Paczki do Zambii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasz klient jest dla nas zawsze najważniejszy, właśnie dlatego nieustannie staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby ich w pełni zadowolić. Z tego względu umożliwiamy przesyłki do Zambii za pomocą renomowanej firmy FedEx. Jest ona gwarantem dostarczenia każdej paczki do Zambii szybko i bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki do Zambii

Czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy.
Czas doręczenia jest zależny od miejsca dostarczenia oraz adresu nadawcy.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty do odprawy można wygenerować na naszej stronie.
Należy zadeklarować wartość przesyłki i podać dane nadawcy.
Dokumenty trzeba dołączyć do paczki.
Cena wysyłki już od 278,47zł.
W razie jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy niezbędnych informacji.

Jak zamówić kuriera do Zambii?

Jest to niezwykle proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki "zamów kuriera", którą można znaleźć na naszej stronie.

Szybki i terminowy kurier do Zambii

Dołożyliśmy wszelkich starań by zamówienie kuriera do Zambii przez epaka.pl było proste zarówno dla osób obeznanych w świecie internetu, jak i początkujących. Jak złożyć dyspozycję? Całą procedurę rozpocznij od wejścia w zakładkę "zamów kuriera" i określenia kraju nadania i odbioru przesyłki. Wymagane pola to także indywidualne dane techniczne paczki tj. jej waga, szerokość, wysokość i długość. Na tej podstawie wyliczona zostanie ostateczna cena za usługę. Zwróć szczególną uwagę na to by wprowadzone informacje, były rzetelnie i zgodne ze stanem faktycznym. W przypadku dużych odstępstw paczka może zostać cofnięta lub firma spedycyjna może naliczyć dodatkowe koszty. Z przedstawionych propozycji transportowych wybierz tę najbardziej optymalną, zaznacz opcję dodatkowe i potwierdź chęć wysyłki paczki. epaka.pl to platforma, która zadbała także o różnorodne warianty finansowania zlecenia. Użytkownicy, którzy nie mają u nas konta mogą opłacić paczkę przy użyciu płatności online, karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu. Dla osób zarejestrowanych przygotowaliśmy wygodny system doładowań konta, zaś dla firm z podpisaną umową oferujemy rozliczanie na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności.

Każdego dnia do Twojej dyspozycji pozostaje nasz zespół, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Doradzimy Ci w zakresie poprawnego zapakowania przesyłki, tak by była ona bezpieczna przez całą drogę jaką pokonywać będzie z Polski do Zambii czyli około 7300 kilometrów. Sama przesyłka do Zambii może przyjąć formę listu lub dokumentów przesyłanych w kopercie, towaru zapakowanego w karton lub przesyłki wielkogabarytowej transportowanej na palecie. Decydując się na usługi epaka.pl możesz liczyć na wysyłkę do państwa w południowej Afryce w cenie od 278,47 złotych wraz z darmową odprawą celną. Pomożemy Ci w także we wszelkich formalnościach. Po określeniu wartości przesyłki oraz zawartości, wygenerowane zostaną dokumenty, które należy wydrukować, podpisać i dołączyć do paczki wraz z etykietą.

Nadawaj paczki do Zambii z epaka.pl

Współpracując z topowymi spedytorami mamy możliwość realizacji usług na terenie całego świata w tym także do Zambii. Państwa, którego najwyższym szczytem jest Mafinga o wysokości 2329 m n.p.m. leżącym w paśmie Mafinga Hills, główne jezioro to Bangweulu oraz rzeka Zambezi. Kraj ten zamieszkiwany przez około 17 238 000 ludzi nie posiada dostępu do morza. Wśród najistotniejszych miejsc znajdziesz stolicę Zambii Lusaka, istotny ośrodek górnictwa i hutnictwa, jakim jest Kitwe-Nkana, Ndola miasto założone w 1902 roku, Mufulira zamieszkana przez około 141 000 mieszkańców, a także Kapiri-Mposhi, Livingstone, Chingola, Chipata oraz Solwezi. Wybierz się w podróż, poznaj ciekawe zabytki, zobacz cudowne rezerwaty, piękne wodospady i urokliwe parki a swój bagaż do Zambii wyślij za pośrednictwem epaka.pl.

Zambia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Zambii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Zambia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę