Kurier do Macedonii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Ze względu na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy uruchomić możliwość przesyłki paczki do Macedonii. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami FedEx oraz GLS. Zdajemy sobie sprawę, że możliwość tego typu usługi jest ważna dla naszych klientów, właśnie dlatego możliwość przesyłki do Macedonii jest ważna również dla nas.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki do Macedonii

Cena już od 230,13zł
Odprawa celna za darmo
Szybki czas dostawy, nawet do 1 dnia roboczego.
Dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Trzeba dołączyć je do danej paczki.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, najlepiej skorzystać z infolinii, która jest dostępna na naszej stronie www.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiednie dane w formularzu zamawiania kuriera oraz nadać paczkę.

Ile kosztuje wysyłka do Macedonii?

W epaka.pl połączyliśmy wysoką jakość świadczonych usług z konkurencyjnymi stawkami nadania. Dzięki temu koszty wysyłki do Macedonii zaczynają się już od 164,82 złotych! Serwis zagraniczny jest realizowany przez jedną z najpopularniejszych firm przewozowych w branży - FedEx, doręczającą przesyłki zarówno transportem lotniczym, jak i lądowym. Dzięki rozwiniętej sieci komunikacyjnej czas dostawy jest niezwykle szybki i wynosi nawet do 1 dnia roboczego. Nasz zespół dba jednak nie tylko o sprawne przekazanie przesyłek adresatom. Równie ważne jest dla nas ich bezpieczeństwo w trakcie przewozu. Właśnie dlatego w zespole epaka.pl nie zabrakło osoby z certyfikatem kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy. Co więcej, nasi użytkownicy otrzymują za darmo materiały do zapakowania przesyłki do Macedonii, dedykowane zarówno pakunkom o standardowych, jak i niestandardowych, wielkogabarytowych rozmiarach.

Nadanie przesyłek do Macedonii nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Na stronie internetowej epaka.pl znajdziesz formularz wysyłki, dzięki któremu porównasz oferty przewoźników i skorzystasz z usług jednego z nich. Do jego wypełnienia potrzebujesz jedynie adresu nadawcy i adresata oraz szczegółowych informacji na temat wymiarów opakowania paczki - jej długości, szerokości, wysokości oraz wagi. Na podstawie uzupełnionych danych przedstawimy Ci atrakcyjne możliwości nadania. Po wyborze kuriera do Macedonii niezbędne jest opłacenie wysyłki, wydrukowanie listu przewozowego oraz wygenerowanie i dołączenie do przesyłki dostępnych dokumentów do odprawy celnej, którą otrzymujesz w cenie usługi. Po zakończeniu procesu paczka zostanie odebrana przez przewoźnika i wyruszy w drogę do adresata. W trakcie transportu pracownicy wybranej firmy zadbają o jej bezpieczeństwo i doręczą ją w nienaruszonym stanie.

Tanie przesyłki do Macedonii - tylko na epaka.pl

Z pomocą naszej nowoczesnej platformy z łatwością nadasz paczki do Macedonii, w tym do takich miast jak Bitola, Gostivar, Kiczewo, Kumanowo, Ochryda, Prilep, Skopje, Tetowo, Sztip, Wełes czy Radowisz. Bałkańska republika w Europie Południowej, która znalazła się na mapie dopiero w 1991 roku po rozpadzie Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Jugosławii, to obecnie 145 państwo na świecie pod względem liczby ludności i powierzchni całkowitej (ponad 25 tysięcy km²). Wśród jej sąsiadów możemy wyróżnić Albanię, Bułgarię, Grecję, Kosowo i Serbię. Choć Macedonia znajduje się na Półwyspie Bałkańskim, to nie ma dostępu do morza, a jej teren jest głównie wyżynny i górzysty. W kwestii gospodarki państwo nie może się pochwalić tak dynamicznym rozwojem, jak inne kraje europejskie. Głównym przemysłem jest ten przetwórczy, a tym samym na terenie republiki znajdują się liczne huty miedzi i szkła. Pomimo słabo rozwiniętej sieci komunikacyjnej, na którą składają się drogi o długości 8,7 tysięcy km i 669-kilometrowe linie kolejowe, kurier epaka.pl dotrze do wybranego miasta w Macedonii i dostarczy Twoją przesyłkę prosto do rąk adresata.

Macedonia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Macedonii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Macedonia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę