Przesyłki do Albanii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszego serwisu epaka.pl wychodzimy klientom naprzeciw uruchamiając możliwość wysyłki paczek do Albanii w korzystnych cenach. Wysyłki obsługiwane są w ramach firm FedEx oraz GLS.

Paczki Albania do 2 kg kurierem GLS

Firma GLS specjalizuje się w przesyłkach lekkich – od 1 do 5 kg.
Przewidywany czas dostawy to do 3-4 dni roboczych.
Za paczkę do 2 kg zapłacą Państwo 221,10zł.
Więcej szczegółów znajdą Państwo w cenniku GLS, który dostępny jest na naszej stronie.


Kurier do Albanii – FedEx Lotniczy
Przesyłki do Albanii już od 229,03 zł! Są to przesyłki priorytetowe.
Koszt danej przesyłki zależy od wymiarów oraz wagi danej paczki.
Odprawa celna jest za darmo.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

W jaki sposób zamówić kuriera do Albanii?
Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, zamówić kuriera, wypełnić wszystkie dane, nadać paczkę.

Szybka i bezpieczna wysyłka do Albanii z epaka.pl

Decydując się na wysyłkę do Albanii za pośrednictwem epaka.pl, masz pewność, że paczka zostanie doręczona prosto do rąk adresata szybko i bezpiecznie. Na naszej stronie internetowej możesz nadać przesyłkę już od 164,21 zł. Na szczególną uwagę zasługują oferty dwóch popularnych przewoźników - GLS i FedEx. Pierwszy kurier specjalizuje się w przesyłkach lekkich o wadze od 1 do 5 kg, a transport trwa najczęściej od 3 do 4 dni roboczych. Przykładowo, pakunek 2-kilogramowy nadasz w cenie 221,10 zł. Z kolei FedEx Lotniczy gwarantuje priorytetowe doręczenie paczki do Albanii, trwające już nawet 1 dzień roboczy. Koszty wysyłki zaczynają się od 229,03 zł i obejmują odprawę celną, którą muszą przejść wszystkie przesyłki nadawane do tego kraju. W celu poznania dokładnej ceny oferowanej przez wybraną firmą kurierską skorzystaj z formularza obliczania ceny lub odwiedź zakładkę Cennik.

Sama wysyłka do Albanii jest prosta i szybka. Aby zlecić odbiór przesyłki przez wybranego kuriera, wystarczy wypełnić tylko formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Niezbędne jest podanie rozmiaru i wagi opakowania oraz jego kształtu - standardowego lub niestandardowego. Po zaznaczeniu przewoźnika, który zajmie się realizacją transportu, możesz również wykupić usługi dodatkowe dostępne w jego ofercie. Ostatnim etapem procesu nadania jest wpisanie danych nadawcy i adresata. Gotowe - paczka do Albanii zostanie odebrana przez kuriera w dogodnym dla Ciebie terminie, a następnie przekazana do ekspresowego przewozu. Co więcej, na epaka.pl z łatwością opłacisz zamówienie i sprawdzisz, czy przesyłka dotarła już do miejsca docelowego. W tym celu należy użyć numeru znajdującego się na wygenerowanym liście przewozowym.

Co warto wiedzieć przed nadaniem przesyłki do Albanii?

Szukasz miejsca, w którym zamówisz kuriera do Albanii? Skorzystaj z oferty naszych przewoźników, którzy każdego dnia przemierzają tysiące kilometrów, aby doręczyć przesyłki do takich bałkańskich miast jak Tirana, Durres, Szkodra, Wlora, Elbasan, Fier, Korcza, Bera, Lushnja czy Kawaja. Europejska republika leżąca nad Morzem Adriatyckim i Jońskim jest członkiem NATO, Rady Europy i ONZ, a jej terytorium zamieszkuje ponad 3 mln osób. Aż 75% obszaru kraju zajmują góry. Pozostała część to niziny i doliny w pobliżu wybrzeży czy większych rzek. Jak prezentuje się sytuacja gospodarcza Albanii? Państwo nieustannie się rozwija, a wśród dominujących sektorów nie mogło zabraknąć przemysłu wydobywczego. Wydobywa się tam ropę naftową, gaz ziemny, węgiel, miedź, żelazo i boksyty. Co ciekawe, republika na Bałkanach może pochwalić się największym na świecie złożem naturalnego asfaltu. Mieszkańcy zajmują się także uprawą warzyw i owoców oraz hodowlą bydła, owiec i kóz. Choć transport drogowy i kolejowy znacząco odbiega od standardów innych europejskich krajów, to kurier do Albanii bez problemu dotrze do celu i przekaże paczkę adresatowi.

Albania

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Albanii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Albania na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę