Wysyłki na Bahamy

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Oferujemy możliwość wysłania paczki na Bahamy. Rozszerzając nasz asortyment staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Przesyłki na Bahamy dostępne są dzięki usłudze FedEx Lotniczy. W przypadku  paczek, o wadze do 1kg wysyłka możliwa jest już od 264,45 zł!

FedEx Lotniczy

Zaletą tej usługi jest niezwykle szybkie dostarczenie przesyłki, nawet w przeciągu 1 dnia roboczego, w zależności od adresu nadawcy oraz odbiorcy danej przesyłki.

Wszystkie dokumenty niezbędne do przeprowadzenia odprawy celnej, dostępne są podczas nadawania paczki przez internetowy formularz zamówienia kuriera. Dokumenty te należy dołączyć do paczki.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nasza infolinią dostępną na stronie www.epaka.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wspaniała oferta dla naszych klientów

Wraz z rozwojem branży kurierskiej nasza oferta zmienia się każdego roku. Powiększamy ją o kolejne państwa, do których nasi klienci będą mogli wysyłać dobra. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy wysyłkę na Bahamy zapewniając przy tym minimum formalności i atrakcyjne ceny. Dzięki nam klienci unikną dodatkowych kosztów związanych z odprawą celną. Wystarczy skorzystać z naszego serwisu internetowego, aby nadać przesyłkę w parę minut. Wypełniając krótki formularz, podając dane przesyłki oraz pobierając odpowiednie dokumenty potrzebne przy odprawie celnej przesyłka jest nadawana automatycznie. Następnie kurier partnerskiej firmy odbiera pakunek spod wskazanego adresu. Wszystko szybko i sprawnie. Wybierając naszą firmę paczki na Bahamy trafią tam w mgnieniu oka. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych chcących wysłać listy do tego kraju oraz klientów biznesowych myślących o ekspansji sprzedaży dóbr. Co ważne nie jest to oferta w jedną stronę, bowiem klienci na Bahamach mogą również skorzystać z możliwości, jakie oferujemy wysyłając paczki do Polski.

Jeżeli internetowy sposób nadania przesyłki nie jest zgodny z wolą naszych klientów oferujemy możliwość wykonania tej czynności osobiście. Udostępniamy ponad 150 placówek kurierskich w naszym kraju. Dzięki temu każdy będzie mógł osobiście nadać przesyłkę w punkcie lub z fachową pomocą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dodatkowo wszelkich informacji na temat naszej działalności oraz wysyłki udostępniamy telefonicznie pod numerem: +48 666 999 392 oraz pocztą elektroniczną pod adresem: bok@epaka.pl. Co ważne, można także zamówić kuriera telefonicznie. Są bardzo wygodne opcje, z których nasi klienci mogą skorzystać, chcąc nadać przesyłkę na przykład na Bahamy. Zapewniamy fachową obsługę oraz pomoc w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Liczymy na długofalowe partnerstwo, które przyniesie korzyści obu stronom.

Uniwersalny kierunek - Bahamy

Kurier na Bahamy to doskonała propozycja dla wszystkich firm specjalizujących się w sprzedaży produktów powiązanych z turystyką. Na tę wyspę co roku przyjeżdża setki tysięcy wczasowiczów chcących wypocząć na pięknych plażach przy krystalicznie czystej wodzie. Miasta takie, jak Nassau, które jest stolicą kraju, czy też Freeport, praktycznie tylko utrzymują się z turystyki. Będąc na wakacjach w tych miejscach nasi klienci mogą z powodzeniem przesłać kartkę do rodziny w Polsce z naszą pomocą. Zapewniamy transport drogą lotniczą wielkogabarytowych przesyłek, jak palety, co z pewnością ucieszy klientów biznesowych. Korzystając z naszej atrakcyjnej oferty wysyłki na Bahamy klienci będą zadowoleni. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo i szybkość transportu przesyłek. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

Bahamy

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Bahamów. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Bahamy na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę