Kurier do Andory

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

epaka.pl nieustannie stara się rozszerzyć zakres swoich usług dlatego w ramach usługi Fedex Lotniczy oferujemy przesyłki do Andory.

Możliwe jest wysłanie paczki do Andory już w cenie 304,79zł przy paczce o wadze 1kg!

Wysyłki FedEx Lotniczy
W ramach przesyłek FedEx Lotniczy – proponujemy Państwu priorytetową przesyłkę, dzięki której możliwe jest wysłanie przesyłki do Andory już w 1 dzień roboczy. W zależności od tego jaki jest adres nadania i doręczenia.
Nasz kurier do Andory umożliwia darmowe przeprowadzenie odprawy celnej.
W celu wygenerowania wszystkich dokumentów, niezbędne będzie skorzystanie z formularza, który dostępny jest na naszej stronie internetowej epaka.pl.

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przesyłek do Andory, mogą Państwo uzyskać na infolinii, która dostępna jest również na naszej stronie www.

Kurier do Andory to szybkie oraz pewne dostarczenie przesyłki na miejsce. Należy pamiętać o tym, aby wydrukować odpowiednie dokumenty oraz załączyć je wraz z przesyłką.

Wysyłka do Andory z epaka.pl - tani sposób na szybkie doręczenie

Zagwarantowanie użytkownikom możliwości taniej wysyłki paczek do różnych zakątków świata to priorytet zespołu epaka.pl. Nic więc dziwnego, że w naszej ofercie pojawił się kurier do Andory, czyli małego kraju znajdujące się w Europie. Zagraniczne doręczenia odbywają się za pośrednictwem zaufanych i sprawnych przewoźników, a sam transport jest realizowany drogą powietrzną lub lądową. Dzięki temu masz pewność, że paczka, bez względu na jej rozmiar i zawartość, dotrze do adresata terminowo i bez konieczności wydawania przysłowiowej fortuny na wysyłkę. Na naszej platformie możesz skorzystać między innymi z usługi FedEx Lotniczy, pozwalającej na doręczenie przesyłek do Andory nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Priorytetowy serwis jest dostępny w wybranych lokalizacjach, a czas niektórych dostaw może ulec wydłużeniu ze względu na adres nadawcy i odbiorcy. W cenie zaczynającej się już od 304,79 zł wyślesz paczkę o wadze do 1kg! W celu poznania kosztów innych przesyłek zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem przewoźnika.

Tanie paczki do Andory realizowane za pośrednictwem zaufanej firmy FedEx wymagają przygotowania i wygenerowania dokumentów do odprawy celnej, którą otrzymujesz w cenie przesyłki. Wszystkie niezbędne formularze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Po określeniu wartości towaru i uzupełnieniu adresu nadawcy konieczne jest dołączenie ich do pakunku. Dzięki temu doręczenie zostanie zrealizowane bez najmniejszego problemu, a paczka szybko przejdzie kontrolę. Jak zamówić kuriera do Andory na epaka.pl? Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Zamów Kuriera, w którym po wyborze przewoźnika niezbędne jest także wprowadzenie danych na temat rozmiaru, wagi i kształtu wysyłanego opakowania. Na naszej stronie możesz również opłacić przesyłkę oraz śledzić jej drogę do celu po odebraniu jej przez kuriera.

Sprawny transport paczki do Andory

W epaka.pl oferujemy między innymi sprawny transport paczek do Andory. Księstwo położone w południowo-zachodniej Europie graniczy z Hiszpanią i Francją, nie ma dostępu do morza, a całość jego terytorium stanowią obszary górskie. Mały kraj o powierzchni całkowitej wynoszącej jedynie 468 km² zajmuje 201. miejsce wśród najbardziej zaludnionych państw na świecie. Andora jest podzielona na 7 parafii, w których najpopularniejsze miasta to Andora, Escaldes-Engordany, Sant Julia de Loria, Encamp czy La Massana. Gospodarka księstwa opiera się przede wszystkim na turystyce - wpływy z wycieczek stanowią około 80% rocznego PKB. Nie bez znaczenia są także bardzo niskie lub całkowity brak podatków nakładanych na wyroby tytoniowe, alkohole i paliwo, dzięki którym nastąpił rozkwit handlu. Podobnie jak i Szwajcaria, tak i to państwo europejskie jest uznawane za jeden z rajów podatkowych. W kraju wydobywa się także surowce naturalne, w szczególności granit, marmur i ołów. Choć sieć transportowa nie jest bardzo rozwinięta, to nasi przewoźnicy bez problemu doręczą Twoje przesyłki do Andory.

Andora

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Andory. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Andora na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę