Wysyłki na Tajwan

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Możliwość przesłania paczki na Tajwan to jeden z licznych elementów mieszczących się w ramach naszej oferty. Jest tak, ponieważ staramy się nieustannie wychodzić naszym klientom na przeciw. Przesłanie paczki na Tajwan jest możliwe dzięki naszej współpracy ze znaną i docenianą na całym świecie firmą FedEx, która wyróżnia się najlepszą jakością oferowanych usług oraz szybkim doręczaniem wysyłek na całym świecie.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki na Tajwan

Czas doręczenia – nawet 1 dzień roboczy.
Jest on zależny od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty niezbędne do odprawy można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Ważne, aby odpowiednio wypełnione dokumenty załączyć do paczki.
Cena paczki na Tajwan zaczyna się już od 249,94zł i jest zależna od dokładnej wagi i rozmiaru przesyłki.
W przypadku wszelkiego rodzaju pytań, warto skorzystać z naszej infolinii.
Nasz zespół pracowników chętnie udzieli niezbędnej pomocy.

Jak zamówić kuriera do Tajwanu?

Jest to niezwykle proste, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę dostępną na naszej stronie internetowej.

Wysoka jakość usług i szybka wysyłka

Chcąc nadać wysyłkę na Tajwan można to zrobić na dwa różne sposoby. Pierwszym jest udanie się do jednego ze 150 stacjonarnych punktów epaka.pl w Polsce, gdzie będzie można dokonać wszelkich formalności i zostawić przesyłkę. Na miejscu nasi pracownicy pomogą Ci odpowiednio przygotować paczkę do wysłania, opiszą ją i poinstruują Cię podczas wypełniania formularza. Zostaniesz także od razu poinformowany o całkowitym koszcie związanym z wysłaniem paczki. Pamiętaj, że epaka.pl gwarantuje najniższe ceny na rynku i nie dolicza żadnych dodatkowych usług poza te rzeczywiste, o których będziesz wiedzieć.

Drugą opcją jest nadanie wysyłki siedząc przed ekranem komputera. Wystarczy skorzystać z opcji, jaką umożliwia epaka.pl na swojej stronie internetowej, uzupełnić potrzebne dane oraz zamówić kuriera pod wskazany adres, który odbierze paczkę. Intuicyjny serwis pozwala na łatwe i szybkie zamówienie zlecenia, a także wydrukowanie potrzebnych do nadania dokumentów, także tych niezbędnych przy odprawie celnej. Przesyłając wysyłkę na Tajwan nie musisz martwić się odprawą celną i związanymi z nią kosztami, gdyż jest ona całkowicie bezpłatna. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub pod numerem telefonu +48 666 999 392. Nasi konsultanci chętnie udzielą odpowiedzi na twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

epaka.pl razem z firmą kurierska FedEx, zapewnia szybkie dostarczenie wysyłki na Tajwan już w ciągu jednego dnia roboczego! To wszystko możliwe jest za sprawą opcji FedEx Lotniczy, gwarantującej błyskawiczny lot Twojej paczki na tą wyspę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferuje Ci epaka.pl możesz nawiązywać nowe kontakty i wspołpracę z firmami na Tajwanie.

Zobacz, jakie możliwości czekają na Ciebie na Tajwanie!

Tajwan jest małym krajem wyspiarskim, leżącym w południowo-wschodniej Azji, blisko Chińskiej Republiki Ludowej. Jest krajem mocno uprzemysłowionym, w którym dominuje wydobywanie surowców mineralnych, rolnictwo, a także przemysł elektroniczny. Z pewnością Tajwan stanowi ciekawy kąsek dla kontrahentów z Polski. Głównymi miastami, do których warto skierować swoje towary to Nowe Tajpej, Kaohsiung, Taizhong oraz Taoyuan. Są to miasta, w których liczba ludności waha się od miliona do trzech milionów osób, co stanowi gwarancję wielu firm i partnerów handlowych, z którymi warto nawiązać współpracę. Tajpej, stolica Tajwanu razem z Nowym Tajpej tworzą gigantyczna aglomerację liczącą sobie ponad 9 milionów mieszkańćów. Razem tworzą główny ośrodek gospodarczy na całej wyspie. Ciekawostką jest, że właśnie tam odbywają się światowe targi informatyczne. W Tajpej dominuje przemysł samochodowy, rafineryjny, maszynowy, odzieżowy, a także spożywczy.

Tajwan

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Tajwan. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Tajwan na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę