Kurier do Serbii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nieustannie rozwijamy zakres oferowanych przez nas usług. Przesyłki do Serbii są jednym z istotnych elementów naszej oferty. Z tego względu decydujemy się tylko na współpracę z najlepszymi firmami na świecie. Paczki do Serbii wysyłamy dzięki współpracy z renomowanymi firmami jak  FedEx.

FedEx Lotniczy – najszybsze wysyłki do Serbii

Dostarczenie nawet do 1 dnia roboczego.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty to odprawy można wygenerować na naszej stronie.
Cena wysyłki nawet do 230,13zł.
Cena jest zależna od wagi oraz rozmiaru przesyłki.
W przypadku pytań – najlepiej skorzystać z naszej infolinii.

Jak zamówić kuriera do Serbii?

Jest to niezwykle proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki dostępnej w ramach naszej strony internetowej.

Zamów odbiór przesyłki do Serbii bez wychodzenia z domu

Kurier do Serbii bez wychodzenia z domu? U nas to możliwe. Na stronie internetowej epaka.pl znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz do zlecenia nadania. Pierwszym krokiem jest wypełnienie przygotowanego formularza zamówienia odbioru - należy uzupełnić dane na temat wymiarów i wagi opakowania paczki, wybrać przewoźnika na podstawie przedstawionych cen i usługi dodatkowe oraz wprowadzić adres nadawcy i odbiorcy. Możesz także skorzystać z kodu rabatowego, dzięki któremu zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy na wysyłce do Serbii. Zachęcamy również do opłacenia zamówienia kuriera online. Po przyjęciu zlecenia przez przewoźnika przesyłka zostaje odebrana i przekazana do transportu. W przypadku doręczeń międzynarodowych najczęściej odbywa się on drogą lądową lub powietrzną. Na epaka.pl znajdziesz także narzędzie do śledzenia przesyłek do Serbii.

Przesyłki do Serbii mogą zostać zrealizowane już w cenie 164,82 zł! W naszej ofercie znajdziesz usługi wielu firm kurierskich, które proponują różne stawki doręczenia do europejskiego kraju. Koszt nadania może także zależeć od wagi i rozmiaru paczki. Zależy Ci na jak najszybszej dostawie pakunku? Zdecyduj się na FedEx Lotniczy! Renomowany przewoźnik zapewnia ekspresowy transport drogą powietrzną, którego czas realizacji może wynieść nawet 1 dzień roboczy. Priorytetowy serwis zamówisz od 230,13 zł. Aby poznać szczegółowy cennik, skorzystaj z formularza obliczania ceny paczek z Polski do Serbii. Przypominamy, że choć kurier zapewnia bezpłatną odprawę celną, to jednak na Tobie spoczywa obowiązek wypełnienia stosownych dokumentów. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej. Jeśli w trakcie zlecania nadania napotkasz jakiekolwiek trudności, skontaktuj się z nami. Na infolinii epaka.pl czekają na Ciebie doświadczeni konsultanci, którzy z chęcią pomogą Ci w rozwiązaniu problemu.

Kurier do Serbii - bezpieczne doręczenie do najpopularniejszych miast w kraju

Wysyłka do Serbii cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników naszej platformy. Republika położona na Półwyspie Bałkańskim powstała po rozpadzie federacji Czarnogóry i Serbii i jest 97 krajem o największej powierzchni całkowitej na świecie. Obecnie terytorium państwa zamieszkuje ponad 7 milionów osób, wśród których nie brakuje Węgrów, Bośniaków, Romów, Słowaków czy Chorwatów. Najpopularniejsze miasta Serbii, do których możesz nadać przesyłkę na epaka.pl, to Belgrad (stolica), Nowy Sad, Nisz, Kragujevac, Subotica, Kraljevo, Zrenjanin, Smederevo i Novi Pazar. Planowana data przystąpienia republiki do Unii Europejskiej to 2025 rok. Jak wygląda sytuacja gospodarcza kraju? Stabilnie - przeważają w niej państwowe przedsiębiorstwa, które znacząco dominują nad sektorem prywatnym, oraz przemysł wydobywczy, głównie ropy naftowej i gazu. Co ciekawe, to właśnie tam najchętniej eksportuje swoje samochody koncern Fiat. Drogi ekspresowe, liczne porty lotnicze i dobrze rozwinięta sieć transportu drogowego pozwala kurierom na dotarcie do Serbii w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych.

Serbia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Serbii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Serbia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę