Wysyłki do Kambodży

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasz szeroki zakres usług to również wysyłka paczki do Kambodży. Oferujemy tego typu możliwości, ponieważ wiemy, że nasi klienci cenią sobie możliwości. Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment, tak aby móc odpowiedzieć na wszelkie potrzeby klientów.

Przesyłki Kambodża dostępne są w naszej ofercie dzięki FedEx Lotniczy

Koszt tego typu usługi już od 249,94zł
Czas doręczenia przesyłki, nawet 1 dzień roboczy.
Dokładny czas zależy oczywiście od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia.
Niezbędne dokumenty do odprawy celnej należy wygenerować na naszej stronie internetowej.
Odprawa celna jest darmowa.
Wypełnione dokumenty należy dołączyć do przesyłki do Kambodży.
Gdyby mieli Państwo pytania, to należy je skierować do nas za pośrednictwem naszej infolinii.
Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Jak zamówić kuriera?

Bardzo prosto, aby zamówić kuriera do Kambodży wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Doświadczony kurier w atrakcyjnej cenie

Wysłanie paczki do Kambodży z epaka.pl to nic trudnego! Na naszej stronie internetowej znajdziesz formularz. W kilka minut pozwoli Ci on zamówić kuriera, który dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres. W formularzu należy podać podstawowe informacje na temat przesyłki, takie jak długość, szerokość, wysokość, a także waga. Pozwala nam to natychmiastowo określić koszt usługi i przygotować najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Duże znaczenie ma również kształt paczki, ponieważ od niego zależy, w jaki sposób będzie ona sortowana. Standardem jest prostopadłościan, ale istnieje możliwość wybrania pudeł o nietypowym kształcie. Dostępne są również gotowe do zaznaczenia opcje, zawierające popularne rodzaje ładunków - między innymi opony, rower lub foliopak. Wszystkie szczegóły, dotyczące pakowania przesyłki, znajdziesz na naszej stronie w zakładce “Poradnik”. Od wyceny do zamówienia kuriera dzieli Cię jeszcze tylko kilka kroków. Porównaj oferty, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

W międzynarodowych usługach kurierskich liczy się przede wszystkim czas doręczenia oraz bezpieczny transport przesyłki. Z tego też powodu stawiamy na sprawdzone rozwiązanie, jakim niewątpliwie jest transport lotniczy FedEx. Ten amerykański przewoźnik wielokrotnie dowodził swojej skuteczności i decydują się na niego klienci z całego świata. Nadana u niego paczka z pewnością trafi do adresata w najkrótszym możliwym czasie, który - w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy - może wynosić zaledwie 1 dzień roboczy. Pomimo znacznej odległości, wysyłka do Kambodży może być bardzo atrakcyjna cenowo. W przypadku niewielkich paczek minimalny koszt usługi wynosi 249,94 zł. W cenę wliczona jest odprawa celna, do której wymagane są niezbędne dokumenty. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z ich wypełnieniem dostępna jest infolinia, za pomocą której postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Kambodża – kraj doliny Mekongu

Kambodża jest niewielkim państwem leżącym w południowo-wschodniej Azji. Położony nad rzeką Mekong kraj graniczy z Tajlandią, Laosem i Wietnamem. Charakteryzuje się on typowym klimatem zwrotnikowym, w którym występują dwie pory roku – sucha oraz monsunowa. Ulewne deszcze pojawiają się w Kambodży od maja do października. W połączeniu z żyznymi glebami stwarza to dogodne warunki do uprawy ryżu. Licznie występujące lasy równikowe zajmują niemal 40% powierzchni kraju. Z powodu niskiego stopnia urbanizacji i niewielkiego zaludnienia, większość obywateli Kambodży zamieszkuje dolinę Mekongu i położoną w niej centralną prowincję Phnom Penh ze stolicą kraju o tej samej nazwie. Pozostałe większe miasta Kambodży to między innymi Kêb, Pailĭn, czy Preăh Sihanŭk. Rosnące od kilku lat PKB kraju sprzyja międzynarodowej wymianie handlowej, szczególnie w połączeniu z silnym zapotrzebowaniem gospodarki tego państwa na towary importowane.

Kambodża

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Kambodży. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Kambodża na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę