epaka.pl biznes Integracje

Zintegruj swoją stronę z epaka.pl biznes

Prowadzisz sklep internetowy? Sprawdź nasze możliwości. Pobierz i zainstaluj wtyczkę do swojego sklepu, pobierz automatycznie dane z Allegro lub zaimportuj dane w plik CSV.

Woocommerce
API

Najpopularniejsza wtyczka e-Commerce stworzona specjalnie w celu bezproblemowej integracji z WordPressem sklepu internetowego.

Shoper
CSV

Gotowe oprogramowanie do prowadzenia własnego sklepu internetowego, a dzięki naszemu systemowi będziesz mógł w łatwy sposób importować dane do wysyłek poprzez plik CSV exportowany z platformy shoper.pl.

Prestashop
API

Jest to kompletne, innowacyjne i skuteczne rozwiązanie pozwalające łatwo założyć sklep online, a następnie rozwinąć skrzydła w internecie.

Allegro.pl
API

Nasza integracja Allegro.pl pozwala sprzedawcą, którzy sprzedają na tej platformie w sposób automatyczny wygenerować etykiety i wybrać korzystniejszego kuriera.

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę