Wysyłki na Palau

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Oferujemy Państwu możliwość wysyłki przesyłki na Palau. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx. Zdecydowaliśmy się na to, aby paczki na Palau mogły być przesyłane w ramach naszych usług, ponieważ staramy się wychodzić naszym klientom na przeciw – odpowiadać na ich zapotrzebowanie.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki na Palau

Przesyłki na Palau będą dostarczone nawet do jednego dnia roboczego.
Cena wysyłki paczki zaczyna się już od 278,47zł.
Dokładna cena jest zależna od jej rozmiaru oraz wagi.
Czas dostawy jest uzależniony od adresu odbiorcy oraz nadawcy w poszczególnych krajach.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty do odprawy mogą być wygenerowane na naszej stronie internetowej.
Należy uzupełnić dane nadawcy oraz zadeklarować wartość przesyłki.
Dokumenty należy dołączyć do przesyłki.
W razie pytań, warto skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

Jak zamówić kuriera na Palau?

Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, dostępnej na naszej stronie internetowej.

Jak wysłać paczkę na Palau?

Odległość dzieląca nasz kraj od Palau jest ogromna, ale zamówienie usługi kurierskiej w tamte strony nie jest trudne. Nadając wysyłkę na Palau nie będziesz musiał wychodzić z domu! Wystarczy, że wejdziesz na stronę naszej platformy wysyłkowej i uzupełnisz formularz zgłoszeniowy i zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę i pokieruje nią dalej. Uzupełnij tylko niezbędne formalności, podaj informacje takie, jak waga, zawartość i rozmiary paczki. Wszystkie dokumenty będziesz mógł wydrukować u siebie w domu i oddać kurierowi. Jeśli wolisz, możesz osobiście udać się do jednego z naszych 150 stacjonarnych punktów epaka.pl na terenie całego kraju i stamtąd nadać wysyłkę. Nasi pracownicy pomogą Ci ją odpowiednio przygotować, zabezpieczyć i opisać tak, abyś miał pewność, że Twoja przesyłka dotrze na miejsce. Nasza obsługa wesprze Cię także podczas dokonywania formalności, w tym uzupełniania dokumentów niezbędnych przy odprawie celnej, która w tym przypadku jest całkowicie bezpłatna. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że koszty związane z wysyłką na Palau będą najniższe, bez dodatkowych i ukrytych opłat. Gwarantujemy dostarczenie przesyłki we wskazane miejsce już w ciągu nawet jednego dnia roboczego, co jednak zależy przede wszystkim od adresu i odległości do odbiorcy przesyłki. W przypadku tak odległych wysyłek korzystamy z usług cenionej na całym świecie firmy FedEx i jej opcji FedEx Lotniczy, która szybko i bezpiecznie dowiezie Twoją wysyłkę na Palau.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm handlowych. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i dobieramy do niego najbardziej korzystne rozwiązania. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem bok@epaka.pl lub telefonicznego pod numer 666 999 392.

Przepiękne wyspy Palau

Wyspiarskie państwo Palau, znajdujące się na Pacyfiku, otoczone jest ogromną rafą koralową. Wyspy te są w większości zbudowane ze skał wulkanicznych. Podstawą gospodarki państwa jest turystyka, przemysł i w niewielkim stopniu rolnictwo. Uprawia się tu głównie palmy kokosowe, bataty, banany, kolokazje (taro), a także maniok. Republika Palau liczy sobie niewielu mieszkańców. Do najbardziej zaludnionych miast zaliczają się Koror, Airai, Meyuns, Kloulklubed i Ngerulmud, liczące od 8895 do 632 mieszkańców.

Palau

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Palau. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Palau na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę