Wysyłki na Maltę

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów nieustannie rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Dlatego zdecydowaliśmy się na umożliwienie przesyłania paczki na Maltę oraz z Malty. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z  renomowanymi firmami GLS oraz FedEx. Są one gwarantem szybkiego oraz bezproblemowego dostarczenia przesyłki na Maltę.

Małe przesyłki – kurier na Maltę GLS

Tego typu przesyłki zaczynają się już od 152,89zł – dokładna cena zależy od rozmiarów przesyłki oraz jej wagi.
GLS specjalizuje się w małych przesyłkach do 5kg.
Czas dostarczenia to zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Aby pozyskać więcej informacji wystarczy skorzystać z zakładki cennik, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

FedEx Lotniczy, szybkie wysyłki na Maltę

Cena już od 200,49zł
Odprawa celna, za darmo.
Szybki czas dostawy, nawet do 1 dnia roboczego.
Wszystkie dokumenty można wygenerować na naszej stronie www.
Należy je dołączyć do paczki.
W razie pytań, wystarczy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy wszelkiej pomocy.

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki dostępnej na naszej stronie www.

Postaw na sprawdzone firmy przewozowe z epaka.pl!

Tanie przesyłki ekspresowe na Maltę to kolejna oferta dla klientów epaka.pl. Za pośrednictwem naszej strony internetowej www.epaka.pl bez najmniejszego problemu zamówisz kuriera do domu. Wystarczy, że wejdziesz na wyżej podany link i klikniesz w zakładkę “Zamów kuriera”. Aby tego dokonać wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i go wysłać, a jeszcze tego samego dnia pod Twoimi drzwiami pojawi się kurier w celu odebrania przesyłki (ważne, aby do przesyłki dołączyć wszelkie niezbędne dokumenty, również te dotyczące odprawy celnej - możesz je wygenerować na naszej stronie www.epaka.pl). Nasza strona internetowa jest bardzo przejrzysta i czytelna, dlatego korzystanie z tej formy zamówień kurierskich jest proste i przyjemne. Zamówienie złożysz będąc w domu, pracy, czy nawet w podróży. Osobom, które nie mają możliwości skorzystania z naszej mobilnej strony internetowej proponujemy udać się do najbliższego punktu epaka.pl w Twoimi mieście. Będzie tam czekał na Ciebie nasz wykwalifikowany pracownik, który przeprowadzi Cię przez niezbędne formalności związane z nadaniem przesyłki na Maltę oraz doradzi jak najlepiej zabezpieczyć ją przed daleką podróżą.

Międzynarodowe przesyłki ekspresowe na Maltę za pośrednictwem epaka.pl obsługiwane są przez takie firmy spedytorskie, jak GLS i FedEx. Firma przewozowa GLS specjalizuje się w transporcie mniejszych przesyłek - do 5 kg - drogą lądową, natomiast jeżeli chcesz przesłać większą przesyłkę, oferujemy transport lotniczy, który wykonuje dla nas firma FedEx. Staramy się maksymalnie skracać czas dostarczenia przesyłki do odbiorcy, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować, że Twoja przesyłka wysłana za pośrednictwem GLS dotrze do adresata już w 4 dni robocze, natomiast FedEx Lotniczy może dostarczyć ją nawet w 1 dzień! Czas oczekiwania jest w dużej mierze uzależniony od adresu miejsca docelowego. Oprócz szybkiego transportu epaka.pl gwarantuje również możliwie najniższe ceny na rynku. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z odprawą celną.

Malta - krótki przewodnik po wyspie!

Malta to państwo wyspiarskie, położone w Europie Południowej na morzu Śródziemnym. Republika Malty znajdująca się na archipelagu Wysp Maltańskich jest najmniejszym krajem Unii Europejskiej. Stolicą tego państwa jest miasto Valetta, które w 2018 r. stało się Europejską Stolicą Kultury. Na tą niewielką wysepkę każdego roku ściągają tysiące turystów, aby zobaczyć piękne piaszczyste plaże, wspaniałe zabytki oraz posmakować kuchni z tradycyjnymi maltańskimi daniami oraz narodowym napojem Kinnie. Malta, pomimo swojej niewielkiej powierzchni (jest niemal tysiąc razy mniejsza od Polski), jest jednym z najgęściej zaludnionych państw świata. Zachwyca pod każdym względem, dlatego warto odwiedzić ten bardzo mały, a jakże różnorodny kraj. Ekspresowe przesyłki zagraniczne na Maltę od epaka.pl dotrą do każdego, nawet najmniejszego miejsca na wyspie. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy im nie tylko przesyłkę na Maltę, ale również z Malty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Malta

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Maltę. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Malta na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę