Tani kurier epaka.pl Blog kurierski Aktualności Przesyłki na Międzynarodowy Dzień Studenta

Przesyłki na Międzynarodowy Dzień Studenta

...

Przesyłki na Międzynarodowy Dzień Studenta

Aleksandra Goławska   •   17.11.2022   •   2 min czytania

Wyślij paczkę studentowi

Składniki studenckiego życia zna chyba każdy: chodzenie na zajęcia, przygotowywanie się do nich, wypady na imprezy i poznawanie nowych osób, często także praca zarobkowa. W tym naporze aktywności trudno jest znaleźć chwilę na to, by zrobić większe zakupy – mowa tutaj np. o zapasach materiałów biurowych, ubraniach, czy chociażby rzeczach do wystroju wnętrza studenckiego lokum. Warto również pamiętać o tym, że studencki budżet jest bardzo ograniczony. Dlatego dobrym pomysłem na uhonorowanie znajomego studenta będzie wysłanie mu przesyłki-niespodzianki z potrzebnymi rzeczami. Jeśli jest to ktoś z rodziny, to na pewno ucieszy się, gdy w paczce znajdzie pamiątki, które przypomną mu lub jej o rodzinnych stronach i ciepłej domowej atmosferze.

Wesprzyj studenta razem z epaka.pl!

Jak podejść do wysyłki prezentu z okazji dnia studenta? Najprostszym i bezproblemowym rozwiązaniem jest przygotowanie przesyłki o wadze odpowiadającej przedziałom oferowanym przez firmy kurierskie. Dostępne opcje łatwo sprawdzisz na stronie epaka.pl lub w naszej mobilnej aplikacji.

Do zapakowania rzeczy najlepiej użyć kartonu, aby uniknąć sytuacji, w której przesyłka zostanie zakwalifikowana jako niestandardowa, co wiąże się z większymi kosztami nadania. Jedną z możliwości jest wysłanie rzeczy (np. pamiątek czy ubrań) w walizce umieszczonej w kartonie o kształtach prostopadłościanu.

Pamiętaj, że żywność świeża oraz ta znajdująca się w słoikach są wyłączone z transportu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby studentowi wysłać suche produkty żywnościowe o długim terminie zdatności do spożycia.

Samo nadanie przesyłki jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę epaka.pl i kliknąć zakładkę Zamów kuriera lub uruchomić na smartfonie naszą aplikację mobilną. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza i opłacenie zamówienia. Następnie wygenerowany list przewozowy należy nakleić w widocznym miejscu na paczce. Na końcu pozostaje czekać na przyjazd kuriera.

Jeśli wolisz rozwiązania stacjonarne, to zapraszamy do jednego z naszych punktów (lista dostępnych placówek znajduje się w zakładce Punkty nadań). Pracownicy punktu pomogą w zapakowaniu przesyłki i dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wysyłką. 

Zapomniałeś o dniu studenta i martwisz się, czy Twoja przesyłka dotrze na czas? Sprawdź dodatkową opcję gwarantowanej dostawy w następnym dniu roboczym po dniu nadania. Dostępność u konkretnego kuriera tej dodatkowej usługi można sprawdzić w naszym cenniku albo w sekcji „usługi dodatkowe” po wyborze przewoźnika w porównywarce firm kurierskich.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Infolinia:

Tel: 666 999 392

e-mail: bok@epaka.pl

https://www.epaka.pl/kontakt

Godziny pracy:

Pn-pt 9.00-17.00

Udostępnij:
Pomocny wpis?

Zapisz się teraz do naszego newslettera i otrzymuj
nowości i promocje jako pierwszy!
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę