Przesyłki do Omanu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Posiadamy szeroki zakres usług. Proponujemy Państwu między innymi możliwość przesłania paczki do Omanu. Jest to możliwe, ponieważ współpracujemy z renomowaną oraz znaną na całym świecie firmą FedEx, która jest prawdziwym gwarantem jakości oraz szybkiego doręczenia przesyłki do Omanu.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki do Omanu

Cena przesyłki zaczyna się już od 246,86zł
Dokładna cena przesyłki jest zależna od rozmiaru i wagi.
Dostawa trwa nawet tylko jeden dzień roboczy.
Jest to uzależnione od adresu nadawcy i odbiorcy.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty potrzebne do przeprowadzenia odprawy można wygenerować na naszej stronie www.
Należy pamiętać o zadeklarowaniu wartości przesyłki oraz podaniu danych nadawcy.
Wygenerowane dokumenty trzeba dołączyć do paczki do Omanu.
W przypadku pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie pomożemy Państwu we wszelki możliwy sposób.

W jaki sposób zamówić kuriera do Omanu?

Jest to niezwykle proste i zajmuje tylko parę chwil. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej.

Proces nadawania paczki do Omanu na epaka.pl

W epaka.pl dbamy o to, aby każdy z naszych użytkowników mógł oszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas. Właśnie dlatego proces zamówienia kuriera do Omanu i wielu innych państw na całym świecie jest intuicyjny, szybki i niezwykle łatwy. Zlecenie odbioru paczki odbywa się za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w nim pola do uzupełnienia, w których należy podać gabaryty przesyłki, kształt jej opakowania czy wagę. Po wypełnieniu tych danych zostają Ci przedstawione najlepsze oferty od przewoźników, którzy zajmują się transportem na terenie danego państwa. Wybierając jednego z nich, możesz także zdecydować się na wykupienie dodatkowych usług. Ostatnim krokiem jest wpisanie danych nadawcy i odbiorcy. Na tym etapie masz również szansę wykorzystania kodu rabatowego. Po przesłaniu formularza i otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zlecenia pozostaje tylko czekać na przyjazd pracownika wskazanej firmy. Kurier do Omanu pojawi się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wysyłka do Omanu to specjalność renomowanej, mogącej pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży firmy FedEx. Gigant logistyczno-spedycyjny ma niezwykle rozbudowaną siatkę połączeń, współpracuje z wieloma lotniskami i dysponuje flotą liczącą kilkadziesiąt samolotów, dzięki czemu doręczenie paczki do miasta w kraju arabskim odbywa się drogą powietrzną. Przewoźnik oferuje transport w cenie od 246,86 zł w zależności od rozmiaru i wagi przesyłki, a sama dostawa może nastąpić już w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłając towar do Omanu, konieczne jest przygotowanie dokumentów do odprawy celnej i dołączenie ich do pakunku. Sama kontrola jest darmowa. Wspomniane formularze znajdziesz i wygenerujesz na naszej stronie internetowej. FedEx to jednak niejedyny kurier obsługujący kraj położony na kontynencie azjatyckim. Skorzystaj z cennika obliczania ceny przesyłki do Omanu i sprawdź oferty pozostałych przewoźników.

Międzynarodowy transport do krajów arabskich, czyli kurier do Omanu

W epaka.pl z łatwością doręczymy Twoją paczkę do Omanu - azjatyckiego państwa znajdującego się na Półwyspie Arabskim. Sułtanat z dostępem do Morza Arabskiego graniczy z Arabią Saudyjską, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i Jemenem, a jego stolicą jest Maskat. To właśnie do niej nasi kurierzy najczęściej dostarczają przesyłki. Na tym nasz zasięg jednak się nie kończy - przewoźnicy bez problemu docierają również do As-Sib, Bawszar, Matrah, Salala, Suhar, Al-Burajmi, Sur, Nizwa czy Ar-Rustak. Kraj o 84. największej powierzchni na świecie obejmuje przede wszystkim obszar nizinny, na którym nie brakuje pustyń i półpustyń z dolinami uedów. Na terenie Omanu znajdują się zabytki wpisane na listę UNESCO - szlak kadzidła, Fort Bahla, systemy nawadniania typu afladż oraz stanowiska archeologiczne w Bat, Al-Chutm i Al-Ajn. Podstawą gospodarki jest eksport ropy naftowej i przemysł wydobywczy, głównie miedzi i marmuru. Z kolei sieć transportowa z roku na rok jest coraz bardziej rozbudowywana. Co ciekawe, w arabskim kraju nie istnieje kolej. Nie brakuje jednak międzynarodowych lotnisk, dzięki którym paczka dociera do Omanu bez najmniejszego problemu.

Oman

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Omanu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Oman na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę