Kurier do Arabii Saudyjskiej

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

epaka.pl dostarcza paczki do wszystkich zakątków świata. Dzieje się tak, ponieważ chcemy odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego nie mogliśmy pominąć również  Arabii Saudyjskiej. Mogą Państwo wysłać paczki do Arabii Saudyjskiej w ramach usługi FedEx Lotniczy.

Koszt wysłania przesyłki do Arabii Saudyjskiej zaczyna się od ceny 245,75zł w przypadku gdy ważny ona do 1kg!

Paczki FedEx Lotniczy

Tego typu wysyłka jest priorytetowa. Oznacza to, że za jej pomocą istnieje możliwość dostarczenia danej przesyłki nawet w przeciągu jednego dnia roboczego. Zależy to od miejsca nadania oraz odbioru paczki.

Dzięki naszemu formularzowi online – mogą Państwo wygenerować wszelkie niezbędne dokumenty, aby kurier dotarł do Arabii Saudyjskiej szybko i sprawnie. Dodatkowo oferujemy darmowe przeprowadzenie przez odprawę celną. Wygenerowane dokumenty należy załączyć do danej przesyłki.

W przypadku pytań lub problemów zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej na stronie www.epaka.pl.

Ile kosztuje nadanie przesyłki do Arabii Saudyjskiej?

W epaka.pl oferujemy ekspresową wysyłkę do Arabii Saudyjskiej już od 167,40 zł! Transport zagraniczny, który odbywa się za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej, jest realizowany drogą powietrzną lub lądową, w zależności od adresu docelowego. Możliwość nadania przesyłki do jednego z najbogatszych krajów świata oferuje między innymi FedEx. Serwis lotniczy to usługa dedykowana klientom, którym zależy na jak najszybszym doręczeniu przesyłki do adresata. Wybierając renomowanego przewoźnika, możesz skorzystać z serwisu, który zagwarantuje dostawę już w przeciągu 1 dnia roboczego. Ostateczny termin doręczenia jest uzależniony od miejsca nadania i odbioru paczki. Przesyłki do Arabii Saudyjskiej o wadze do 1 kg wyślesz w cenie zaczynającej się od 245,75 zł. W przypadku chęci sprawdzenia stawek pozostałych firm kurierskich, zachęcamy do wypełnienia formularza obliczania cen transportu do arabskiego państwa.

Nadając paczkę do Arabii Saudyjskiej na naszej stronie internetowej, otrzymujesz za darmo materiały do jej zapakowania oraz bezpłatną odprawę celną (np. w usłudze FedEx Lotniczy). W celu usprawnienia kontroli i uniknięcia jakichkolwiek problemów niezbędne jest wypełnienie, wygenerowanie i dołączenie do przesyłki właściwych dokumentów, które znajdziesz na epaka.pl. Sam proces zamówienia kuriera nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Przygotowaliśmy intuicyjny i krótki formularz, pozwalający na zlecenie odbioru w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie. W trakcie jego uzupełniania możesz również wykorzystać kod rabatowy i wykupić usługi dodatkowe. Co więcej, na naszej platformie z łatwością opłacisz przesyłkę do Arabii Saudyjskiej.

Przesyłki do Arabii Saudyjskiej - jednego z najbogatszych krajów świata

Z epaka.pl wysyłka do Arabii Saudyjskiej i innych odległych zakątków świata jest całkowicie bezproblemowe. Królestwo znajdujące się na Półwyspie Arabskim w zachodniej Azji jest uznawane za jedno z najbogatszych państw na całym świecie. To właśnie tam ma miejsce wydobycie ogromnych ilości ropy naftowej, którą następnie eksportuje się do wielu krajów na różnych kontynentach. Gospodarka opiera się także na rolnictwie, budownictwie i przemyśle usługowym. Z roku na rok wzrasta również znaczenie turystyki religijnej - podróżni chętnie odwiedzają Mekkę. Arabia Saudyjska, będąca 13 największym krajem na Ziemi, graniczy z Katarem, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Jordanią, Jemenem czy Kuwejtem. Do jakich miast doręczamy paczki? Przede wszystkim do Rijad, Dżudda, Mekka, Medyna, Ad-Dammam, Al-Hofuf, Tabuk, Burajda i Chamis Muszajt. Doskonale rozwinięta sieć połączeń - dróg kołowych, linii kolejowych oraz międzynarodowych portów lotniczych i morskich, gwarantuje, że kurier dotrze do Arabii Saudyjskiej szybko i bez problemu doręczy Twoją przesyłkę.

Arabia Saudyjska

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Arabii Saudyjskiej. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Arabia Saudyjska na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę