Cennik – sprawdź, ile zaoszczędzisz

Wybierz plan i porównaj ceny wysyłek

do 25
paczek / mc
od 26 do 50
paczek / mc
od 51 do 100
paczek / mc
od 101 do 200
paczek / mc
ponad 200
paczek / mc
Filtruj:
Dostawa:
Ceny netto z dopłatą paliwową
Wysyłasz więcej niż 200 przesyłek w miesiącu?
Otrzymaj dedykowaną ofertę i indywidualnego opiekuna epaka.pl biznes. Pozostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h lub szybciej. Po otrzymaniu oferty będziesz mógł porozmawiać z nami o szczegółach współpracy i ew. negocjować warunki.

Jak działa epaka.pl biznes?

Dołączając do epaka.pl biznes masz pewność, że Twoje cenniki aktualizują się automatycznie. Im więcej będziesz wysyłać - system będzie proponował Ci jeszcze niższe ceny. W każdym momencie w Panelu Klienta możesz sprawdzić, który cennik jest włączony.
1. Załóż konto
Załóż konto firmowe wpisując wszyskie dane Twojej firmy.
2. Zadeklaruj ilość
Podaj ilość przesyłek na podstawie której otrzymasz automatycznie dedykowany cennik od razu po założeniu konta. Masz 2 miesiące od rejestracji na spełnienie zadeklarowanej ilości przesyłek.
3. Korzystaj z epaka.pl biznes
System będzie automatycznie monitorował ilości nadawanych przez Ciebie przesyłek i aktualizował Twój cennik.* Każda zmiana Twojego cennika będzie poprzedzona wiadomość email do Ciebie.
*system rozpocznie weryfikację ilości wysyłanych przez Ciebie przesyłek. Na ich podstawie po 2 miesiącach od momentu dołączenia do epaka.pl biznes wybierze dla Ciebie odpowiedni cennik.

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę