Paczki do Estonii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Dla nas klient jest najważniejszy, najważniejsze są również jego potrzeby. Z tego względu cały czas pracujemy nad tym, aby na bieżąco odpowiadać na wszystko to czego potrzebuje nasz klient. Z tego względu umożliwiamy przesyłki do Estonii. Przesłanie paczki do Estonii jest możliwe dzięki współpracy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS czy FedEx.

Kurier do Estonii GLS
Firma ta specjalizuje się w małych przesyłkach od 2-5kg.
Cena tego typu usługi zaczyna się już od 87,95zł.
Czas dostarczenia przesyłki to od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

FedEx Lotniczy

Jest to szczególnie korzystna usługa dla osób, które chcą aby ich wysyłka do Estonii trafiła szybko.
Czas dostarczenia to nawet 1 dzień roboczy.
Odprawa celna jest darmowa.
Należy pamiętać, aby dołączyć odpowiednie dokumenty do przesyłki.
Można je wygenerować na naszej stronie.
W przypadku pytań – należy skorzystać z infolinii dostępnej na naszej stronie internetowej.

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, jest to bardzo proste.

Drogowy i lotniczy transport przesyłek do Estonii

Platforma epaka.pl została stworzona z myślą o wysyłkach krajowych i międzynarodowych, w tym do krajów leżących w Europie Północnej. Dzięki nowoczesnemu podejściu do biznesu i obsługi klienta jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki cenowe. Wysyłka do Estonii paczki w granicy 1 kilograma to koszt rzędu od 87,95 złotych. W cenie znajduje się usługa przyjazdu przedstawiciela spedycji, profesjonalne doradztwo oraz transport paczki do wyznaczonego miejsca. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by paczka dotarła na czas w nienaruszonym stanie. Pamiętaj jednak, by oddany przez Ciebie pakunek był poprawnie zabezpieczony. Zadbaj o solidny karton o kilku warstwach tektury oraz o wypełniacz, dzięki któremu unieruchomisz przedmiot znajdujący się w opakowaniu. Przesyłka podróżować będzie z nami przez ponad 1000 kilometrów, przez co jej prawidłowe spakowanie jest niezwykle ważne.

Zastanawiasz się jak zlecić wysyłkę do Estonii? Kliknij w zakładkę “zamów kuriera” na stronie epaka.pl, a następnie wybierz kraj nadania i odbioru paczki. Kolejnym etapem jest wprowadzenie rzetelnych informacji dotyczących wagi i rozmiaru kartonu. W imieniu spedytorów prosimy o wpisywanie prawidłowych danych, dzięki czemu cały proces transportowy zostanie odpowiednio zaplanowany, a paczka nie będzie musiała podlegać kontroli. Jeśli zawarte w formularzu dane będą znacznie odbiegać od rzeczywistości, kurier może odmówić przyjęcia paczki, cofnąć ją na dalszym etapie procesowania lub naliczyć dodatkowe koszty. W ramach naszego serwisu istnieje możliwość nadania paczki standardowej (koperta i paczka) lub niestandardowej (owalne, nieregularne paczki, nietypowe lub bardzo ciężkie) - zaznacz odpowiednie pole i wyszukaj realizatora usługi. Wybierz spośród takich kurierów jak DPD, GLS, UPS, Świat Przesyłek i FedEx Lotniczy, zatwierdź swój wybór i opłać zamówienie.

Estonia - kraj o ciekawej kulturze, polityce i gospodarce

Estonia to państwo w Europie Północnej, które powstało po I wojnie światowej a którego terytorium znajduje się nad Morzem Bałtyckim. Jest to kraj turystycznie atrakcyjny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dominuje tu język estoński, jednakże duża część osób posługuje się także językiem rosyjskim. Estonia to przemysłowo-rolniczy kraj, który do Unii Europejskiej dołączył w 2004 roku. Państwo graniczy od wschodu z Rosją a od południa z Łotwą. Łączy się także z Finlandią przez Zatokę Fińską. Estonia to kraj o dużej różnorodności w kontekście języków, kultur, wyznań i historii. Oprócz stolicy, jaką jest Tallinn mieszczący się na brzegu Zatoki Tallińskiej, wartymi uwagi są takie miasta jak Narva, Parnawa, Maardu Harju, Rakvere, Tartu, Kohtla-Järve i Sillamäe. Podczas wycieczki do Estonii polecamy zobaczyć również Zamek w Haapsalu, ruiny zamku z końca XIII w. znajdujące się w mieście Viljandi czy obejrzeć cerkiew Kazańskiej Ikony Matki Bożej, która po II wojnie światowej przeniesiona została do miasta uzdrowiskowego Narva-Jõesuu.

Estonia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Estonii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Estonia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę