Wysyłki do Etiopii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasi klienci są dla nas absolutnym priorytetem. Z tego względu od zawsze staramy się wychodzić im naprzeciw i uruchamiamy możliwość wysyłki paczki do Etiopii oraz wielu innych krajów na świecie. Dbając o najwyższy standard usług – zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą FedEx, która będzie absolutnym gwarantem dostarczenia przesyłki do Etiopii szybko oraz bezproblemowo.

FedEx Lotniczy – najszybsze wysyłki Etiopia
Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od kwoty 278,47zł.
Czas doręczenia nawet do 1 dnia roboczego.
Jest on zależny od dokładnego adresu odbiorcy oraz nadawcy.
Odprawa celna jest całkowicie darmowa.
Dokumenty niezbędne do odprawy można wygenerować w ramach naszej strony internetowej.
Należy dołączyć je do danej paczki.
W przypadku jakichkolwiek pytań, trzeba skorzystać z naszej infolinii.
Z przyjemnością udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi na zadane pytania.

Jak zamówić kuriera do Etiopii?
Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z zakładki "wybierz kuriera" dostępnej na naszej stronie www.

Nadanie przesyłki do Etiopii

Co wyróżnia firmę epaka.pl na tle konkurencji? Prosty i wygodny sposób nadawania przesyłki. Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Kolejnym krokiem jest podanie gabarytów pakunku oraz wybór firmy kurierskiej, która zajmie się transportem. Kolejnym krokiem, w przypadku wysyłki do Etiopii, jest wydrukowanie odpowiednich dokumentów niezbędnych do odprawy celnej, które można w całości wygenerować na naszej stronie internetowej epaka.pl. Cały proces potrwa zaledwie kilka minut, a kurier zawita pod wskazany adres jeszcze w tym samym lub kolejnym dniu roboczym. Klientom oferujemy minimum formalności związanych z nadaniem paczki. Kurier do Etiopii przetransportuje ją w kilka dni, a adresat bardzo szybko będzie mógł cieszyć się otrzymanym listem lub przesyłką. Zapewniamy także bezpieczeństwo, osobiście odpowiadając za każdy pakunek. Wybierając nas, klienci mają pewność, że wybrali mądrze, a ich przesyłka trafi do Etiopii w nienaruszonym stanie.

Drugą opcją, z jakiej mogą skorzystać klienci, jest osobiste nadanie paczki. Wystarczy odwiedzić jedną ze 150 placówek kurierskich w naszym kraju. Pracownicy firmy epaka.pl zapewnią pomoc w nadaniu, zapakowaniu oraz wysłaniu paczki. W razie jakichkolwiek wątpliwości udostępniamy także linię telefoniczną, a wykwalifikowana kadra odpowie na wszelkie pytania klientów. Kwestię wysyłek do Etiopii traktujemy priorytetowo, dlatego wszyscy mogą być pewni szybkiej i profesjonalnej obsługi telefonicznej, drogą poczty elektronicznej, czy też w kontakcie osobistym, w placówkach firmy. Działając na rynku od wielu lat, doskonale znamy potrzeby naszych klientów, o czym też świadczy ich rosnąca liczba oraz pozytywne opinie o naszej firmie. A zatem, zapraszamy do kontaktu. Klient indywidualny oraz klient biznesowy z pewnością znajdą u nas to, czego w danej chwili potrzebują.

Etiopia ciekawym wyjściem dla firm

Nie od dziś wiadomo, że kraje afrykańskie, szczególnie te położone blisko lub graniczące z morzem lub oceanem, rozwijają się w szybkim tempie. Jednym z takich krajów jest Etiopia, w której żyje ponad 105 milionów ludzi. Atuty te czynią Etiopię interesującą propozycją dla wielu polskich firm, które chciałyby się otworzyć na rynek międzynarodowy. W samej stolicy kraju - Addis Ababa - żyje dwa razy więcej mieszkańców niż w Warszawie. Ponad 3,5 miliona osób mieszkających w jednym mieście przekłada się na szereg możliwości handlowych. Paczki do Etiopii, transportowane przez kurierów firmy epaka.pl, trafią tam w kilka dni. Nawet do takich miast, jak Bahir Dar, Gondar i Dire Dawa. To świetna propozycja dla klientów biznesowych. Nie zapominamy jednak o klientach indywidualnych, którzy w prosty sposób mogą nadać list czy paczkę z Polski do Etiopii, bądź też w drugą stronę.

Etiopia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Etiopii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Etiopia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę