Wysłki na Bermudy

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Dajemy Państwu możliwość przesłania paczki na Bermudy. Tego typu usługa jest dostępna w ramach naszego wachlarza, gdyż potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem.

Przesyłki na Bermudy możliwe są dzięki współpracy z firmą FedEx, w ramach usługi FedEx Lotniczy. Koszt tego typu przesyłki zaczyna się od 265,68zł, w przypadku przesyłki do 1kg!

FedEx Lotniczy

Jest to usługa priorytetowa - możliwość dostarczenia przesyłki nawet w ciągu jednego dnia roboczego.
Szybkość dostarczenia zależna jest od adresu nadania oraz doręczenia.
Dokumenty można za darmo wygenerować na naszej stronie www, należy zadeklarować wartość przesyłki oraz wypełnić wszystkie dane nadawcy.
Wygenerowane dokumenty należy dołączyć do paczki.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wysyłki należy skorzystać z naszej infolinii dostępnej na stronie internetowej www.epaka.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie internetowej.

Paczka na Bermudy - czy to w ogóle możliwe?

Chcąc wysłać paczkę za granicę klienci często obawiają się, że jest to trudne, a do tego drogie. Być może, ale nie z epaka.pl. My staramy się maksymalnie upraszczać procedurę wysyłki. Stworzyliśmy narzędzie internetowe obsługiwane intuicyjnie, dzięki któremu nawet wysyłka na Bermudy staje się naprawdę prosta. Wypełnienie formularza na stronie epaka.pl zajmie Ci tylko kilka minut, następnie należy wydrukować wygenerowane dokumenty i dołączyć je do przesyłki. Kolejnym krokiem jest umówienie się z kurierem, który odbierze paczkę spod wskazanego adresu, o odpowiadającej Ci porze. Cena paczek wysyłanych na Bermudy zaczyna się już od 183,89 zł. Jeżeli szczególnie zależy Ci na czasie możemy zaproponować wysyłke priorytetową, która dzięki usłudze FedEx Lotniczy może dotrzeć pod wskazany adres nawet w ciągu jednego dnia roboczego - dotyczy to paczek o wadze do jednego kilograma, ceny tej usługi zaczynają się od 265,68 zł. Czas potrzebny na dostarczenie przesyłki na Bermudy uzależniony jest oczywiście od adresu nadawcy i odbiorcy. W epaka.pl rozumiemy, że nie wszyscy klienci chcą korzystać z możliwości zamawiania kuriera przez internet. Dlatego też wciąż rozbudowujemy sieć kurierskich punktów stacjonarnych, aktualnie mamy ich już blisko 150 rozlokowanych w całej Polsce. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w dobraniu najdogodniejszej oferty wysyłki, ponadto w naszych punktach możesz otrzymać wszystkie materiały niezbędne do zapakowania przesyłki. Jeśli jednak nadal masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz zadzwonić do nas pod numer +48 666 999 392 lub wysłać mail na adres bok@epaka.pl. Zadowolenie klientów z naszych usług jest dla nas priorytetem. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz jakąś firmę, jesteś dla nas równie ważny i dołożymy wszelkich starań, aby powierzona nam przesyłka dotarła na czas pod wskazany adres.

Bermudy - poleć za swoją paczką

epaka.pl pomaga Twojej paczce dotrzeć kurierem na Bermudy, a Ty sam możesz przez internet śledzić jej trasę. Aby łatwiej to sobie wyobrazić warto wiedzieć, że Bermudy to państwo na Oceanie Atlantyckim złożone z około setki wysp koralowych. Jest to terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii, dlatego króluje mu Elżbieta II, a językiem obowiązującym jest angielski. Stolicą administracyjną jest miasto Hamilton, gdzie na pewno warto zobaczyć katedrę Most Holy Trinity. Drugim co do wielkości miastem jest St.Georges, które wraz z St.Davide stanowią centrum historyczne Bermudów pełne architektury w stylu kolonialnym. St.Georges wpisano na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bermudy to raj dla miłośników plażowania, różowy piasek i krystalicznie czysta woda zachęcają do tego, aby pobyć tam nieco dłużej. Amatorom aktywnego spędzania czasu przypadnie do gustu tropikalne Akwarium Devil’s Hole oraz niesamowite jaskinie Crystal Caves. Bermudy to zdecydowanie bardzo interesujące miejsce, do którego warto wysłać nie tylko paczkę, ale i zaplanować wyjazd.

Bermudy

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Bermudów. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Bermudy na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę