Tani kurier epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Wysyłki na Saint Kitts i Nevis

Wysyłki na Saint Kitts i Nevis

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas rozwijamy wachlarz naszych możliwości, z tego powodu umożliwiamy również przesyłki na Saint Kitts i Nevis. Chęć rozwoju wynika z dbałości o klienta, chcemy aby nasi klienci zawsze byli z nas zadowoleni i mogli znaleźć w naszym asortymencie to czego szukają. Z tego względu zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą FedEx, która pozwala na szybkie wysłanie paczki na Saint Kitts i Nevis.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki na Saint Kitts i Nevis

Dostawa nawet w 1 dzień roboczy.
Czas dostawy zależny od adresu nadawcy i odbiorcy.
Cena usługi już od 265,68zł.
Wysokość ceny zależna od gabarytów przesyłki.
Dokumenty niezbędne do odprawy celnej  - do wygenerowania na naszej stronie www.
Dokumenty trzeba dołączyć do paczki.
W razie pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy.


Jak zamówić kuriera do Saint Kitts i Nevis?

Bardzo prosto. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamawiania kuriera, wybrać kuriera, uzupełnić dane, by w końcu nadać paczkę.

epaka.pl - nowe zasady oraz nowe metody transportu zagranicznych paczek do Saint Kitts i Nevis!

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ przez wiele lat epaka.pl doskonaliła swój warsztat transportowo-kurierski. Oprócz tego, podjęliśmy współpracę z najbardziej znanymi przewoźnikami w naszym kraju, takimi jak InPost, DPD lub DHL. Nawiązując współpracę właśnie z nami zyskujesz pewność, że Twoja przesyłka dotrze o czasie w wyznaczone miejsce i to w nienaruszonym stanie! W jaki sposób nadać paczkę? To proste. Wystarczy, że zamówisz kuriera przez stronę epaka.pl, a ten w umówiony dzień odbierze od Ciebie przesyłkę. Zanim jednak nadasz paczkę, przeczytaj praktyczny poradnik zawarty na stronie Epaki. Znajdziesz tam wiele cennych porad, które przydadzą Ci się w trakcie wyprawiania swojej paczki w świat. Co należy wiedzieć, nim nadamy swoją wysyłkę na przykład do Saint Kitts lub Nevis? Oto kilka ważnych porad.

Przed wysłaniem swojej paczki za granicę, i nie tylko tam, najpierw upewnij się, czy Twoja paczka nie zostanie zaklasyfikowana jako niestandardowa. Wtedy, automatycznie, opłata za taką paczkę wzrośnie. Dlaczego? Ponieważ niestandardowe paczki są zazwyczaj o wiele cięższe i gabarytowo większe od zwykłych paczek, stąd zajmują one więcej miejsca. Kolejną cechą, charakterystyczną dla przesyłek niestandardowych, jest ich nietypowy kształt, nierzadko także wystające elementy, a także obciążenie, które rozłożone jest w sposób nierównomierny. Często paczki niestandardowe posiadają również owalne lub nieforemne kształty, a na ich opakowaniu widnieją naklejki z informacjami o konieczności zachowania ostrożności. Dlatego też, zanim wyślemy naszą niestandardową paczkę w świat, warto w pierwszej kolejności zapoznać się z wytycznymi danego przewoźnika, jak również informacjami na temat tego, w jaki sposób taki przedmiot zapakować.

Szybka i ekspresowa wysyłka do Saint Kitts i Nevis dzięki epaka.pl!

Warto również wspomnieć o tym, czego wysyłać nie wolno. Każdy przewoźnik posiada swój własny regulamin, w którym zawarta jest lista niedopuszczonych do wysyłki przedmiotów. A zatem, czego wysyłać nam nie wolno? Do tej kategorii zaliczają się: żywe zwierzęta i rośliny, substancje płynne, które bardzo łatwo mogą się rozlać, substancje żrące, broń palna i materialy wybuchowe, a także wszystkie produkty, których nie można przewozić samolotem - o ile, oczywiście, nasza paczka ma w planach wyruszyć do innego kraju drogą lotniczą. Jeżeli zatem zdecydujesz się na to, aby wysłać swoją paczkę na Saint Kitts lub Nevis za pośrednictwem Epaki.pl, musisz wiedzieć, że jest to strzał w dziesiątkę. Z pewnością, Twoja paczka dotrze pod wskazany adres w wyznaczonym czasie; bez uszkodzeń, czy choćby otarć. Lata doświadczenia nauczyły nas, że kluczowe jest indywidualne podejście do klienta. Przekonasz się o tym, nawiązując współpracę właśnie z nami, zyskując gwarancję stuprocentowego zadowolenia. Nie czekaj i już dziś nadaj swoją paczkę, którą możesz wysłać na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Zapraszamy!

Saint Kitts i Nevis

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Saint Kitts i Nevis. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Saint Kitts i Nevis na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę