Paczki na Wyspy Marshalla

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszej działalności – przesyłamy wysyłki na cały świat. Z tego powodu zdecydowaliśmy się, aby wysyłać również paczki na Wyspy Marshalla. Zawsze staramy się odpowiadać na potrzebny naszych klientów. Dlatego współpracujemy z firmą FedEx, która szybko dostarczy przesyłki na Wyspy Marshalla.

FedEx Lotniczy – najszybsze wysyłki na Wyspy Marshalla

Czas doręczenia, nawet 1 dzień roboczy.
Czas dostawy jest zależny od adresu odbiorcy jak i nadawcy.
Odprawa celna jest za darmo.
Niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy je załączyć do paczki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, warto skorzystać z naszej infolinii.
Nasz zespół pracowników chętnie udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy.
Cena wysyłki zaczyna się od 278,47zł.
Jest ona zależna od wagi oraz rozmiaru przesyłki.

Jak zamówić kuriera na Wyspy Marshalla?

Jest to bardzo proste, wystarczy użyć zakładki "zamów kuriera", która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Przesyłki zagraniczne - nadawaj paczki na Wyspy Marshalla w łatwy i tani sposób

Każdego dnia przesyłamy paczki do miejsc na całym świecie. Dlatego też w epaka.pl jest możliwe wysłanie przesyłki na przykład na Wyspy Marshalla. Przesyłki w tym kierunku są realizowane przez firmę kurierską FedEx Lotniczy, która posiada duże doświadczenie w branży kurierskiej no zasięgu globalnym. Dzięki nim nasze przesyłki docierają do swoich odbiorców bez komplikacji i zawsze na czas. Paczki adresowane na Wyspy Marshalla wysyłane z epaka.pl, docierają do tego miejsca już w przeciągu nawet jednego dnia roboczego. Czas realizacji przesyłki jednak zawsze jest uzależniony od miejsca nadania, wagi oraz wymiarów przesyłki. Dbając o wygodę i komfort naszych klientów, gwarantujemy dla nich zerowe opłaty celne dla ich przesyłek oraz możliwość wygenerowania wszelkich dokumentów celnych i przewozowych na naszej stronie. Jedyne, co należy zrobić w trakcie nadawania paczki na Wyspy Marshalla, to dołączyć komplet dokumentów do przesyłki. Wygodna opcja śledzenia paczki po unikatowym numerze przewozowym umożliwia kontrolę miejsca, w którym znajduje się przesyłka. Dzięki temu znacznie ułatwiona jest komunikacja między nadawcą, a czekającym na paczkę odbiorcą. Ceny przesyłek na Wyspy Marshalla sa naprawde niskie i zaczynają się już od 195 złotych wzwyż.

Nadanie paczki w epaka.pl to nic trudnego. Nasi klienci mogą udać się ze swoją przesyłką do jednego z ponad 150 punktów stacjonarnych w Polsce i tam nadać paczkę na Wyspy Marshalla, korzystając z pomocy naszych pracowników oraz kupując tam niezbędne rzeczy do przygotowania paczki do transportu. Mogą również skorzystać z naszej pklatformy internetowej epaka.pl i tam wypełniając formularz dotyczący przesyłki, zamówić kuriera w dowolnie wskazane miejsce, skąd odbierze on paczkę i przekaże ją do dalszej wysyłki. Każdego dnia tysiące paczek są nadawane za naszym pośrednictwem na cały świat, dlatego możesz nam zaufać.

Wyspy Marshalla - daleki ląd

Paczki nadawane na Wyspy Marshalla muszą przebyć daleką drogę z Polski aż do Oceanu Spokojnego, gdzie znajdziemy to Państwo wyspiarskie. Słynie ono z malowniczych krajobrazów oraz niewielkiej powierzchni, a także ciepłego i wilgotnego klimatu. epaka.pl wraz z firma FedEx Lotniczy bez problemu dostarcza tam każdą przesyłkę nadawana przez naszych klientów. Niezależnie, czy chcesz nadać paczkę do Majuro, czy innego miasta położonego na Wyspach Marshalla, możesz mieć pewność, że zostanie ona dostarczona w krótkim czasie i w możliwie jak najniższej cenie. Przesyłki listowe, paczki i paczuszki, a także przesyłki ponadgabarytowe na paletach to dla nas chleb powszedni. Bez problemu dostarczamy je tam, gdzie inni nie docierają.

Wyspy Marshalla

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych a Wyspy Marshalla. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Wyspy Marshalla na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę