Paczki na Tonga

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesłanie paczki na Tonga jest możliwe dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza różnego rodzaju przesyłki na całym świecie. Zdecydowaliśmy się na to, aby umożliwić przesyłki do Tonga, ponieważ chcemy wychodzić naszym klientom na przeciw. Dlatego cały czas rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Państwa paczki na Tonga dotrą na miejsce szybko oraz bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki na Tonga

Czas doręczenia paczki nawet 1 dzień roboczy.
Jest to zależny od adresu nadawcy i odbiorcy.
Odprawa celna za darmo.
Niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie internetowej.
W przypadku jakichkolwiek pytań należy skorzystać z naszej infolinii.
Nasz zespół pracowników chętnie udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji.
Koszt wysłania tego typu paczki do Tonga już od 278,47zł i jest on zależny od wagi i rozmiarów danej przesyłki.

Jak zamówić kuriera na Tonga?

Bardzo łatwo, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, którą można znaleźć w ramach naszej strony internetowej.

Wysyłka na Tonga? Teraz jeszcze lepiej!

Bardzo dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy prostą w obsłudze stronę internetową, pomoc pracowników na naszej infolinii oraz sieć lokalnych punktów, w których można nadać przesyłkę osobiście. Priorytetem jest dla nas satysfakcja naszych klientów, dlatego pilnujemy, żeby nawet skomplikowane, dalekie przesyłki międzynarodowe, wymagały minimum formalności. Tak jest również w przypadku przesyłki na Tonga! Cały komplet dokumentów niezbędnych, aby wysyłka odbyła się bez komplikacji, można wygenerować na naszej stronie. Zajmujemy się również kosztem opłat celnych. Wszystko to sprawia, że nadanie tej skomplikowanej przesyłki ogranicza się dla Państwa tylko do kilku kliknięć oraz minimalnej liczby formalności. Jest to niesamowite udogodnienie dla każdego, a wszystko dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Koszt kuriera na Tonga waha się od wagi i wielkości przesyłki oraz docelowego miejsca odbioru, ale zaczyna się już od 278,47 zł.

Cały czas podkreślamy wygodę oraz komfort skorzystania z naszych usług. Dlaczego wysyłka paczki na Konga jest tak prosta? Bo wystarczy kilka kroków:

1. Wejdź na stronę www.epaka.pl i wybierz opcję “Zamów kuriera”

2. Wybierz rodzaj przesyłki oraz kraj nadania i dostawy

3. Określ wymiary paczki oraz kształt opakowania

4. Zaznacz preferowanego kuriera (w przypadku wysyłki do Królestwa Tonga będzie to FedEx lotniczy)

5. Określ dodatkowe opcje takie jak konkretna godzina odbioru, ubezpieczenie, obsługę celną i potwierdzenie doręczenia sms.

6. Określ dokładne adresy nadawcy i odbiorcy oraz sposób płatności.

7. Kliknij “Wysyłam przesyłkę” i gotowe!

Wystarczy tylko poczekać na kuriera, który odbierze przesyłkę i doręczy ją na Polinezję. Z nami odbędzie się to szybko i bezboleśnie.

Rajski archipelag wysp - Tonga

Tonga to tak naprawdę trzy grupy wysp - Tongatapu, Haapai i Vavau. Łącznie ponad 170 wysp, spośród których tylko nieliczne są zamieszkane. To najczęściej niskie koralowe atole, choć nie brakuje również czynnych wulkanów oraz wysp, które dzięki nim powstały. Tonga często nazywana jest “przyjaznymi wyspami”. Nic w tym dziwnego, bo to lądy pokryte bujną, tropikalną roślinnością otoczone przez błękit wód Pacyfiku. Ich widok zapiera dech w piersiach.

Królestwo Tonga to kraj rolniczy, który głównie zajmuje się produkcją żywności na własne potrzeby oraz eksport. Ich najpopularniejsze towary eksportowe to kokosy, banany oraz wanilia. W przypadku tej ostatniej Tonga jest na siódmym miejscu wśród państw, które zajmują się jej eksportem. Jednak Królestwo Tonga to kraj, który jest uzależniony od pomocy z zewnątrz, gdyż wytwarzane przez nich produkty, nie pokrywają zapotrzebowania. Na szczęście ma bardzo pozytywne relacje z okolicznymi państwami, głównie Fidżi, Japonią, Australią oraz Nową Zelandią. Otwiera się również na inne kraje, nawiązała dyplomatyczne stosunki nawet z Polską, dlatego teraz serwis epaka.pl oferuje wysyłkę paczek do Konga.

Tonga

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Tonga. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Tonga na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę