Kurier do Antigui i Barbudy

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wachlarz usług epaka.pl jest nieustannie rozszerzany. Staramy się odpowiadać na rosnące wymagania naszych klientów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres oferowanych przez nas usług o możliwość wysłania paczki do Antiguy i Barabudy. Możliwość dostarczenia tego typu przesyłki jest dostępna w ramach usługi FedEx Lotniczy

Przesyłka do Antiguy i Barabudy w ramach naszej oferty zaczyna się już od  264,45zł brutto w przypadku paczki ważącej do 1kg!

Wysyłka paczek FedEx Lotniczy

Wysyłki tego typu są priorytetowe, oznacza to, że ich dostarczenie odbędzie się nawet do jednego dnia roboczego. Oczywiście - jest to zależne od tego z jakiego miejsca dana paczka jest nadana oraz gdzie konkretnie ma być dostarczona.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej na stronie internetowej www.epaka.pl.

Nasz kurier do Antiguy i Barabudy dostarczy Państwa przesyłkę szybko i bez problemów.

Jak wysyłać przesyłki do Antigui i Barbudy za pośrednictwem epaka.pl?

Nasza platforma umożliwia nadanie przesyłki nawet do odległych miejsc na Ziemi. Nic więc dziwnego, że w dostępnej ofercie znalazła się wysyłka do Antigui i Barbudy, za którą zapłacisz już 183,15 zł. Atrakcyjne stawki proponowane przez zaufanych przewoźników sprawią, że z łatwością doręczysz rodzinie prezent świąteczny lub wyślesz swój towar do klienta zamieszkującego malutkie, wyspiarskie państwo na Morzu Karaibskim. W epaka.pl staramy się odpowiadać na rosnące wymagania naszych klientów, a tym samym nieustannie rozszerzamy możliwości nadania paczki transportem lotniczym. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazł się serwis FedEx Lotniczy realizowany przez renomowanego przewoźnika z rozwiniętą siatką połączeń. Kurier obsługujący 46 lotnisk i mający około 39 samolotów zagwarantuje Twojej przesyłce priorytetowy transport do wybranego miasta w Antigui i Barbudy.

Przesyłki do Antigui i Barbudy z firmą FedEx kosztują nawet 264,45 zł brutto. Usługa, w cenie której otrzymujesz darmową odprawę celną, jest dedykowana paczkom o wadze nieprzekraczającej 1 kg. W przypadku cięższych pakunków zachęcamy do skorzystania z formularza obliczania kosztów wysyłki, dzięki któremu w ciągu chwili sprawdzisz ofertę przewoźnika. Priorytetowy serwis umożliwia doręczenie nawet następnego dnia roboczego. Przypominamy jednak, że termin przekazania paczki do rąk adresata może ulec zmianie w zależności od miejsca doręczenia. Jak zamówić kuriera? W celu zlecenia nadania możesz wypełnić formularz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Po jego wypełnieniu i opłaceniu przesyłki niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie jej zawartości - zrobisz to z łatwością, wykorzystując darmowe materiały do pakowania dostępne dla wszystkich użytkowników epaka.pl.

Szybka i bezpieczna wysyłka do Antigui i Barbudy

Skorzystaj z wysyłki paczek do Antigui i Barbudy dostępnej na epaka.pl, dzięki której przewoźnik dostarczy przesyłkę do wyspiarskiego kraju należącego do archipelagu Małych Antyli. Państwo położone na Morzu Karaibskim w pobliżu Ameryki Środkowej zajmuje 182. miejsce na świecie pod względem wielkości. Jego terytorium zamieszkuje tylko ponad 90 tysięcy mieszkańców, jednak nie przeszkadza to królestwie w nieustannym rozwoju gospodarki i sieci transportowych. Co ciekawe, pomimo odzyskania niepodległości w 1981 r. głową Antigui i Barbudy jest nadal królowa brytyjska. Wyspa wulkaniczna jest porośnięta palmami kokosowymi, drzewami figowymi i bananowcami. Każdego roku przybywają na nią turyści, głównie ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie dochód z odwiedzin podróżników jest główną gałęzią gospodarki. Dodatkowo mieszkańcy zajmują się rolnictwem i rybołówstwem. Kurier do Antigui i Barbudy umożliwia doręczenie do takich miast, jak Saint John's, Codrington, All Saints, Livera, Boland czy Potters Village.

Antigua i Barbuda

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Antigui i Barbudy. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Antigua i Barbuda na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę