Kurier do Tanzanii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Mogą Państwo przesłać wszelkiego rodzaju paczki do Tanzanii dzięki temu, że włączyliśmy tego typu usługi do naszego szerokiego wachlarza możliwości. Zrobiliśmy tak, ponieważ nieustannie staramy się wychodzić naszym klientom naprzeciw. Możliwość przesyłki do Tanzanii oparta jest o naszą współpracę z renomowaną firmą FedEx, która wyróżnia się szybkością dostarczania przesyłek oraz bezproblemowością.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Tanzanii

Czas dostawy, nawet do 1 dnia roboczego.
Jest to zależne od dokładnego adresu odbiorcy oraz nadawcy.
Odprawa celna za darmo.
Niezbędne dokumenty – do wygenerowania na naszej stronie www.
Odpowiednio wypełnione dokumenty trzeba dołączyć do paczki.
Cena paczki do Tanzanii zaczyna się już od kwoty 278,47zł i jest zależna od jej gabarytów.
W razie wszelkiego rodzaju pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnej pomocy.

Jak zamówić kuriera do Tanzanii?

Bardzo prosto. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę oraz uzupełnić dane w formularzu zamawiania kuriera.

Jak nadać przesyłki do Tanzanii?

Wybierając epaka.pl, nie musisz nawet wychodzić z domu, aby nadać paczkę do Tanzanii. Cały proces odbywa się przez internet - od wyboru przewoźnika, aż po śledzenie drogi przesyłki do adresata. Nasza nowoczesna platforma wysyłkowa przygotowała dla Ciebie intuicyjny formularz zamówienia kuriera, którego uzupełnienie zajmuje tylko kilko minut. Jakich informacji potrzebujesz, aby go wypełnić? Przede wszystkim wymiarów paczki - niezbędne jest podanie wysokości, długości i szerokości opakowania oraz wagi pakunku. Kolejnym krokiem jest wybór firmy przewozowej i oferowanych przez nią usług dodatkowych. Na samym końcu należy uzupełnić dane adresata i nadawcy, a następnie potwierdzić przesłanie formularza. Przed zamówieniem możesz także wykorzystać kod rabatowy, dzięki któremu kurier do Tanzanii będzie jeszcze tańszy. Przed odbiorem przesyłki przez przewoźnika konieczne jest także dołączenie do niej dokumentów do odprawy celnej, które z łatwością wygenerujesz na naszej stronie internetowej.

Wysyłka do Tanzanii odbywa się drogą lotniczą. Dzięki rozwiniętej sieci połączeń naszych przewoźników dostarczenie paczki do adresata zajmuje zaledwie kilka dni roboczych. Cena usługi zaczyna się od 195,45 zł, jednak może różnić się w zależności od oferty konkretnego przewoźnika. Aby zagwarantować przesyłce priorytetową i bezpieczną dostawę nawet następnego dnia, wybierz usługę FedEx Lotniczy, która wyróżnia się swoją szybkością i minimalną ilością niezbędnych formalności. Wieloletnie doświadczenie firmy gwarantuje, że przesyłka dotrze do Tanzanii w nienaruszonym stanie w cenie wynoszącej nawet 278,47 zł i obejmującej darmową odprawę celną. Aby poznać dokładny koszt wysyłki, możesz skorzystać z formularza obliczania kosztów nadania. Po wpisaniu wymiarów opakowania zostaną Ci przedstawione najlepsze oferty przewoźników realizujących transport do egzotycznego zakątka Afryki.

Doręczenia do egzotycznych zakątków świata, czyli kurier do Tanzanii

W epaka.pl doręczymy Twoją przesyłkę do najbardziej egzotycznych zakątków świata. Nic więc dziwnego, że w naszej ofercie nie zabrakło wysyłki do Tanzanii położonej we wschodniej Afryce, na granicy z Zambią, Kenią, Mozambikiem, Rwandą czy Ugandą. Republika to coraz częściej wybierana destynacja turystyczna. Piękne widoki z osadami wulkanicznymi, jeziorami i możliwość wspięcia się na szczyt Kilimandżaro każdego roku przyciągają podróżników z różnych kontynentów. Co ciekawe, w kraju znajduje się Park Narodowy Serengeti, który wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Najchętniej odwiedzane miasta w Tanzanii to Dar es Salaam, Mwanza, Zanzibar, Arusza, Dodoma, Mbeya, Morogoro, Tanga i Sumbawanga. Choć do niedawna uważano republikę za jedno z najsłabiej rozwiniętych państw świata, to obecnie jej gospodarka jest w okresie rozwoju. Głównymi źródłami dochodów mieszkańców są turystyka, rolnictwo i eksport lokalnych zbiorów, np. kukurydzy, bananów, batatów, ryżu, kakaowca, bawełny i orzechów nerkowca. Na terenie afrykańskiego kraju znajdują się liczne linie kolejowe i doskonała infrastruktura drogowa, pozwalające na ekspresowe doręczenie paczki do Tanzanii.

Tanzania

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Tanzanii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Tanzania na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę