Przesyłki do Libanu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wysłanie przesyłki do Libanu jest proste oraz szybkie. Włączyliśmy tego typu usługę do naszego asortymentu, ponieważ wiemy, że właśnie tego oczekują nasi klienci. Z tego względu od pewnego czasu wysyłamy paczki do Libanu za pośrednictwem firmy FedEx. FedEx to renomowana i rozpoznawalna na całym świecie firma kurierska, która wszędzie dociera w błyskawiczny sposób.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne paczki do Libanu

1 dzień roboczy , tyle najszybciej będzie docierała na miejsce paczka.
Ostateczny termin dotarcia paczki na miejsce zależy od dokładnego adresu nadania oraz wysyłki.
Cena wysłania przesyłki do Libanu zaczyna się już od 246,86zł
Odprawa celna jest całkowicie darmowa.
Wszystkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne do odprawy celnej mogą być wygenerowane w ramach naszej strony internetowej.
Wypełnione dokumenty należy dołączyć przesyłki do Libanu.
W przypadku pytań – należy skorzystać z naszej infolinii, aby uzyskać wszystkie niezbędne odpowiedzi.
Chętnie Państwu pomożemy

Jak zamówić kuriera do Libanu?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, to proste oraz szybkie!

Jak przebiega wysyłka do Libanu za pośrednictwem epaka.pl?

Zamówienie kuriera do Libanu z pewnością nie sprawi Ci najmniejszego problemu. W celu ułatwienia procesu nadania przygotowaliśmy dla Ciebie intuicyjny formularz, którego wypełnienie zajmuje maksymalnie kilka minut. Znajdziesz go w zakładce Zamów Kuriera. Aby skorzystać z oferty naszych partnerów biznesowych, niezbędne jest podanie gabarytów przesyłki. To właśnie na ich podstawie zostaną Ci przedstawione aktualne, konkurencyjne stawki wysyłki do azjatyckiego kraju. Po wybraniu właściwego przewoźnika i ewentualnych usług dodatkowych, wpisz adres nadawcy i odbiorcy, a następnie opłać przesyłkę do Libanu. Możesz zrobić to przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem jednego z dostępnych systemów płatności online. Na życzenie klientów wystawiamy również faktury z 7-dniowym terminem zapłaty. Jeśli w trakcie wypełniania formularza napotkasz jakikolwiek problem, skontaktuj się z nami - zespół epaka.pl z radością udzieli Ci niezbędnych informacji i pomoże w zamówieniu kuriera.

Chcesz zagwarantować sobie ekspresowe doręczenie paczki do Libanu? Wybierz kuriera FedEx oferującego usługę Lotniczą. Przewoźnik z ponad 25-letnim doświadczeniem obsługuje wiele lotnisk, a siatka jego połączeń jest naprawdę imponująca. Dzięki temu firma przewozowa dostarcza przesyłki do Azji i na pozostałe kontynenty już w ciągu 1 dnia roboczego, w cenie zaczynającej się od 246,86 zł. Koszt nadania obejmuje także odprawę celną, do której niezbędne jest wygenerowanie specjalnych dokumentów dostępnych na naszej stronie. Po uzupełnieniu wartości paczki i danych nadawcy dołącz je do pakunku, aby kontrola odbyła się bez problemu. Propozycja FedEx to tylko jedna z dostępnych możliwości wysyłki przesyłki do Libanu. Skorzystaj z formularza obliczania ceny transportu, aby poznać oferty pozostałych przewoźników i wybrać tę, która spełni Twoje oczekiwania.

Bezproblemowe doręczenie przesyłki do Libanu

Wysyłka do Libanu to jedna z setek usług dostępnych w naszej ofercie. Państwo znajdujące się na kontynencie azjatyckim nad Morzem Śródziemnym graniczy z Izraelem i Syrią. Do jego największych miast możemy zaliczyć: Bejrut, Trypolis, Sydon, Tyr, An-Nabatija, Dżunija, Zahla, Babda, Zagharta i Baalbek. Bliskowschodni kraj ma 162. największą powierzchnię na świecie, a liczba jego mieszkańców wynosi ponad 2,5 mln. Liban dopiero odbudowuje swoją gospodarkę - po wybuchu wojny domowej nastąpił jej upadek, jednak zarówno władze, jak i mieszkańcy pracują nad przywróceniem jej do pierwotnego stanu. Obecnie dominuje w niej przemysł, w tym biżuteryjny, elektrotechniczny, turystyczny i rolniczy. Na terenie republiki wydobywa się także cenne metale szlachetne, które są następnie eksportowane do Stanów Zjednoczonych i innych państw. Sam transport odbywa się sprawnie pomimo licznych zniszczeń wojennych. Nie brakuje czynnych linii kolejowych, dróg asfaltowych oraz portów morskich i rolniczych. Dzięki temu wysyłkę do Libanu zawsze realizujemy terminowo!

Liban

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Libanu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Liban na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę