Paczki do Makau

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego nieustannie staramy się rozszerzać zakres oferowanych przez nas usług. Z tego względu uruchomiliśmy możliwość przesłania paczki do Makau. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmą FedEx, która zapewni szybkie oraz bezproblemowe dostarczenie przesyłki do Makau.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki Makau

Cena wysyłki zaczyna się już od 249,94zł i jest zależna od wagi oraz rozmiaru danej paczki.
Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy.
Jest to zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty potrzebne do odprawy celnej można wygenerować w ramach naszej strony internetowej.
Wygenerowane dokumenty należy dołączyć do paczki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z infolinii, którą udostępniamy na naszej stronie www.

W jaki sposób zamówić kuriera do Makau?

Jest to niezwykle proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie, a potem nadać paczkę.

Najkorzystniejsze warunki przesyłki do Makau i nie tylko!

Jesteśmy liderem w naszej branży i bardzo dbamy o to, by oferować szeroki wachlarz usług w konkurencyjnych cenach. Dzięki umowom z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak FedEx, DPD, DHL, Geis, UPS, Inpost czy Paczkomaty, możemy zaproponować naszym klientom najkorzystniejsze warunki przesyłek na terenie kraju oraz co ważniejsze, również paczek międzynarodowych. Ponadto ze względu na ciągle rozwijający się handel międzynarodowy, staramy się regularnie poszerzać naszą ofertę o kolejne kraje na mapie Świata, by nasi klienci biznesowi nie musieli ograniczać wysyłki swoich produktów na terenie Europy, a klienci prywatni mogli nadać swoje paczki do najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej.

W naszej ofercie znajduje się również transport paczek do Makau w konkurencyjnej cenie, już od 249 złotych. Ostateczna cena jest jednak uzależniona od wagi oraz rozmiaru przesyłki, a szacowana data doręczenia od dokładnego adresu dostawy. Wszystkie te informacje można w bardzo prosty sposób obliczyć na naszej platformie. Dbamy o to, by nasi klienci nie byli niczym zaskoczeni, a pełna przejrzystość naszych usług sprawia, że posiadamy ogromną liczbę zadowolonych i powracających klientów. Przesyłki do Makau to kolejny sposób, by wyjść naprzeciw ich rosnącym oczekiwaniom.

Dla ułatwienia naszej współpracy, do dyspozycji klientów uruchomiliśmy nowoczesną platformę wysyłkową. Bardzo staraliśmy się, by była przejrzysta, czytelna i co najważniejsze, prosta w obsłudze. Bazując na opiniach naszych klientów możemy potwierdzić, że się nam to udało. Do ich dyspozycji oddajemy również szereg udogodnień w wysyłkach międzynarodowych. Wysyłając paczki do Makau można skorzystać z ich ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie 123 zł, zamówić powiadomienie smsowe po doręczeniu za złotówkę oraz skorzystać z bezpłatnej odprawy celnej! W dodatku wszystkie dokumenty są na naszej stronie internetowej, gotowe do wydrukowania! Jeśli da się jeszcze prościej, na pewno będziemy pierwsi, żeby to wprowadzić!

Makau - mieszanka dwóch kultur

Na każdym kroku w Makau widać wpływy Portugalii, której kolonią był ten obszar. Do najpopularniejszych atrakcji należą między innymi ruiny Kościoła Świętego Pawła, które są pozostałością po największej świątyni chrześcijańskiej na terenach Azji. I choć została z niej tylko fasada, nadal prezentuje się imponująco. W zależności od pory dnia Makau pokazuje różne oblicza. Wieczorem jest pełne przepychu i świateł, robi wrażenie bogatych terenów, pełnych kasyn i hoteli, spośród których wyróżnia się Hotel Grand Lisboa w kształcie egzotycznego kwiatu. W świetle dnia jednak widać, że wśród tych bogatych hoteli mieszczą się małe domki, wąskie uliczki, lokalne sklepiki oraz małe świątynie, upchnięte gdzieś w tym krajobrazie. Trochę biedy i zniszczenia, ale mnóstwo specyficznego klimatu. Dlatego Makau to miasto magiczne, miasto z duszą. Warto je odwiedzić chociaż raz.

Jednak Makau to nie tylko miasto o tej nazwie, ale cały region, w którego skład wchodzi Półwysep Makau, wyspy Taipa i Coloane oraz osuszony między nimi obszar, zwany Cotai. Niezależnie, które z tych miejsc jest miejscem docelowym dla Państwa paczki, dzięki epaka.pl uda się ją wysłać i doręczyć sprawnie i szybko.

Makau

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Makau. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Makau na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę