Wysyłki do Mozambiku

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszego szerokiego zakresu usług umożliwiamy Państwu możliwość przesłania paczki do Mozambiku. Włączyliśmy tego typu usługi do naszej oferty, ponieważ wiemy, że jest to niezwykle ważne dla naszych klientów. W przypadku usługi – paczki do Mozambiku, współpracujemy ze sprawdzoną firmą FedEx, która gwarantuje szybkie oraz bezproblemowe dostarczenie przesyłek.

FedEx Lotniczy – najszybsze wysyłki do Mozambiku

Cena każdej przesyłki zależy od dokładnych wymiarów oraz wagi paczek.
Ceny tej usługi zaczynają się już od 278,47zł.
Czas dostawy nawet do 1 dnia roboczego.
Jest on zależny od adresu miejsca doręczenia przesyłki oraz nadawcy.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszelkie dokumenty, które są potrzebne do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Ważne, aby zadeklarować wartość przesyłki oraz wypełnić dane nadawcy.
Należy dołączyć dokumenty do paczki.
W przypadku pytań, najlepiej skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

W jaki sposób można zamówić kuriera do Mozambiku?

Jest to niezwykle proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamawiania kuriera. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej.

Proste i szybkie nadanie przesyłek

Za pomocą serwisu internetowego nasi klienci mogą w naprawdę prosty i szybki sposób nadać swoją przesyłkę. Wystarczy wypełnić krótki formularz oraz podać gabaryty pakunku. Dodatkowo w przypadku wysyłki międzynarodowej, na przykład do Mozambiku klient powinien wydrukować także dokumenty niezbędne do odprawy celnej. Wszystko należy oddać kurierowi razem z paczką, kiedy zjawi się pod wskazanym adresem. Cały proces trwa dosłownie kilka minut. Kurier może być zamówiony telefonicznie. Dla osób chcących nadać list, paczkę lub paletę do Mozambiku osobiście, polecamy możliwość skorzystania z ponad 150 punktów kurierskich w całym kraju. Wszystkie sposoby nadania przesyłek są dostępne, aby jeszcze lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą w punktach kurierskich lub też można skontaktować się z nimi telefonicznie bądź mailowo. Dzięki współpracy z firmą FedEx, która umożliwia transport dóbr drogą powietrzną, nasi klienci nie będa musieli czekać długo, aż ich pakunek trafi do rąk adresata w Mozambiku. Wystarczy kilka dni roboczych, aby przesyłka została dostarczona. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, jak również biznesowi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów - każdy klient wie, za co i ile zapłaci za wysyłkę paczki. Dodatkowo zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas transportu i to my odpowiadamy przed naszymi klientami w przypadku uszkodzeń lub jakichkolwiek innych problemów. Dlatego tak mocno dbamy o bezpieczeństwo, jak również odpowiedni kontakt z klientem. Zapewniamy korzystne warunki współpracy dla firm chcących rozpocząć wysyłkę do Mozambiku swoich produktów. Zapraszamy, więc wszystkich do skorzystania z naszej szerokiej oferty i wykorzystania możliwości, jakie dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce.

Mozambik oknem na świat

Mozambik położony jest na wschodnim wybrzeżu Południowej Afryki. Dostęp do morza umożliwił rozwój turystyki do wysokiego stopnia. Co roku pojawiają się tam setki tysięcy turystów. Jest to miejsce, które przyciąga wspaniałą pogodą oraz kurortami na wysokim poziomie. Przesyłki do Mozambiku trafiają przede wszystkim drogą powietrzną, lądując na międzynarodowym lotnisku w stolicy kraju - Maputo. Oprócz stolicy znajduje się tam 17 miast z populacją ponad 100 tysięcy mieszkańców. Największe to Matola, gdzie mieszka 1,6 miliona mieszkańców. Liczby wzrastają, gdy bierze się pod uwagę turystów. Wynika z tego, że Mozambik to naprawdę ciekawy kierunek dla firm z Polski. Klienci indywidualni mogą wysłać list czy paczkę do tego kraju, jak również stamtąd do Polski, ponieważ nasza oferta działa w dwie strony. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony epaka.pl.

Mozambik

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Mozambiku. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Mozambik na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę