Kurier do Liechtensteinu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Możliwość przesłania wysyłki do Liechtensteinu jest istotna dla naszych klientów, a tym samym jest istotna dla nas. Dlatego dajemy naszym klientom możliwość przesłania paczki do Liechtensteinu. Jeżeli chodzi o ten kraj współpracujemy z firmamą FedEx.

FedEx Lotniczy

Czas dostarczenia przesyłki nawet tylko do 1 dnia roboczego.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty do odprawy można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy je dołączyć do przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z naszej infolinii dostępnej na naszej stronie.
Cena usługi zaczyna się już od kwoty 225,83zł.

Jak zamówić kuriera do Liechtensteinu?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera dostępnego na naszej stronie oraz nadać paczkę.

Niedrogie i szybkie przesyłki do Liechtensteinu

Przystępne koszty wysyłki do Liechtensteinu to główna zaleta naszej nowoczesnej platformy wysyłkowej. Na epaka.pl każdy klient, zarówno indywidualny, jak i biznesowy, może skorzystać z konkurencyjnych stawek, będących jedną z najlepszych ofert dostępnych obecnie na rynku. Aby ułatwić Ci nadawanie paczek, wynegocjowaliśmy z firmami kurierskimi atrakcyjne warunki współpracy, które nie wymagają podpisywania wcześniejszych umów, wykupywania abonamentu i deklaracji minimalnej ilości zamówień. W epaka.pl płacisz tylko za te paczki, które wysyłasz. Samo opłacenie przesyłki do Liechtensteinu nie sprawia najmniejszego problemu - możesz zrobić to tradycyjnym przelewem, korzystając z jednego z dostępnych systemów online lub zdecydować się na wystawienie faktury z terminem płatności wynoszącym 7 dni. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo Twojej paczki, dostarczając darmowe materiały do zapakowania towaru - zarówno tradycyjnych kopert, jak i ciężkich, niestandardowych przesyłek, oraz zatrudniając eksperta w dziedzinie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy.

Wysyłka do Liechtensteinu dostępna na epaka.pl to usługa realizowana przede wszystkim transportem lotniczym przez firmę FedEx, która oferuje czas dostarczenia wynoszący nawet 1 dzień roboczy. Cena nadania zaczyna się już od kwoty 225,83 zł, a jej dokładny koszt jest uzależniony od rodzaju przesyłki oraz jej wymiarów i wagi. Aby sprawdzić, ile zapłacisz za kuriera do Liechtensteinu, wystarczy wypełnić udostępniony na naszej stronie internetowej formularz, a następnie wybrać opcję "Sprawdź cenę". Co więcej, samo nadanie odbywa się w podobny sposób - należy zlecić wysyłkę w zakładce "Zamów kuriera", a następnie wygenerować list przewozowy. W przypadku paczek zagranicznych konieczne jest również wypełnienie i dołączenie dokumentów do odprawy celnej, które również znajdziesz na naszej platformie. Sam proces kontroli jest całkowicie bezpłatny. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z przesyłką do Liechtensteinu zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Nadawaj paczki do Liechtensteinu na epaka.pl

Liechtenstein, czyli alpejskie państwo leżące w Europie Zachodniej o powierzchni całkowitej wynoszącej około 160 km², to 214 kraj na świecie pod względem liczby ludności. Górski, podwójnie śródlądowy obszar graniczący ze Szwajcarią i Austrią ma swoją stolicę w Vaduz. Jego teren podzielono na rozdrobnione jednostki administracyjne: 11 gmin i 2 regiony - Oberland i Unterland, które zamieszkują zarówno rodowici Liechtensteinczycy, jak i Szwajcarzy, Niemcy, Austriacy, Włosi, a nawet Turcy i Jugosłowianie. Europejskie państwo, będące jednym z najbogatszych krajów na całym świecie, zostało uznane wśród przedsiębiorców za raj podatkowy. A to wszystko za sprawą liberalnej polityki bankowej, niskich podatków oraz obecności licznych towarzystw finansowych i firm o podobnej działalności. Na terenie Księstwa znajduje się około 9,5 km torów kolejowych i 105 km dróg oraz 25 km śródlądowych szlaków wodnych, dzięki którym dostarczenie paczek do Liechtensteinu nadanej na epaka.pl, nie sprawia żadnego problemu.

Liechtenstein

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Liechtensteinu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Liechtenstein na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę