Wysyłki do Laosu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesłanie wysyłki do Laosu jest szybkie oraz proste. Rozszerzyliśmy asortyment naszej firmy o taką możliwość, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to istotne dla naszych klientów, a tym samym również dla nas. Od zawsze wychodzimy naszym klientom na przeciw tak, aby dostarczenie danej paczki do Laosu było dla nich najwygodniejsze.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne paczki Laos

1 dzień roboczy, nawet tak szybko może być dostarczona dana paczka.
Czas dostarczenia zależy od adresu nadawcy oraz odbiorcy danej przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie dokumenty, które są potrzebne można wygenerować na naszej stronie.
Należy je wypełnić oraz dołączyć do paczki do Laosu.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania – należy zwrócić się z nimi do naszej infolinii, aby otrzymać najszybsze odpowiedzi.
Chętnie Państwu pomożemy.
Cena kuriera zaczyna się od 249,94 zł i zależy od wagi i rozmiaru przesyłki.

Jak zamówić kuriera do Laosu?

Aby to zrobić, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie.

Jak zamówić kuriera do Laosu nie wychodząc z domu?

Nasza firma za punkt honoru przyjęła stworzenie platformy łączącej klientów indywidualnych i biznesowych z najlepszymi na rynku firmami świadczącymi usługi spedycyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ciągle poszerzamy naszą ofertę. Obecnie dzięki współpracy z FedEx Lotniczy dostarczamy przesyłki do Laosu i innych krajów Azjatyckich. Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najłatwiejszego dostępu do naszych usług. W związku z tym chcąc skorzystać z usług kurierskich, wystarczy mieć dostęp do internetu. Na stronie epaka.pl znajduje się intuicyjny w obłudze formularz, po którego wypełnieniu wystarczy wydrukować wygenerowane dokumenty potrzebne do odprawy celnej. Następnym krokiem jest zamówienie kuriera, który odbierze przygotowaną paczkę spod podanego adresu. Cena naszej usługi zaczyna się już od 170, 23 zł, i nie ponosisz dodatkowej opłaty za odprawę celną. W razie potrzeby istnieje możliwość dostarczenia paczkę do Laosu w ciągu jednego dnia roboczego. Usługa premium także nie kosztuje zbyt wiele, jej cena zaczyna się od 249,94 zł. Końcowa cena zależy oczywiście od wielkości i wagi paczki. Natomiast czas dostawy uzależniony jest od adresu nadawcy i odbiorcy, ale dokładamy starań, aby był on jak najkrótszy.

Jeżeli wolisz skontaktować się osobiście z naszymi pracownikami, to zapraszamy Cię do jednego z naszych punktów stacjonarnych. Aktualnie posiadamy ich już około 150 w całym kraju. W każdym z naszych punktów możesz dostać materiały niezbędne do zapakowania przesyłki; czyli pudełka, taśmy klejące czy folię stretch. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +48 666 999 392 lub napisz maila na adres bok@epaka.pl. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi. Niezależnie od tego, czy będzie to wysyłka do Laosu, czy do sąsiedniego miasta, zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę klientów i błyskawiczny transport. Współpracujące z nami firmy kurierskie mają wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu przesyłek w związku z tym możemy zagwarantować, że Twoja paczka dotrze do miejsca przeznaczenia jak najszybciej i oczywiście w nienaruszonym stanie.

Laos - egzotyczna przygoda

Laos to państwo położone w południowo-wschodniej Azji, do którego turyści zaglądają jeszcze nie tak często. Stolicą jest miasto Vientiane, miasto w którym nie ma wieżowców. Jedną z najbardziej reprezentacyjnych budowli jest Pałac Prezydencki z przylegającą do niego królewską świątynią Setthathirata. Spacerując po Vientiane, nie można ominąć Patuxai, czyli laotańskiego Łuku Triumfalnego oraz Pha That Luang – Wielkiej Świętej Stupy - najświętszego miejsca w Laosie. Oprócz stolicy, warto zobaczyć miasto uznawane za najpiękniejsze w Laosie: Luang Prabang, jest ono umieszczone na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. W pobliżu miasta można zobaczyć piękne wodospady oraz efektowne jaskinie z mieszczącymi się w nich świątyniami.

Laos

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Laosu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Laos na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę