Paczki do Armenii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Z nami posiadają Państwo możliwość wysyłki paczki do Armenii, która jest dostępna  w ramach usługi FedEx Lotniczy.

Przesyłki do Armenii dostępne są już od 277,12 zł brutto gdy paczka waży do 1kg!

Paczki tego typu są priorytetowe, oznacza to, że ich doręczenie trwa nawet do 1 dnia roboczego. Zależy to od adresu nadania oraz odbioru danej przesyłki. Nasz kurier do Armenii to również darmowe przeprowadzenie przez odprawę celną

Mogą Państwo wygenerować wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy danej przesyłki do Armenii automatycznie – wystarczy zadeklarować wartość przesyłki oraz podać dane nadawcy, następnie wydrukować dokumenty i załączyć je do danej paczki.

Gdyby mieli Państwo problemy z paczką do Armenii, wystarczy skorzystać z naszej infolinii dostępnej na stronie internetowej epaka.pl

Jak zamówić kuriera?

Wysyłka do Armenii może być dostarczona przez naszego kuriera w bardzo szybki sposób. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie www!

Prosty sposób na to, aby płacić mniej za kuriera do Armenii

Jak zamówić kuriera do Armenii i zapłacić jak najmniej? Odpowiedź jest bardzo prosta wystarczy udać się do jednego z naszych ponad 150 punktów stacjonarnych zlokalizowanych w miastach, w całej Polsce i nadać przesyłkę przy pomocy naszych pracowników, którzy zawsze chętnie służą pomocą w trakcie wypełniania dokumentów dotyczących przesyłki czy pakowaniu jej w odpowiedni sposób. Osoby zamieszkujące miasta, gdzie nie posiadamy jeszcze naszego punktu lub preferujące rozwiązania mobilne mogą bez najmniejszego problemu nadać paczkę do Armenii poprzez naszą platformę internetową epaka.pl, gdzie w zakładce zamów kuriera wystarczy jedynie wypełnić formularz dotyczący przesyłki o dane takie jak rodzaj opakowania, wymiary oraz waga, a także dane nadawcy i odbiorcy.

Korzystając z usług epaka.pl wysyłając przesyłki zagraniczne do Armenii masz pewność, że trafią oni to odbiorcy w ekspresowym tempie. Nasze przesyłki do Armenii docierają bardzo szybko. Dostarczane są przez firmę FedEx lidera w branży kurierskiej o zasięgu międzynarodowym, dzięki czemu mogą one trafiać w miejsce docelowe nawet w przeciągu jednego dnia roboczego. Czas dostawy paczek do Armenii zawsze uzależniony jest od miejsca nadania oraz jej gabarytów. Chcąc wysłać paczkę o wadze 1 kilograma zapłacisz w epaka.pl jedynie 277 złotych, nie ponosząc żadnych kosztów związanych z opłatami celnymi przesyłki. Dodatkowo wszystkie dokumenty w szybki i prosty sposób możesz wygenerować na naszej stronie internetowej. Wygoda i zadowolenie naszych klientów to dla nas najwyższy priorytet, dlatego dbamy o to, aby wszystko, co związane z zamówieniem kuriera do Armenii było maksymalnie uproszczone. U nas nie musisz podpisywać żadnych umów, ani płacić abonamentu. Ponosisz tylko i wyłącznie rzeczywiste koszty wysyłki paczki do miejsca docelowego.

Armenia - kraj na pograniczu kontynentów

Armenia leży na pograniczu Europy i Azji i jest oddalona od naszego kraju o 2374 kilometrów, jednak to żaden problem dla naszych kurierów, żeby docierać tam każdego dnia. Kraj ten słynie z czasochłonnych jednak bardzo smacznych tradycyjnych potraw i mocnej, intensywnie słodkiej czarnej kawy. Kraj ten zamieszkuje 1200 Polaków, dlatego nie jest to rzadki kierunek, jeśli chodzi o przesyłki kurierskie. Z epaka.pl możesz nadać paczkę nie tylko do stolicy Armenii Erywań, ale także w mniej popularne miejscowości jak Abowian, słynącego z prężnie rozwijającego sie przemysłu czy Kapan, gdzie można odwiedzić wiele zabytkowych miejsc. Nasi kurierzy dotrą w każde miejsce na mapie Armenii, bezpiecznie i szybko.

Armenia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Armenii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Armenia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę