Tani kurier epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Paczki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Paczki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesyłka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze to jedna z wielu usług oferowanych przez naszą firmę. Wysyłka tego typu przesyłek jest możliwe dzięki naszej współpracy z firmą FedEx.

FedEx Lotniczy

Jest to usługa priorytetowa.
Dostarczenie przesyłki trwa nawet do 1 dnia roboczego.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie i dołączyć je do paczki wysyłanej na Brytyjskie Wyspy Dziewicze.
W przypadku pytań, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej na stronie, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, aby zamówić kuriera należy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie.  Mogą tam Państwo również znaleźć wszelkie niezbędne szczegóły dotyczące wysyłek.

Koszt przesyłki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze zaczyna się już od 265,68 zł brutto w przypadku przesyłki do 1kg!

Tanie przesyłki ekspresowe do Brytyjskich Wysp Dziewiczych!

Wysyłanie paczki do miejsca oddalonego o wiele tysięcy kilometrów zazwyczaj wiąże się z ogromnymi kosztami. Nadanie przesyłki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze nie musi kosztować Cię majątku! Wystarczy, że skorzystasz z usług epaka.pl, która gwarantuje możliwie najkorzystniejsze oferty cenowe na rynku. Za pomoca naszej strony internetowej www.epaka.pl możesz sprawdzić ile konkretnie będzie kosztowała Cię wysyłka. Jednocześnie dla korzystających z naszych usług dajemy gwarancję, że nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów związanych z odprawą celną. Po nadaniu przesyłki przez epaka.pl otrzymasz nr przewozowy, za pomocą którego możesz szczegółowo śledzić jej drogę. Oferujemy ekspresowe przesyłki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, które wykonujemy za pośrednictwem FedEx Lotniczy. Transport drogą powietrzną bardzo mocno skraca czas oczekiwania na przesyłkę. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka wysłana za pośrednictwem naszej platformy epaka.pl dotrze do odbiorcy w ciągu kilku dni roboczych.

Korzystając z naszej platformy wysyłkowej epaka.pl dajemy możliwość samodzielnego zamówienia kuriera poprzez naszą stronę internetową www.epaka.pl. Wchodząc na nią kliknij zakładkę “wybierz kuriera”, a następnie krok po kroku wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po uzupełnieniu wszelkich niezbędnych formalności i uiszczeniu opłaty jeszcze tego samego dnia pod Twoimi drzwiami pojawi się nasz kurier, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Ważne jest, aby pamiętać o dołączeniu do przesyłki wszystkich niezbędnych dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta dzwoniąc pod nr telefonu +48 666 999 392. Nasz pracownik udzieli ci wszelkich wskazówek oraz odpowie na Twoje pytania. epaka.pl to także ponad 150 stacjonarnych punktów obsługi klienta, w których również możesz nadać swoją przesyłkę. Wystarczy, że odwiedzisz nasz punkt w Twoim mieście, a nasz pracownik pomoże ci w dopełnieniu wszelkich formalności. Jak widać wysyłka paczki nawet do tak odległego Państwa, jakim są Brytyjskie Wyspy Dziewicze,nie stanowi najmniejszego problemu. epaka.pl daje gwarancję, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie i na czas!

Brytyjskie Wyspy Dziewicze - co warto o nich wiedzieć?

Brytyjskie Wyspy Dziewicze to terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii. Położone jest na Karaibach, na wschód od Portoryko. To co można uznać za ciekawostkę to to, że zostało ono odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1493 roku. Całe Państwo składa się z 4 głównych wysp - Tortola, Anegada, Virgin Gorda oraz Jost Van Dyke oraz ponad 50 mniejszych wysepek. Stolicą tego państwa jest miasto Road Town znajdujące się na największej wyspie Tortola.

To co ważne dla klientów epaka.pl to to, że brytyjskie Wyspy Dziewicze posiadają dosyć dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportu lotniczego, dlatego możemy tam dotrzeć z Twoją przesyłką już nawet w 1 dzień.

Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Brytyjskie Wyspy Dziewicze na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę