Kurier do Hongkongu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasza firma cały czas wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego oferujemy możliwość przesyłki do Hongkongu oraz z Hongkongu. Usługa tego typu jest bardzo popularna wśród naszych klientów. Nie ma się co temu dziwić, handel z rozwijającym się rynkiem tego regionu jest coraz bardziej dynamiczny.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki Hongkong

Nawet do 1 dnia – tak szybko mogą być dostarczone paczki do Hongkongu.
Dokładny czas doręczenia jest zależny od dokładnego adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Odprawa celna za darmo.
Wszystkie potrzebne dokumenty można wygenerować na stronie, należy wypełnić odpowiednie formularze i dołączyć je do paczki do Hongkongu.
Jeżeli mają Państwo wszelkiego rodzaju pytania, należy je zadać za pomocą naszej infolinii, dzięki czemu szybko uzyska się odpowiedź.
Cena tego typu usługi zaczyna się już od 249,94zł

Jak zamówić kuriera?

Zamówienia kuriera do Hongkongu jest bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Szybkie i bezpieczne doręczenie paczki do Hongkongu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników epaka.pl, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wysyłki do Hongkongu. Proces zamówienia kuriera odbywa się całkowicie przez internet - na naszej platformie możesz zlecić nadanie, opłacić je, a następnie monitorować drogę paczki do adresata. Nie zabrakło także możliwości wygenerowania dokumentów niezbędnych do odprawy celnej, w których należy zadeklarować wartość zawartości opakowania, a następnie dołączyć do przesyłki. Zachęcamy również do obliczenia ceny doręczenia z Polski do Hongkongu za pomocą udostępnionego formularza. Po uzupełnieniu danych na temat rodzaju paczki oraz jej wymiarów i wagi, zostanie Ci przedstawiona najlepsza oferta renomowanych firm kurierskich. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań możesz skontaktować się z naszym zespołem telefonicznie lub mailowo. Pracownicy epaka.pl z radością pomogą Ci w przygotowaniu i nadaniu paczki do Hongkongu.

Główny kurier realizujący doręczenia do Hongkongu to FedEx Lotniczy. Firma z wieloletnim doświadczeniem i rozwiniętą siecią połączeń umożliwia dostarczenie paczki do wybranej lokalizacji nawet w ciągu 1 dnia roboczego w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy. Koszt usługi zaczyna się już od 249,94 zł. W cenie otrzymujesz także bezpłatną odprawę celną. Wybierając przewoźnika, możesz przesyłać zarówno tradycyjne koperty, jak i przesyłki o większych gabarytach. Pracownicy giganta logistycznego zadbają o to, aby dotarły one do odbiorcy w nienaruszonym stanie i najszybciej, jak jest to tylko możliwe. Co więcej, nasi użytkownicy otrzymują darmowe materiały do pakowania paczek do Hongkongu dostępne w ponad 150 placówkach stacjonarnych na terenie całego kraju. Skorzystaj z udostępnionego formularza i zamów kuriera, który odbierze przesyłkę prosto spod Twoich drzwi.

Nadawaj paczki do Hongkongu na epaka.pl

W epaka.pl umożliwiamy nadawanie przesyłek nawet do najdalszych zakątków świata. Nic więc dziwnego, że w naszej ofercie nie zabrakło także kuriera do Hongkongu, zwanego także Specjalnym Regionem Administracyjnym Hongkong. Teren należący do Chińskiej Republiki Ludowej leży na półwyspie Koulun nad Morzem Południowochińskim, a jego powierzchnia całkowita wynosi około 1104 km². Z kolei liczba ludności oscyluje w okolicach 7,4 mln mieszkańców. Azjatycki region może pochwalić się najlepszym na świecie Wskaźnikiem Wolności i jest uznawany za serce rozwoju świata handlowo-finansowego. Duży wpływ na gospodarkę Hongkongu ma turystyka - mieszkańcy dziesiątek krajów na różnych kontynentach przybywają tam przede wszystkim z uwagi na liczne sklepy wolnocłowe. Nie bez znaczenia jest również wysoko rozwinięty przemysł, w szczególności odzieżowy, włókienniczy, elektroniczny, zabawkarski czy chemiczny. Samo doręczenie przesyłki do Hongkongu nie sprawia najmniejszego problemu. Region jest międzynarodowym węzłem komunikacji morskiej - znajduje się w nim aż 9 portów. Dodatkowo nie brakuje lotnisk oraz tunelu łączącego wyspę z lądem.

Hongkong

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Hongkongu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Hongkong na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę