Paczki na Seszele

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nieustannie rozszerzamy oferowane przez nas usługi. Dlatego do naszej oferty dołączyliśmy również możliwość wysłania przesyłki na Seszele. Cały czas wychodzimy naszym klientom naprzeciw – zawsze staramy się odpowiedzieć na wszelkie oczekiwania. Z tego względu pracujemy tylko z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak FedEx, firmą będącą gwarantem szybkiego dostarczenia paczki na Seszele.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki na Seszele.

Czas doręczenia przesyłki nawet do 1 dnia roboczego.
Precyzyjny czas dostarczenia zależy od adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki.
Cena usługi już od 278,47 zł – jest zależna od wielkości oraz wagi danej przesyłki na Seszele.
Darmowa odprawa celna.
Wszelki potrzebne dokumenty można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Dokumenty należy wypełnić oraz dołączyć do przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

W jaki sposób zamówić kuriera na Seszele?

To bardzo proste, wystarczy skorzystać z zakładki "zamów kuriera" dostępnej na naszej stronie internetowej  oraz wypełnić wszystkie dane.

Jak złożyć zamówienie wysyłki na Seszele?

Proces rejestracji dyspozycji przyjazdu kuriera w epaka.pl jest niezwykle prosty i intuicyjny. Pola wymagane w formularzu zminimalizowaliśmy w taki sposób by pozostały w nim jedynie informacje niezbędne. Chcąc wycenić paczkę na Seszele, wystarczy wybrać odpowiednie kraje nadania i dostarczenia przesyłki oraz wprowadzić jej indywidualne parametry takie jak waga, długość, wysokość oraz szerokość. Na tej podstawie epaka.pl dokonuje oszacowania kosztów zarówno ramach serwisu lokalnego, krajowego i międzynarodowego. Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi tj. UPS, DHL, DPD, FedEx Lotniczy czy GLS, które w naszym imieniu dostarczają paczkę do rąk adresata. Po wyborze optymalnego rozwiązania opłać zlecenie i oczekuj na przyjazd przedstawiciela spedycji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo ciekawe rozwiązanie finansowania przesyłek. Niezarejestrowani użytkownicy płatności dokonać mogą na postanowienie bezpiecznych transakcji online lub tradycyjnego przelewu. Osoby zarejestrowane dodatkowo mogą wybrać finansowanie z doładowań konta lub na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności.

Zamawiając kuriera, nie musisz się również martwić o procedury i koszty regulujące handel zewnętrzny. Realizując wysyłkę za naszym pośrednictwem skorzystasz z darmowej odprawy celnej a komplet dokumentów do wydrukowania i podpisania zostanie do Ciebie przesłany na maila. Jedyne czynności, jakich musisz dokonać to wpisanie wartości paczki i jej przeznaczenia. Przed przyjazdem przewoźnika zadbaj o poprawne przygotowanie przesyłkę na Seszele. Podstawą jest dobrej jakości karton i wypełniacz, który pozwoli zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem, zamoknięciem czy zniszczeniem. Sprzedajesz swoje towary na Allegro lub masz sklep na Prestashop? Epak.pl to nowoczesna platforma pozwalająca Ci na wzgarnie danych do wysyłki bezpośrednio z tych portali. Usprawnij z nami swój biznes!

Seszele - egzotyczny kraj na Oceanie Indyjskim

Seszele to państwo zlokalizowane na Oceanie Indyjskim stanowiących grupę 115 wysp pochodzenia wulkanicznego i koralowego. Wilgotny klimat równikowy gwarantuje temperaturę przez cały rok oscylującą w granicy 24 - 30 °C. Malowniczo ukształtowane tereny zachęcają do podróży i nawiązywania współpracy z tutejszą ludnością, której jest około 93 920 osób. Kraj, który w 1976 roku odzyskał niepodległość od Wielkiej Brytanii, w głównej mierze jest państwem katolickim. Główne miasta Seszeli to zamieszkała przez 25 000 mieszkańców stolica Victoria, Anse Boileau i Anse Royal (po 4 000 ludności) i Caseade z liczbą osób w granicy 3 000. Społeczność na Seszele to w większości potomkowie kolonistów francuskich stanowiący blisko 90% ludności. Pozostałe grupy etniczne to Hindusi i Malgasze. Seszele to państwo, do którego wiele produktów musi być importowanych. Jest to zatem świetny kontrahent biznesowy. Przedsiębiorcy na wyspy wysyłają paczki z epaka.pl.

Seszele

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Seszele. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Seszele na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę