Przesyłki do Jordanii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesyłki do Jordanii są istotne, ponieważ tak uważają nasi klienci. To co jest ważne dla naszych klientów jest również ważne dla nas, z tego względu zdecydowaliśmy się na rozszerzenia naszego zakresu usług właśnie o możliwość przesłania paczki do Jordanii za pośrednictwem renomowanej firmy FedEx, która posiada świetną reputację na całym świecie.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki Jordania

Czas dostawy wynosi nawet do 1 dnia roboczego.
Ostateczny czas dostawy zależy od tego skąd i dokąd dokładnie wysyłana jest dana paczka.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty, które są potrzebne do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Po ich wypełnieniu trzeba dołączyć je do paczki.
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług lub swojej paczki, wystarczy skierować je do nas za pomocą infolinii.
Z przyjemnością udzielimy szybkiej oraz wyczerpującej odpowiedzi.
Cena usług zaczyna się od 246,86zł i zależy od wagi oraz rozmiaru przesyłki.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, należy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera i nadać paczkę.

Nadawaj paczki do Jordanii na epaka.pl

Wysyłka do Jordanii nadana za naszym pośrednictwem jest realizowana przez jednego z najbardziej znanych przewoźników na świecie - firmę FedEx. Kurier może pochwalić się liczną flotą samolotów, obsługą wielu lotnisk i zespołem ponad 17 tysięcy pracowników, którzy każdego dnia czuwają nad procesem transportu przesyłek do ponad 100 krajów. Wybierając ofertę jednego z liderów w świecie logistyki, możesz liczyć na atrakcyjne stawki, priorytetową dostawę i bezpłatną odprawę celną. Cena serwisu międzynarodowego FedEx Lotniczy zaczyna się od 246,86 zł, a czas przekazania przesyłki do Jordanii do rąk adresata może wynosić nawet 1 dzień roboczy. Zarówno koszt wysyłki, jak i termin doręczenia jest uzależniony od serwisu, na jaki się zdecydujesz. Aby poznać dokładną opłatę za nadanie paczki o konkretnych gabarytach, użyj dostępnego formularza. W ciągu chwili zostaną Ci przedstawione najkorzystniejsze warunki transportu.

Kurier do Jordanii to znakomita propozycja dla osób, które szukają taniego i szybkiego sposobu na doręczenie przesyłek. W przeciwieństwie do wielu innych pośredników nie pobieramy od Ciebie żadnej opłaty za zlecenie nadania - jedyny koszt, jaki ponosisz, to cena wybranej usługi. Jak w takim razie zlecić wysyłkę na epaka.pl? To bardzo proste, a sam proces zajmuje kilka minut. W zakładce Zamów Kuriera znajdziesz specjalny formularz, którego wypełnienie dzieli Cię od skorzystania z atrakcyjnej oferty wybranego przewoźnika. Na naszej stronie czekają na Ciebie także dokumenty niezbędne do odprawy celnej, które z łatwością wygenerujesz online, oraz narzędzie śledzenia przesyłek do Jordanii. Nasi użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnych materiałów do zapakowania paczek, dostępnych w punktach stacjonarnych epaka.pl.

Ekspresowy kurier do Jordanii

Skorzystaj z oferty ekspresowego kuriera do Jordanii i zleć wysyłkę do takich miejscowości jak Amman, Az-Zarka, Irbid, Ar-Rusajfa, Al-Kuwajsima, Akaba, Chalda wa Tila al-Ali, Wadi as-Sir i wielu innych. Kraj położony w zatoce Akaba na Bliskim Wschodzie graniczy z Syrią, Arabią Saudyjską, Izraelem, Irakiem i Zachodnim Brzegiem Jordanu. Monarchia, której głową jest król Abdullah II, obejmuje głównie tereny wyżynne - znajdują się tam góry Dżabal-asz-Szara czy wzniesienie Dżabal Umm ad Dami. Nie brakuje jednak pustyni (Moab, Idumea i Harra), które pokrywają lawy wulkaniczne. Większość tubylców zamieszkuje w północno-zachodniej części Jordanii, gdzie zajmują się uprawą oliwek, winorośli, pomidorów i fig oraz przetwórstwem ropy naftowej i metali nieżelaznych. Z roku na rok coraz bardziej rozwija się także przemysł odzieżowy i włókienniczy. Co ciekawe, turystyka stanowi około 11% PKB kraju - szacuje się, że każdego roku państwo przyciąga około 8 milionów podróżnych z całego świata. Nie bez znaczenia jest także doskonale rozwinięta infrastruktura transportowa, pozwalająca na ekspresowe doręczenie paczki do Jordanii.

Jordania

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Jordanii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Jordania na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę