Paczki do Rwandy

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasza oferta to stale rosnący wachlarz możliwości. Dlatego umożliwiamy również przesyłki do Rwandy. Tego typu usługa została włączona do naszej oferty, ponieważ cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Z tego względu współpracujemy z renomowaną firmą FedEx, która pozwala na szybkie i bezproblemowe wysłanie paczki do Rwandy.

FedEx Lotniczy, szybkie przesyłki – Rwanda

Dostarczenie na miejsce trwa nawet tylko 1 dzień roboczy.
Jest to uzależnione od dokładnego adresu nadawcy jak i odbiorcy.
Cena usługi zaczyna się już od 278,47zł i zależy od gabarytów danej paczki.
Odprawa celna jest darmowa.
Niezbędne do odprawy celnej dokumenty, do wygenerowania na naszej stronie internetowej.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz podać dane nadawcy.
W przypadku gdyby mieli Państwo pytania, warto skorzystać z udostępnionej przez nas infolinii.
Z przyjemnością Państwu pomożemy.

Jak zamówić kuriera do Rwandy?
Bardzo prosto. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamawiania kuriera, wybrać kuriera, uzupełnić dane, by w końcu nadać paczkę.

Nowa opcja - kurier do Rwandy

Rozszerzenie naszej oferty o liczne przesyłki międzynarodowe, ukierunkowane do bardziej i mniej rozwiniętych krajów były możliwe, dzięki naszej współpracy z niezawodną firmą kurierską FedEx Lotniczy. To oni zajmują się doręczaniem paczek do Rwandy i jeszcze odleglejszych miejsc. Ich usługi za pośrednictwem epaka.pl są tanie i sprawnie zorganizowane, a w dodatku wymagają minimum formalności! epaka.pl to nowoczesna platforma, służąca do zamówienia przesyłki kurierskiej. Jest prosta w obsłudze i działa bardzo intuicyjnie, prowadząc użytkownika krok po kroku. Żeby jeszcze bardziej ułatwić zamawiania kuriera do Rwandy zapewniamy darmową odprawę celną, po stronie klienta zostawiając tylko wydrukowanie, przygotowanych przez nas wcześniej dokumentów. Wystarczy deklaracja wartości przesyłki oraz dane nadawcy i gotowe.

Dbamy o naszych klientów, dlatego zapewniamy im stałą opiekę naszych konsultantów na infolinii, czynnej w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. Nasi pracownicy są kompleksowo przeszkoleni, zarówno z przesyłek krajowych, jak i zagranicznych i praca kurierów nie ma przed nimi tajemnic. Chętnie udzielą odpowiedzi na nasuwające się pytania oraz rozwieją wątpliwości, również w przypadku ewentualnych pytań o przesyłki do Rwandy. Naszych klientów obsługujemy telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty email. Czasem jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, dlatego dla naszych klientów udostępniamy również punkty stacjonarne epaka.pl w licznych miastach w Polsce. 150 stacjonarnych placówek czeka codziennie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdego dnia nasze biura opuszczają tysiące zadowolonych klientów.

Kierunek Rwanda

Rwanda, ze swoją stolicą Kigali, należy do małych i raczej biednych państw afrykańskich. Korzysta z programu pomocy Banku Światowego oraz Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Większość ludności zajmuje się rolnictwem i produkcją żywności, a także hodowlą zwierząt, takich jak kozy, bydło, owce oraz drób. Nie wyklucza jej to jednak z bycia jednym z kierunków naszych przesyłek kurierskich, stąd oferowana przez epaka.pl możliwość wysyłki paczki do Rwandy.

Rwanda

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Rwandy. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Rwanda na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę