Kurier do Nigerii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszych usług, dajemy możliwość przesłania paczki do Nigerii. Jest to możliwe, ponieważ współpracujemy z takimi renomowanymi firmami jak FedEx. Umożliwia ona szybkie oraz bezproblemowa doręczenie przesyłki do Nigerii.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki do Nigerii

Cena takich przesyłek zaczyna się już od 278,47zł.
Jest ona uzależniona od dokładnych wymiarów oraz wagi danej przesyłki.
Czas dostawy nawet do 1 dnia roboczego.
Jest to zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty, które potrzebne są do odprawy można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy w nich zadeklarować wartość przesyłki oraz uzupełnić dane nadawcy.
Trzeba załączyć je do przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, należy użyć naszej infolinii.
Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy.

Jak zamówić kuriera do Nigerii?

Jest to bardzo proste i zabierze jedynie parę chwil. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamawiania kuriera, który jest dostępny na naszej stronie www.

Wysyłka do Nigerii - ceny, sposób nadania i niezbędne dokumenty

Przesyłka do Nigerii nadawana za pośrednictwem naszej platformy to gwarancja niskiej ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki temu możemy zaproponować Ci wysyłkę do odległego, afrykańskiego kraju w cenie zaczynającej się już od 195,45 zł. Ostateczny koszt transportu jest zależny od przewoźnika, który zajmie się jego realizacją, wybranymi usługami dodatkowymi oraz wagą i rozmiarem paczki. Wiemy, jak istotne jest szybkie doręczenie - dlatego nasi kurierzy, przemierzając tysiące kilometrów w ekspresowym tempie, docierają do miejsca docelowego maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych. Przypominamy, że wysyłka do Nigerii, podobnie jak i inne dostawy międzynarodowe, wymaga wygenerowania dokumentów do odprawy celnej. Niezbędne formularze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Po określeniu wartości przesyłki i uzupełnieniu adresu nadawcy nie zapomnij o dołączeniu pisma do paczki. Dzięki temu kontrola odbędzie się bez problemu i sprawnie.

Wśród wielu firm, które zajmują się wysyłką do Nigerii, na szczególną uwagę zasługuje usługa FedEx Lotniczy. Błyskawiczne doręczenie, cena zaczynająca się już od 278,47 zł i bezpłatna odprawa celna sprawiają, że serwis giganta logistyczno-spedycyjnego cieszy się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. Aby sprawdzić dokładny koszt nadania, możesz skorzystać z udostępnionego na stronie formularza, pozwalającego na szybkie obliczenie kwoty realizacji transportu lotniczego do afrykańskiego państwa. Zamawiając odbiór przesyłki, konieczne jest podanie jej gabarytów, danych nadawcy i adresata oraz wybór ewentualnych usług dodatkowych. Po przyjęciu zlecenia kurier do Nigerii pojawi się pod wskazanym adresem w dogodnym dla Ciebie terminie. Po jego wizycie paczka wyruszy w drogę do miejsca docelowego.

Ekspresowe paczki do popularnych miast Nigerii

Ekspresowe paczki do Nigerii to nasza specjalność. Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy, każdego dnia doręczają przesyłki do państwa położonego nad Zatoką Gwinejską w zachodniej części Afryki. Republika sąsiadująca z Czasem, Beninem, Nigrem i Kamerunem to 7. kraj na świecie pod względem zaludnienia - szacuje się, że mieszka tam około 190 mln osób. Wysokie temperatury, piękne krajobrazy i różnorodność otaczających miasta obszarów sprawia, że z roku na rok Nigeria jest coraz częściej wybieraną destynacją turystyczną. Jej najpopularniejszymi miastami są: Lagos, Ibadan, Benin, Kano, Port Harcourt, Aba, Abudża, Olorin czy Maiduguri połączone liniami kolejowymi i utwardzonymi drogami. Na terenie państwa nie brakuje także portów, dzięki którym rozwija się żegluga śródlądowa, oraz lotnisk międzynarodowych w 4 miastach. To właśnie tam ma miejsce przekazanie przesyłki do Nigerii do doręczenia, które następnie trafiają prosto do rąk adresata.

Nigeria

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Nigerii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Nigeria na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę