Wysyłki do Boliwii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

epaka.pl umożliwia wysyłanie paczki  zarówno z jak i do Boliwii za pomocą usługi FedEx Lotniczy. Tego typu usługa została włączona w wachlarz oferowanych przez nas usług ponieważ potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem.

FedEx Lotniczy

Usługa priorytetowa – czas dostarczenia, nawet do 1 dnia roboczego.
Cena przesyłki do 1 kg rozpoczyna się od 265,68.
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie dokumenty generowane są na naszej stronie, wystarczy uzupełnić dane nadawcy, zadeklarować wartość przesyłki oraz dołączyć dokumenty do paczki.
W razie pytań dotyczących kuriera do Boliwii, wystarczy skorzystać z infolinii dostępnej na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, a następnie nadać przesyłkę.

epaka.pl - najtańsze przesyłki ekspresowe!

Państwo Boliwia to nowa propozycja dla klientów epaka.pl. Oferujemy zagraniczne przesyłki ekspresowe do Boliwii, które wykonujemy za pośrednictwem znanej na całym świecie firmy przewozowej FedEx. Jest to marka, która cieszy się szczególnym uznaniem i nienaganną opinią wśród klientów. Zapewnia nam ona transport lotniczy, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć Twoją przesyłkę tam, gdzie inni kurierzy by nie dotarli. Transport drogą powietrzną jaki oferujemy mocno skraca czas dostarczenia przesyłki - możemy dotrzeć z Twoją przesyłką nawet w 1 dzień roboczy. To, co wyróżnia epaka.pl to niewątpliwie niskie ceny! Jesteśmy w stanie zaoferować Ci możliwie najkorzystniejsze ceny na rynku, które ustalane są pod każdego klienta indywidualnie, a ich wysokość uzależniona jest od wagi i rozmiaru przesyłki. Za pośrednictwem naszej platformy wyślesz również paczki o niestandardowych wymiarach i kształtach. Oferując nam swoją przesyłkę zagraniczną gwarantujemy, że nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z odprawą celną.

Z epaka.pl możesz nadać przesyłkę do Boliwii nie wychodząc z domu. Oferujemy swoim klientom łatwą w obsłudze, czytelną i bardzo przejrzystą stronę internetową, za pośrednictwem której zamówisz kuriera. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.epaka.pl i klikniesz w zakładkę zamów kuriera. Następnie wypełnij i wyślij gotowy formularz zgłoszeniowy, a nasz kurier jeszcze tego samego dnia zjawi się pod Twoimi drzwiami w celu odebrania przesyłki. Ważne jest, aby do paczki dołączyć wypełniony i wydrukowany formularz, również ten dotyczący odprawy celnej. Drugą oferowaną przez nas formą nadania przesyłki jest udanie się do najbliższego punktu stacjonarnego epaka.pl w Twoim mieście. Tam wykwalifikowany pracownik naszej firmy pomoże Ci przejść przez niezbędne formalności oraz w razie wątpliwości doradzi, jak odpowiednio zapakować i zabezpieczyć przesyłkę przed daleką podróżą.

Dwie stolice, jedno państwo - Boliwia!

Boliwia a właściwie Wielonarodowe Państwo Boliwia - bo tak brzmi oficjalna nazwa kraju, to wyjątkowy kraj pod wieloma względami. Jako jedno z dwóch krajów Ameryki Południowej nie posiada dostępu do morza, jest to państwo śródlądowe położone w części środkowo-zachodniej. To co wyróżnia ten kraj to to, że posiada on dwie stolice. Miasto La Paz to administracyjna stolica Boliwii, natomiast Sucre to stolica konstytucyjna. Taka sytuacja ma miejsce ponieważ miasto La Paz znajduje się na wysokości ponad 4000 metrów n.p.m i z tego względu władze postanowiły przydzielić funkcję reprezentacyjną niewielkiemu miasteczku Sucre. Boliwia to kraj zróżnicowany zarówno pod względem kulturowym jak i przyrodniczym. Góry, amazońskie lasy i pustynia - wszystko to można zobaczyć w pełnej życia kolorowej Boliwii.

epaka.pl również dociera do tego niezwykłego pod każdym względem kraju, dlatego jeżeli chcesz wysłać przesyłkę do Boliwii postaw na doświadczenie i profesjonalizm naszej firmy. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka będzie dla nas priorytetowa!

Boliwia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Boliwii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Boliwia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę