Paczka do Szwecji

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Szwecji:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Szwecji
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Wysyłka paczki do Szwecji
2
Jak wysłać paczkę z Polski do Szwecji?
3
Ile kosztuje paczka do Szwecji?
4
Ile trwa transport paczki do Szwecji?
5
Czego nie można wysłać paczką do Szwecji?
6
Jak zapakować paczkę kurierską do Szwecji?
7
Ubezpieczenie paczki do Szwecji
8
Śledzenie paczki Polska - Szwecja
9
Wysyłka do Szwecji w pigułce
1. Wysyłka paczki do Szwecji

Wysyłka paczki do Szwecji jest obecnie standardową ofertą w firmach kurierskich, które specjalizują się w międzynarodowych przesyłkach kurierskich. Dzięki temu, aby wysłać paczkę z Polski do Szwecji nie potrzebujemy zagłębiać się w skomplikowane procedury. Kurier do Szwecji to łatwy i szybki proces, dzięki czemu nadanie paczki do Szwecji mogą dojść do odbiorcy w zaskakująco szybkim czasie. Zatem czy tanie przesyłki do Szwecji są możliwe? Ile trwa transport przesyłki? Sprawdźmy to!

2. Jak wysłać paczkę z Polski do Szwecji?

Nadanie paczki do Szwecji jest wyjątkowo łatwe i nie wymaga dużego zaangażowania. Serwis epaka.pl proponuje rozwiązanie, dzięki któremu nadanie przesyłki kurierskiej do Szwecji nie różni się od nadania przesyłki na terenie kraju.

Wystarczy wypełnić formularz "zamów kuriera" na stronie epaka.pl. W pierwszej kolejności warto sprawdzić jaka jest cena paczki do Szwecji. Serwis proponuje porównanie cen ofert firm kurierskich, dzięki czemu mamy pewność, że opcja którą wybieramy to najtańsza paczka do Szwecji.

Wystarczy wpisać wymiary paczki, czyli długość, wysokość i szerokość przesyłki, a także jej wagę. Wówczas ukarzą nam się oferty firm kurierskich, które specjalizują się w międzynarodowych przesyłkach kurierskich.

Jaki kurier może wysłać paczkę do Szwecji?

 • Kurier DPD,

 • kurier FedEx Priority oraz FedEx Economy,

 • kurier UPS oraz UPS Lotniczy,

 • kurier GLS,

 • kurier DHL Express.

Po wybraniu oferty taniej paczki, która spełnia nasze oczekiwania, można przejść do kolejnego kroku - podanie danych nadawcy, odbiorcy oraz adresu, na który ma być dostawa kurierem.

Jeżeli wszystkie dane są podane, można przejść do podsumowania i opłacenia zamówienia. Gotowe! Wystarczy czekać na kuriera, który odbierze paczkę do Szwecji.

Paczki wysyłane na terenie Unii Europejskiej w tym przewóz paczek do Szwecji nie jest objęty odprawą celną oraz dodatkowymi opłatami związanymi z cłem.

3. Ile kosztuje paczka do Szwecji?

Cena nadania paczki do Szwecji jest uzależniona od wielu czynników, między innymi od parametrów i wagi przesyłki kurierskiej ale także od czasu jej dostarczenia.

Najtańszą paczkę do Szwecji proponuje kurier DPD. Jest to cena nie co ponad 100 zł za przesyłkę do 1 kg. Kurier GLS, kurier UPS oraz FedEx Economy proponują wysyłkę paczki do Szwecji od kwoty 130 zł do 170 zł.

W przypadku kurierów proponujących przesyłki priorytetowe, ceny paczek są wyższe. Kurier DHL Express oraz UPS Lotniczy proponują ceny powyżej 230 zł.

Jak widać epaka.pl daje możliwość tanio wysłać paczkę do Szwecji, wszystko jednak zależy od tego czy naszym priorytetem jest niska cena paczki do Szwecji czy to ile trwa dostarczenie przesyłki do Szwecji.

4. Ile trwa transport paczki do Szwecji?


Czas dostawy paczki do Szwecji jest uzależnione od tego, czy wysyłamy paczki do Szwecji priorytetowo czyli w przyspieszonym trybie czy ekonomicznie.

Kurier do Szwecji u przewoźnika DPD deklaruje, że dostarczy przesyłkę kurierską do 3 dni roboczych. Podobny czas dostawy paczki proponuje kurier UPS.

Jeżeli zależy nam na zdecydowanie szybszym terminie dostarczenia przesyłki do Szwecji watro wybrać opcje priorytetowe. Kurier DHL Express deklaruje, że dostawa kurierem zostanie zrealizowana już w 1 dzień roboczy w zależności od lokalizacji miejsca dostawy przesyłki.

Warto jednak pamiętać, że jeżeli czas transportu przesyłki nie jest dla nas najważniejszy, można wybrać taniego kuriera, gdzie koszt wysyłki paczki do Szwecji jest zdecydowanie niższy. Usługa kurierem GLS oraz FedEx Economy trwa od 4 do 5 dni roboczych.

 

5. Czego nie można wysłać paczką do Szwecji?

Usługi kurierskie Szwecja - Polska musza być realizowane zgodnie z obowiązującym prawem w oby państwach ale także zgodne z regulaminem przewoźnika, który będzie realizował wysyłkę paczek do Szwecji.

Właśnie dlatego jeżeli chcemy nadać paczkę warto zweryfikować czy jej zawartość jest zgodna ze wszystkimi wytycznymi.

Z przewozu paczek są wykluczone między innymi wyroby tytoniowe w tym e-papierowy, alkohol, materiały pirotechniczne ale również produkty spożywcze szybko psujące się, produkty pochodzenia zwierzęcego czy leki.

Zanim nadasz przesyłkę, sprawdź czy przewoźnicy realizują przesyłki z daną zawartością. Aby to zrobić wystarczy zweryfikować to w regulaminie firmy kurierskiej która ma realizować wysyłkę przesyłki zagranicznej.

6. Jak zapakować paczkę kurierską do Szwecji?

Już doskonale wiemy jak wysłać paczkę do Szwecji i ile ona kosztuje. Czas na poprawne zapakowanie.

Bezpieczna przesyłka do Szwecji to taka, która jest zapakowana w dobrej jakości karton prostopadłościenny. Zawartość przesyłki powinna być dobrze zabezpieczona, aby zminimalizować możliwość jej uszkodzenia. Wolną przestrzeń w kartonie należy wypełnić folią bąbelkową lub innym wypełniaczem tak, aby zawartość nie przemieszała się w trakcie transportu przesyłek. Karton trzeba dokładnie zakleić szeroką taśmą tak, aby nie odkleiła się podczas transportu paczki.

Na końcu wystarczy nakleić etykietę tak, aby była widoczna dla kuriera do Szwecji. Dobrze zapakowana przesyłka może mieć wpływ na czas transportu paczki, dlatego warto dokładnie przygotować paczkę do wysyłki.

7. Ubezpieczenie paczki do Szwecji

Zarówno przesyłki do Szwecji jak i przesyłki ze Szwecji mogą być objęte ubezpieczeniem. Nie jest ono obowiązkowe ale warto rozważyć jego zakup jeżeli wysyłamy paczkę o delikatnej zawartości. Ubezpieczenia paczki do Szwecji obejmuje ewentualne uszkodzenia przesyłki lub jej zaginięcie.

Jeżeli chcemy skorzystać z usługi ubezpieczenia w serwisie epaka.pl, wystarczy podczas wypełniania formularza "zamów kuriera" w kroku "usługi dodatkowe" wybrać taką opcję. Wówczas należy wpisać wartość ubezpieczenia paczki, która powinna być równa jej wartości.

Ceną dodatkowej usługi naliczy się procentowo, w zależności od kwoty ubezpieczenia. Będzie ona widoczna od razu po wpisaniu kwoty. Jeżeli kwota ubezpieczenia będzie wynosiła 0 - oznacza to, że wybrany przewoźnik proponuje ubezpieczenie przesyłki w cenie nadania.

W podsumowaniu, przed zapłatą znajdują się wszystkie wyszczególnione informacje dotyczące usług dodatkowych, które zostały przez nas wybrane.

8. Śledzenie paczki Polska - Szwecja

Usługi kurierskie Szwecja - Polska są objęte usługą śledzenia przesyłek, bez względu na firmę kurierską, która tą usługę realizuje. Serwis epaka.pl również daje taką możliwość. Wystarczy na stronie internetowej epaka.pl wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" i tam wpisać numer nadanej przez nas przesyłki.

Śledzenie paczki pozwala nam na sprawdzenie nie tylko historii transportu przesyłki ale tak że możemy sprawdzić obecny status przesyłki oraz oszacować planowany czas jej dostarczenia. Nadając bezpieczne przesyłki z możliwością śledzenia mamy pewność, że przesyłka do odbiorcy jest realizowana zgodnie ze standardami oferowanymi przez przewoźnika kurierskiego.

9. Wysyłka do Szwecji w pigułce

Jak nadać paczkę do Szwecji?: Poprzez serwis epaka.pl wystarczy, że wpiszesz dane przesyłki oraz adres jej dostarczenia,. Cały formularz nadania przesyłki jest prosty, dzięki czemu nie różni się od wysyłek nadawanych na terenie kraju.

Ile kosztuje wysłanie paczki do Szwecji?: Ceny przesyłek są uzależnione od wielu czynników - wielkości czy wagi paczki. Najniższy koszt paczki jaki może zaproponować epaka.pl to nie co ponad 100zł przy wysyłce kurierem DPD. Obecnie tanie przesyłki kurierskie są możliwe w zależności od tego, jakiej usługi oczekujemy.

Ile idą przesyłki do Szwecji?: Szybka wysyłka do Szwecji jest możliwa. W zależności od wyboru firmy kurierskiej czas transportu paczki jest szacowany od 1 do 5 dni roboczych.

Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej do Szwecji: Tanie paczki z ubezpieczeniem są możliwe dzięki epaka.pl. Wystarczy zaznaczyć opcję ubezpieczenia przesyłki z usługach dodatkowych podczas nadawania przesyłki.

Śledzenie przesyłki Kurierskiej: Koszt paczki nie ma wpływu na opcję jej śledzenia. Poprzez platformę epaka.pl możesz sprawdzić status każdej paczki wchodząc w zakładkę "śledzenie przesyłek".

Szwecja - informacje ogólne

 • Nazwa: Królestwo Szwecji (szw. Sverige, Konungariket Sverige)
 • Stolica: Sztokholm
 • Ludność: około 10,3 milionów
 • Język: szwedzki (języki mniejszościowe: fiński, meänkieli, romani)
 • Waluta: korona szwedzka (SEK)
 • Ustrój polityczny: monarchia parlamentarna
 • Członkostwo w organizacjach: ONZ, UE
 • Popularne kierunki: Sztokholm, Göteborg, Malmö, Laponia
 • Atrakcje: zabytki historyczne, muzea, parki narodowe, lasy, jeziora

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Szwecji

najczęściej zadawane pytania

Wysyłka paczki z Szwecji z epaka.pl jest prosta i szybka. Wystarczy wypełnić intuicyjny formularz "zamów kuriera" podając wymiary paczki, czyli sługość, szerokość wysokoś oraz wagę. Następnie podajemy adres nadawcy paczki oraz odbiorcy. Możesz sprawdzć usługi dodatkowe takie jak ubezpieczenie paczki. Jeżeli chcesz je wykupić, zaznacz odpowiednią opcję. W podsumowaniu znajdziesz wszystkie informacje dotyczące paczki. Wystarczy wybrać formę płatności i opłacić zamowienie.

Transport paczek do Szwecji trwa od 1 do 3 dni roboczych w zależności od wybranej usługi. Usługi standardowe proponowane przez kurierów takich jak DPD czy UPS oferują doręczenie paczki w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku przesyłek priorytetowych do Szwecji na przykład kurierem DHL Express szacowany cas doręczenia do odborcy to nawet 1 dzień roboczy w zależności od lokalizacji miejsca doręczenia. W przypadku wysyłek ekonomicznych transport może być wydłużony nawet do 5 dni roboczych. Taką usługę proponuje kurier FedEx Economy.

Poprzez serwis epaka.pl wyślesz paczkę do Szwecji już za nie co ponad 100 zł. Należy jednak pamiętać, że finalna cena paczki jest uzależniona od jej wielkości oraz wagi. Za paczkę do 1 kg kurierem DPD wyślemy paczkę już za około 100 zł. Kurierzy GLS, UPS oraz FedEx Economy proponują koszt od 130 zł. Przesyłki priorytetowe są nie co droższe, ale czas ich doręczenia jest wyjątkowo krótki. Za takie przesyłki kurierem DHL Express oraz UPS Lotniczy zapłacimy powyżej 230 zł.

Zawartośćprzesyłki należy dobrze zabezpieczyć przed uszkodzeniem oraz umieścić w prostopadłościennym kartonie. Puste przestrzenie warto wypełnić dodatkowym wypełniaczem, aby zawartość nie przemieszczała się w trakcie transportu. Karton zaklejamy mocną taśmą klejącą oraz przyklejamy etykietę tak aby była ona czytelna dla kuriera. Paczki nie trzeba owijać folią stretch. Taśma jest wystarczającym zabezpieczeniem.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierasz najtańszą ofertę na wysyłkę paczki do Szwecji, porównaj ceny na epaka.pl. Po wpisaniu parametrów paczki, w jednym miejscu znajdziesz oferty wszystkich firm kurierskich, które realizują usługę wysyłki paczki do Szwecji. Dzięki tej możliwości oszczędzasz czas i masz pewność, że wybierasz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania.

W przypaczku paczek Polska-Szwecja nie ma obowiązku przechodzenia odprawy celnej. Kraje Unii Europejskiej zostały zwolnione z procedury celnej co oznacza, że nie ma potrzeby generować dodatkowych dokumentów oraz nadawca oraz odbiorca paczki nie ponoszą opłat celnych.

 

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.