Kurier do Austrii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów dlatego umożliwiamy wysyłanie paczek zarówno z jak i do Austrii w bardzo korzystnych cenach. Wysłanie paczki do Austrii dostępne jest za pomocą takich firm jak UPS, DPD, GLS i FedEx.

Paczka kurierem DPD

Przewidywalny czas dostarczenia przesyłki to 3-4 dni roboczych w odniesieniu do dnia nadania przesyłki.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że długość najdłuższej krawędzi opakowania nie może przekroczyć 175 cm.
Wszystkie szczegółowe informacje mogą Państwo zdobyć w cenniku DPD dostępnym na naszej stronie.

Kurier UPS do Austrii

Firma UPS od lat jest synonimem najwyższej jakości.
Umożliwia przesyłkę do Austrii już od 83,53zł!

Szczegółowe informacje mogą Państwo znaleźć w cenniku UPS.

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera do Austrii lub wysłać tam swoją paczkę należy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie internetowej.  W przypadku jakichkolwiek pytań wystarczy skorzystać z naszej infolinii, również dostępnej na stronie www.epaka.pl.

Bezpieczna wysyłka do Austrii

Paczkę do Austrii możesz nadać za pomocą takich firm kurierskich, jak DPD, UPS, GLS i FedEx. Każdy z oferowanych serwisów łączy w sobie wysoką jakość świadczonych usług z niezwykle korzystnymi cenami. W przypadku wyboru DPD przewidywany czas doręczenia wynosi około 3-4 dni roboczych. Przypominamy, że przewoźnik zajmuje się transportem towaru w opakowaniach, których najdłuższa krawędź nie może przekroczyć 175 centymetrów. Z kolei wybierając UPS, którego dokładny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej, dostawa ma miejsce mniej więcej w tym samym terminie, a jej koszt zaczyna się już od 85,53 zł. Możesz jednak skorzystać z serwisu ekspresowego. Bez względu na to, na jakiego kuriera do Austrii się zdecydujesz, transport odbędzie się drogą lądową lub powietrzną. Zachęcamy także do skorzystania z możliwości odbioru bezpłatnych materiałów do zapakowania i zabezpieczenia paczki dostępnych dla wszystkich użytkowników epaka.pl.

Zlecenie wysyłki do Austrii odbywa się całkowicie przez internet. Na naszej stronie internetowej z łatwością zamówisz wybranego kuriera, który odbierze paczkę ze wskazanego przez Ciebie miejsca i dostarczy prosto do rąk adresata lub właściwego Punktu Odbioru na terenie danego kraju. Jak nadać przesyłkę? Wystarczy, że wypełnisz formularz, uzupełniając dane nadawcy i odbiorcy, rodzaj pakunku oraz jego wymiary. Niezbędne jest także podanie jego wagi. Następnie zostaniesz przekierowany do systemu płatności, a po uiszczeniu właściwej opłaty otrzymasz list przewozowy. W epaka.pl możesz również skorzystać z możliwości wystawienia faktury z 7-dniowym terminem zapłaty. W tej zakładce znajdziesz także formularz obliczania ceny przesyłki. Masz jakiekolwiek pytania związane z wysyłką do Austrii lub właściwym zabezpieczeniem towaru przed nadaniem? Skorzystaj z infolinii lub wyślij wiadomość na nasz adres mailowy. Pracownicy epaka.pl z radością udzielą Ci niezbędnych wskazówek.

Wygodny sposób nadania przesyłki do Austrii

Przesyłki do Austrii cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników epaka.pl. Republika położona w Europie Środkowej ma swoją stolicę w Wiedniu, a jej sąsiadami są Niemcy, Czechy, Włochy, Węgry, Słowenia, Szwajcaria i Słowacja. Jeśli chodzi o powierzchnię, to państwo federalne znajduje się na 112. miejscu. Z kolei całkowita liczba ludności sprawia, że Austria uplasowała się na 93. pozycji pod względem najbardziej zaludnionych krajów na świecie. Jej najpopularniejsze miasta to: Wiedeń, Graz, Linz, Salzburg, Innsbruck, Klagenfurt, Villach, Wels, St. Polten i Dornbirn znajdujące się w różnych Bundeslandach. Podstawą gospodarki republiki są podatki, stanowiące ponad 40% PKB. Duże znaczenie ma również rolnictwo, przetwór mleczarski i sektor przemysłowy, w szczególności wydobycie żelaza. Z kolei roczne dochody z turystyki wynoszą ponad 18 miliardów dolarów. Europejskie państwo może pochwalić się doskonale rozwiniętą siecią dróg komunikacyjnych, gwarantujących, że kurier dotrze do Austrii niezwykle szybko. Liczne autostrady, ponad 5000 km linii kolejowych i porty rzeczne na Dunaju ułatwiają transport towarów i przesyłek.

Austria

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Austrii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Austria na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę