Kurier na Curaçao

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów epaka.p oferuje możliwość wysłania przesyłki na Curaçao. Aby usługi, które świadczymy były na jak najwyższym poziomie, współpracujemy z firmą FedEx, która specjalizuje się w dostarczaniu przesyłek w każdy zakątek świata.

FedEx Lotniczy – prawdziwy priorytet

Przesyłki tego typu dostarczane są w przeciągu 1 dnia roboczego.
Odprawa celna jest darmowa
W przypadku paczek o wadze do 1kg, cena tego typu usługi wynosi 265,68zł
Niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie www przez formularz zamówienia kuriera, należy jedynie zadeklarować wartość przesyłki oraz uzupełnić dane nadawcy.
W razie pytań – dostępna jest nasza infolinia, dzięki której otrzymają Państwo wszystkie informacje dotyczące całego zakresu naszego działania.

Jak zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera na Curaçao jest niezwykle proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki dostępnej na naszej stronie, uzupełnić niezbędne dane.

Postaw na ekspresową wysyłkę na Curaçao, która dojdzie już następnego dnia!

Jeżeli masz ochotę na to, aby zamówić swojego kuriera stacjonarnie, epaka.pl posiada ponad 150 punktów obsługowych, usytuowanych w różnych miastach naszego kraju. Ich dokładny spis oraz adresy, pod którymi się znajdują, można oczywiście znaleźć na stronie internetowej epaka.pl. Nasza platforma współpracuje z wieloma przewoźnikami. Są to, między innymi, InPost, DHL, DPD, UPS, oraz wiele innych. Dzięki firmie FedEx mamy możliwość transportowania naszych paczek drogą lotniczą. Warto wspomnieć, że europejska sieć transportowa FedEx świadczy swoje usługi na rynku już od ponad 25 lat. Jej doświadczenie jest zatem ogromne. FedEx zapewnia nas, że przesyłki nadane drogą lotniczą mogą dotrzeć do swoich adresatów już następnego dnia! Jest to zatem doskonała oferta dla wszystkich tych, którym zależy na ekspresowej wysyłce paczki na Curaçao.

FedEx jest w stanie zaoferować wiele wyjątkowych rozwiązań transportowych do setek miast na ziemi, również na Curaçao. Twoja paczka dotrze tam już następnego dnia, z możliwością odbioru wcześnie rano, bądź też wieczorem. Co należy zrobić, kiedy już umówisz się z wybranym kurierem? Jeżeli Twoja paczka ma opuścić granice naszego kraju drogą lotniczą, przede wszystkim trzeba zapoznać się ze szczegółowym regulaminem danego przewoźnika. Istnieje lista zakazanych produktów, których nie można transportować samolotem. Nie powinno się przewozić żywych roślin, zwierząt, materiałów wybuchowych oraz łatwopalnych, substancji żrących oraz takich, które mogą się rozlać, a także broni palnej. Aby sprawdzić, czego dokładnie zakazuje w swoim regulaminie przewoźnik FedEx, wejdź na stronę epaka.pl.

epaka.pl - eskperoswe przsyłki w najbardziej korzystnych cenach!

Zanim wyślesz swoją paczkę w świat warto zorientować się również, czy jej gabaryty nie są na tyle nieregularne, że może być ona zaszeregowana jako przesyłka niestandardowa. Jest to istotna kwestia, ponieważ koszt transportu tego typu wysyłki jest nieco wyższy. Wysyłki niestandardowe są znacznie większe od zwykłych paczek - zajmują więcej miejsca. Ponadto, często odznaczają się one nietypowymi kształtami i mogą z nich wystawać ostre elementy, które są bardzo wrażliwe na wszelkie uszkodzenia. Stąd łatwo mogą ulec zniszczeniu podczas transportu. Jeżeli jednak zaufasz platformie epaka.pl, bez problemu dostarczymy najmniej typowe paczki na Curaçao. Curaçao to autonomiczny kraj wchodzący w skład Królestwa Niderlandów, który leży na Karaibach, w Małych Antylach, natomiast jego najbardziej zaludnione miejscowości to Willemstad, Tera Corá, a także Labadera. Nawet tutaj, jak również w pozostałe miejsca docierają paczki z Epaki! Twoja również może znaleźć się wśród nich!

Curaçao

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Curaçao. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Curaçao na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę