Paczki do Surinamu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysłanie paczki do Surinamu jest jednym z wielu elementów naszej szerokiej oferty. Dostarczenie przesyłki do Surinamu jest możliwe dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest absolutnym gwarantem szybkiego oraz bezproblemowego dostarczenia przesyłki na miejsce. Włączyliśmy tego typu usługę do naszej oferty, ponieważ zawsze staramy się wychodzić naszym klientom naprzeciw.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki do Surinamu

Czas dostawy przesyłki, nawet 1 dzień roboczy.
Dokładny czas dostawy przesyłki jest zależny od adresu odbiorcy oraz nadawcy.
Darmowa odprawa celna.
Niezbędne dokumenty mogą być wygenerowane w ramach naszej strony internetowej.
Ważne, aby dołączyć je do danej paczki.
Cena wysyłki do Surinamu zaczyna się od kwoty 265,68zł i jest zależna od wagi i rozmiarów przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, wystarczy skorzystać z naszej infolinii.
Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

W jaki sposób zamówić kuriera do Surinamu?

Bardzo łatwo. Wystarczy skorzystać z danej zakładki na naszej stronie, wypełnić dane, nadać paczkę i czekać na doręczenie.

Paczki i przesyłki do Surinamu - cennik i zasady nadania

epaka.pl to zintegrowany system zamawiania kuriera, który opracowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Szybka dostawa od drzwi do drzwi może być monitorowana przez Ciebie przez cały czas realizacji zlecenia zarówno w przypadku przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Chcąc zamówić kuriera do Surinamu udaj się na stronę epaka.pl do zakładki “zamów kuriera”. Wypełnij kraj nadania i odbioru paczki oraz jej parametry takiej jak waga, szerokość, wysokość i długość. Realizacją wysyłki do Surinamu zajmuje się firma FedEx Lotniczy, której cenę poznasz bezpośrednio po wprowadzeniu powyższych informacji. Koszt zamówienia kuriera zaczyna się od 200-300 złotych a sam odbiór nastąpi w najszybszym możliwym czasie - najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego. Zautomatyzowaliśmy także funkcję wprowadzania szczegółowych danych przedsiębiorcy będącego odbiorcą lub nadawcą paczki do Surinamu. Wystarczy, że wprowadzisz NIP, a zaczytane zostaną dane widniejące w bazie GUS.

Jesteśmy przekonani, że nadanie przesyłki do Surinamu nie sprawi Ci najmniejszego problemu. System sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces, a kurier dostarczy paczkę maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych. Dzięki ścisłej współpracy z FedEx Lotniczy zazwyczaj ten czas skrócony jest nawet do 1 dnia roboczego, co dla Twojego biznesu jest niezwykle ważne. Z epaka.pl eksport i import towarów do i z Surinamu będzie szybki i bezproblemowy a każdy przedsiębiorca zaoszczędzi na kosztach zakupu ciężarówek i opłacenia pracowników. Jest to także doskonały pomysł na ograniczenie kosztów związanych z wycieczką do kraju położonego nad Oceanem Atlantyckim. Jeśli w samolocie wykupiony masz jedynie wariant bagażu podróżnego, dzięki epaka.pl pozostałe niezbędne przedmioty wyślesz kurierem. Ogromnym udogodnieniem, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów, jest pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów celnych. Pliki gotowe do wypełnienia i podpisania wygenerujesz z systemu lub maila.

Tanie przesyłki do Surinamu

Surinam to państwo, w którym walutą jest dolar surinamski a językiem urzędowym niderlandzki. Oprócz holenderskiego można porozumieć się w tym kraju w języku sarnami hindustani, sranan tongo czy jawalskim. Różnorodność grup etnicznych sprawia, że jest to interesujące państwo, które chętnie odwiedzane jest przez turystów. Wśród najciekawszych miast znajdziesz stolicę Paramaribo, Corneliskondre, Albina, Alliance, Onverwacht czy Nieuw Nickerie. Surinam to także państwo bogate w uprawy ryżu, trzciny cukrowej, cytrusów i palmy kokosowej. Tym samym dzięki epaka.pl możesz rozwinąć swój biznes o importowe i eksportowe przesyłki do Surinamu. Pamiętaj jednak, że niektóre przedmioty są na liście zabronionej. Z Polski do Surinamu nie możesz wysłać antyków, żywych zwierząt i roślin, materiałów łatwopalnych i wybuchowych, wyrobów tytoniowych oraz alkoholowych.

Surinam

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Surinamu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Surinam na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę