Przesyłki na Fidżi

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

epaka.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stawiając ich potrzeby na pierwszym miejscu. Z tego powodu umożliwiamy dostarczenie paczek na Fidżi w szybki oraz wygodny sposób dzięki współpracy z renomowaną firmą kurierską FedEx.

FedEx Lotniczy jest szybki!

Dostarczenie przesyłki trwa nawet do 1 dnia roboczego.
To jak szybko zostanie dostarczona przesyłka zależy od precyzyjnego adresu miejsca doręczenia przesyłki oraz samego nadawcy.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty potrzebne do odprawy celnej można wygenerować w ramach naszej strony www.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy, należy je zadać w ramach naszej infolinii.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste oraz szybkie. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki dostępnej w ramach naszej strony internetowej. Należy wypełnić wszystkie dane, zadeklarować wartość przesyłki, dołączyć dokumenty do paczki na Fidżi, zamówić kuriera i czekać na dostarczenie.

epaka.pl to gwarancja bezpieczeństwa i szybkości

Nowoczesna i przejrzysta platforma wysyłkowa epaka.pl to oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko odbywa się w Twoim domu za pośrednictwem internetu. Nie musisz przeglądać pojedynczych ofert firm kurierskich, kupować niepotrzebnego abonamentu, czy deklarować minimalnej ilości wysyłanych paczek. Oferujemy najlepszą możliwą opcję wysyłki na Fidżi niezależnie od jej wagi i wielkości. Płacisz tylko za to, co aktualnie wysyłasz, a materiały potrzebne do bezpiecznego zapakowania przesyłki dostarczamy gratis. Nasza konkurencyjna oferta jest również skierowana do właścicieli firm. Pragniemy ułatwić Ci codzienną pracę, dlatego proponujemy integrację firmowego systemu sprzedaży z naszym. Dzięki temu nie będziesz musiał po raz kolejny ręcznie wprowadzać danych. Stałym klientom oferujemy kupony rabatowe, które sprawią, że twoja przesyłka na Fidżi będzie jeszcze tańsza! Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i zapewniamy, że dołączysz do licznego grona naszych zadowolonych klientów.

Nie ma niczego prostszego od zamówienia kuriera na Fidżi z epaka.pl. Na naszej stronie internetowej należy wejść w zakładkę “zamów kuriera”, następnie trzeba wybrać rodzaj i gabaryty przesyłki. Po wypełnieniu wszystkich okienek pojawi się oferta konkretnego przewoźnika. Wysyłką na Fidżi zajmie się zaufana i wielokrotnie sprawdzona firma FedEx lotniczy, która doręczy Twoją przesyłkę nawet w przeciągu 1 dnia roboczego. Cena tej ekspresowej usługi zaczyna się od 195,45 zł i jest uzależniona od wagi i wielkości nadawanej paczki. Ostatnim etapem jest wprowadzenie dokładnego adresu nadawcy i adresata oraz zdeklarowanie wartości przesyłki. Wydrukowane dokumenty należy przekazać wraz z paczką kurierowi. Oferujemy możliwość ubezpieczenia wysyłanego towaru za dodatkową opłatą. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie pracownik infolinii. Można się z nami również skontaktować za pośrednictwem e-maila: bok@epaka.pl lub naszego profilu na Facebook’u. Natomiast miłośników tradycyjnego sposobu wysyłania paczek zapraszamy do jednej ze 150 placówek, gdzie nasi pracownicy wszystkim się zajmą.

Rajskie wyspy Fidżi

Fidżi znajduje się w samym sercu Południowego Pacyfiku. Położone jest na przeszło 332 wyspach i 500 wysepkach pochodzenia wulkanicznego. Otoczone krystalicznie czystą wodą, rajskimi plażami i przepięknymi, wręcz bajecznie kolorowymi rafami koralowymi, to idealne miejsce na podróż poślubną lub wymarzone wakacje. Fidżi posiada jedną z najbardziej rozwiniętych gospodarek na Pacyfiku. Głównym źródłem dochodu jest rozwijająca się branża turystyczna oraz rolnictwo. Największe wyspy to Viti Levu i Vanua Levu. Na Viti Levu znajduje się stolica państwa Suva, która liczy 173 137 mieszkańców oraz najwyższe wzniesienie - Tomanivi. Wyspy porośnięte są wiecznie zielonymi lasami równikowymi, drzewami zrzucającymi liście i sawannami. Wszędzie wznoszą się góry wulkaniczne sięgające ponad 1200 m n.p.m. Fidżi to też świat malezyjskiej kultury, która zachwyca na każdym kroku. W kraju szczęśliwych autochtonów mówi się oficjalnie w trzech językach: angielskim, fidżyjskim i hindustani. Populacja rajskich wysp to w 51% Fidżyjczycy pochodzenia malezyjskiego i w 43,7% Hindusi będącymi potomkami indyjskich robotników przywiezionych przez Brytyjczyków w XIX wieku. Reszta populacji to małe grupy Europejczyków, Chińczyków i innych mniejszości.

Fidżi

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Fidżi. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Fidżi na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę