Kurier do Białorusi

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasza firma cały czas rozwija zakres oferowanych usług. Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx, proponujemy Państwu możliwość dostarczenia przesyłki na Białoruś.

FedEx Lotniczy

Koszt takiej przesyłki wynosi 230,13zł w przypadku przesyłki do 1kg!

Jest to priorytetowa usługa dlatego dostarczenie trwa nawet 1 dzień roboczy, a odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie dokumenty generowane są przy pomocy odpowiedniego formularza dostępnego na naszej stronie. Wystarczy uzupełnić wszystkie dane nadawcy oraz zadeklarować wartość przesyłki.
Wygenerowane dokumenty trzeba dołączyć do paczki.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skorzystania z infolinii dostępnej na naszej stronie internetowej, chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera, uzupełnić wszystkie dane i nadać przesyłkę.

Z epaka.pl wysyłka do Białorusi się opłaca

Wysyłka do Białorusi na epaka.pl to przede wszystkim gwarancja łatwego zamówienia kuriera, konkurencyjnych stawek i darmowych materiałów do bezpiecznego zapakowania przesyłki. Z myślą o maksymalnym uproszczeniu procesu nadawania przesyłek przygotowaliśmy dla naszych użytkowników intuicyjny i prosty w wypełnieniu formularz, którego uzupełnienie dzieli Cię od skorzystania z możliwości doręczenia towaru do wybranego miasta na terytorium naszego sąsiada. Aby zamówić odbiór paczki, udaj się do zakładki Zamów Kuriera, a następnie wskaż rodzaj przesyłki, jej wymiary, wybierz firmę, z której oferty chcesz skorzystać, i ewentualne usługi dodatkowe. Na zakończenie podaj dane swoje i adresata oraz potwierdź przesłanie formularza. Nie zapomnij o kodzie rabatowym - jeśli go posiadasz, wpisz go w polu na samym dole strony, aby cieszyć się jeszcze niższymi cenami kuriera do Białorusi.

Wśród możliwości nadania przesyłek do Białorusi znajdziesz atrakcyjną ofertę FedEx, który doręcza paczki drogą lotniczą. W przypadku towaru o wadze do 1 kg cena wysyłki zaczyna się już od 230,13 zł! Priorytetowy serwis, który cieszy się popularnością wśród naszych klientów, pozwala na dostarczenie nawet w ciągu 1 dnia roboczego i skorzystanie z bezpłatnej odprawy celnej. Wszystkie dokumenty, których potrzebujesz, aby umożliwić przesyłce bezproblemowe przejście kontroli, znajdziesz na naszej stronie. Po ich uzupełnieniu nie zapomnij o dołączeniu formularza do nadawanej paczki. Na epaka.pl czekają także na Ciebie oferty innych przewoźników, gwarantujących sprawną dostawę w cenie od 164,82 zł! Skorzystaj z dostępnego formularza i oblicz koszt doręczenia. Zaufany kurier do Białorusi czeka na Twoje zamówienie!

Szybkie doręczenie do sąsiada Polski - kurier do Białorusi

Szukasz przewoźnika, który doręczy paczkę do Białorusi? Znajdziesz go na epaka.pl! Kurierzy, z którymi współpracujemy, codziennie realizują dostawy na terytorium naszego sąsiada. Republika znajdująca się w Europie Wschodniej graniczy również z Ukrainą, Litwą, Łotwą i Rosją. Brak dostępu do morza nie powstrzymuje jej jednak przed rozwojem sieci połączeń. Na terenie państwa znajduje się skrzyżowanie szlaków transportowych, w tym przede wszystkim tych kolejowych i drogowych, dzięki czemu przewóz towarów jest bezproblemowy i szybki. Nasi przewoźnicy doręczają przesyłki do takich miast, jak Mińsk, Homel, Mohylew, Witebsk, Grodno, Brześć, Bobrujsk, Baranowicze, Pińsk, Orsza, Mozyrz czy Soligorsk. Gospodarkę 84. największego państwa na świecie tworzy głównie rolnictwo - ziemie uprawne stanowią niemalże 50% jego powierzchni. Na jej rozwój ma również wpływ przemysłu elektromaszynowego, chemicznego, spożywczego czy włókienniczego oraz handel i usługi w sektorze prywatnym. Zacznij wysyłać paczki do Białorusi w atrakcyjnych cenach na epaka.pl!

Białoruś

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Białorusi. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Białoruś na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę