Paczka do Hiszpanii

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Hiszpanii:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Hiszpanii
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Szybka i prosta wysyłka paczki do Hiszpanii
2
Jak wysłać paczkę do Hiszpanii?
3
Jak najtaniej wysłać paczkę do Hiszpanii?
4
Ile idzie paczka do Hiszpanii?
5
Ubezpieczenie paczki do Hiszpanii
6
Śledzenie przesyłek Polska-Hiszpania
7
Wysyłanie paczki do Hiszpanii w pigułce
1. Szybka i prosta wysyłka paczki do Hiszpanii

Wygodne nadanie paczki do naszych hiszpańskich przyjaciół jest możliwe. Obecnie wiele firm kurierskich proponuje przesyłki międzynarodowe w tym paczki Polska-Hiszpania. Sprawdźmy jak wygląda cały proces nadania przesyłki kurierskiej do Hiszpanii oraz jaka jest cena przesyłki. 

2. Jak wysłać paczkę do Hiszpanii?

Serwis epaka.pl proponuje prosty i szybki sposób nadania przesyłki międzynarodowej w tym przesyłki do Hiszpanii.

Wysłanie paczki do Hiszpanii zacznijmy od porównania cen paczki. Można to zrobić w pierwszym kroku nadawania paczki do Hiszpanii. Wystarczy wpisać Wymiary paczki oraz jej wagę. Wybieramy kraj doręczenia paczki - Hiszpanię. System sam wygeneruje oferty firm kurierskich.

Jakie firmy kurierskie wysyłają paczki do Hiszpanii?

 • Kurier FedEx Priority oraz FedEx Economy

 • Kurier DHL oraz DHL Express

 • Kurier UPS oraz UPS Lotniczy

 • Kurier GLS

 • Kurier DPD

Wysyłka paczki do Hiszpanii za pośrednictwem epaka.pl pozwala porównać oferty wielu firm kurierskich w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz będziesz mieć pewność że wybierasz najtańszego kuriera do Hiszpanii.

Po wybraniu oferty, która spełnia nasze oczekiwania można przejść do podania danych nadawcy oraz odbiorcy paczki z Polski. Po wpisaniu najważniejszych danych, należy przejść do podsumowania zamówienia oraz opłacenia go.

Gotowe! Pozostaje zapakować przesyłkę oraz oczekiwać kuriera który odbierze przesyłkę do Hiszpanii.

W przypadku przesyłek międzynarodowych wysyłanych na terenie Unii Europejskiej, w tym przesyłki kurierskie do Hiszpanii nie są objęte procedura celną. W związku z tym paczki do Hiszpanii nie są objęte opłatami celnymi, nie ma potrzeby dołączania dokumentów dotyczących odprawy celnej, a proces nadania paczki do Hiszpanii jest taki sam jak wysyłka paczki na terenie kraju.

3. Jak najtaniej wysłać paczkę do Hiszpanii?

Aby wysłać paczki do Hiszpanii tanio warto na początku porównać ceny różnych przewoźników kurierskich. Serwis epaka.pl proponuje porównanie kosztów paczki w jednym miejscu dzięki czemu mamy pewność, że wybieramy ofertę najbardziej korzystną dla nas.

W przypadku wysyłki do Hiszpanii paczki do 1kg kurier UPS proponuje cenę 75,50zł. Są to najtańsze przesyłki kurierskie oferowane w przypadku paczki zagranicznej do Hiszpanii. Za doręczanie paczek do Hiszpanii kurier DPD proponuje cenę ponad 108zł a firma kurierska DHL - niecałe 115zł. Wysyłka kurierem GLS oraz FedEx to koszt paczki powyżej 125zł.

Warto zaznaczyć, ceny przesyłek uzależnione są przede wszystkim od wagi oraz parametrów wysyłki do Hiszpanii. Ważny jest też czas dostawy kurierem, który może być dla nas kluczowy.

4. Ile idzie paczka do Hiszpanii?


Dla wielu z nas czas odbioru paczki może być kluczowy. Właśnie dlatego serwis epaka.pl podczas porównywania ofert, pokazuje nie tylko najtańszego kuriera do Hiszpanii ale również to ile trwa transport z Polski do Hiszpanii.

Przewoźnik DPD deklaruje, że doręczenie paczki do Hiszpanii nastąpi w ciągu 4-5 dni roboczych. Podobny czas oczekiwania deklaruje kurier UPS. Szacowany czas doręczenia paczki przez kuriera GLS do 4-6 dni roboczych.

Jeżeli ważny jest dla nasz szybszy czas doręczenia przesyłki, warto jest wybrać opcję priorytetową. Są to usługi droższe od wyżej wymienionych ale wówczas mamy pewność, że paczka zostanie doręczona najszybciej jak o możliwe. Kurier DHL Express proponuje priorytetowe przesyłki międzynarodowe i deklaruje, że transport przesyłki do odbiorcy trwa do 2 dni roboczych w zależności od lokalizacji doręczenia przesyłki.

Jak widać to ile kosztuje wysyłka może mieć duże znaczenie w przypadku czasu transportu przesyłki. Warto mieć to na uwadze. Jeżeli jednak termin doręczenia paczki do Hiszpanii nie jest dla nas kluczowy, można wybrać ofertę ekonomiczną.

 

5. Ubezpieczenie paczki do Hiszpanii

Ubezpieczenie paczki jest dobrowolne i nie obowiązkowe. Jeżeli jednak zawartość przesyłki jest delikatna i może ulec uszkodzeniu, warto takie ubezpieczenie wykupić.

Ubezpieczenie paczki obejmuje nie tylko uszkodzenia ale i zagubienie paczki z Hiszpanii oraz do Hiszpanii - jest to świetne rozwiązanie dla paczek o wysokiej wartości.

Serwis epaka.pl proponuje możliwość ubezpieczenia przesyłki za pośrednictwem swojego formularza w trakcie zamawiania kuriera. Wystarczy, że w kroku "usługi dodatkowe" zaznaczysz opcję ubezpieczenia i podasz jego wartość. Pamiętaj, że kwota ubezpieczenia powinna być równa wartości przesyłki. Po zaznaczeniu usługi ubezpieczenia i podaniu kwoty, system sam wyliczy koszt paczki do Hiszpanii wraz z ubezpieczeniem. Jeżeli nie doliczy się kwota ubezpieczenia, oznacza to, że przewoźnik proponuje ubezpieczenie przesyłki bez dodatkowych kosztów.

W podsumowaniu zamówienia kuriera znajdziesz dokładne informacje dotyczące finalnej ceny przesyłek wraz z wybranymi usługami dodatkowymi.

6. Śledzenie przesyłek Polska-Hiszpania

Wysłanie paczki do Hiszpanii za pośrednictwem epaka.pl daje możliwość śledzenia przesyłek. To rozwiązanie pozwala Ci kontrolować aktualne statusy oraz oszacować przybliżony czas doręczenia przesyłki do odbiorcy. Śledzenie paczki to też historia przebytej drogi i informacje czy transport z Polski do Hiszpanii przebiega zgodnie z planem.

7. Wysyłanie paczki do Hiszpanii w pigułce

Jaki Kurier do Hiszpanii?: Serwis epaka.pl za swoim pośrednictwem proponuje wysłanie przesyłki zagraniczne Kurierem GLS, kurierem DHL, kurierem UPS oraz innymi przewoźnikami. To Ty decydujesz jaka jest cena paczki oraz czas jej doręczenia.

Nadanie przesyłki do Hiszpanii: Paczkę do Hiszpanii warto wysyłać za pośrednictwem epaka.pl. Poprzez ten serwis, nadanie paczki zagranicznej nie różni się niczym od tej nadanej na terenie kraju. Dzięki temu nie potrzebujesz dodatkowej wiedzy na temat transportu przesyłki zagranicznej.

Ile kosztuje paczka do Hiszpanii?: Na cenę paczki składają się waga oraz wymiary paczki. Są to dwa kluczowe elementy. Cena może również różnić się w zależności od czasu doręczenia paczki do Hiszpanii oraz od lokalizacji odbiorcy. Wszystkie ceny możesz porównać za pośrednictwem epaka.pl.

Czas dostawy kurierem: Dostarczenie przesyłki może trwać od 2 do 6 dni roboczych w zależności od firmy kurierskiej, którą wybierasz. Podczas wybierania oferty na epaka.pl otrzymasz dokładną informację jaki jest szacowany czas doręczenia paczki do odbiorcy w Hiszpanii.

Pakowanie przesyłki zagranicznej: Najważniejsze jest aby zawartość paczki była dobrze zabezpieczona oraz zapakowana w karton prostopadłościenny. Następnie wystarczy zakleić paczkę do Hiszpanii taśmą oraz nakleić etykietę.

Ubezpieczenie paczki do Hiszpanii: Ubezpieczenie przesyłki obowiązuje od momentu odebrania paczki przez kuriera do momentu odbioru paczki przez odbiorcę. Jest ono dobrowolne i możliwe w przypadku każdej oferty wysyłki paczki do Hiszpanii wybranej w serwisie epaka.pl.

Śledzenie paczki: Każda wysyłka paczki z Hiszpanii oraz do Hiszpanii jest objęta pełnym monitoringiem. Wystarczy, że poprzez serwis epaka.pl w zakładce "śledzenie przesyłek" wpiszesz numer swojej paczki. Otrzymasz wówczas aktualny status oraz całą historię paczki Polska-Hiszpania.

Hiszpania - informacje ogólne

 • Nazwa: Królestwo Hiszpanii (hiszp. Reino de España)
 • Stolica: Madryt
 • Ludność: około 47 milionów
 • Język: hiszpański (języki regionalne: kataloński, baskijski, galicyjski)
 • Waluta: euro (EUR)
 • Ustrój polityczny: monarchia parlamentarna
 • Członkostwo w organizacjach: ONZ, NATO, UE
 • Popularne kierunki: Madryt, Barcelona, Walencja, Sewilla, Majorka
 • Atrakcje: zabytki historyczne, muzea, plaże, góry, wyspy
 • Hiszpania to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie.
 • Hiszpania słynie z bogatej kultury, kuchni i historii.
 • W Hiszpanii odbywa się wiele festiwali, m.in. La Tomatina i Feria de Abril.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Niemiec

najczęściej zadawane pytania

Wysyłka paczki do Hiszpanii jest bardzo prosta dzięki intuicyjnemu formularzowi epaka.pl. Wystarczy, że wpiszesz parametry paczki - długość, wysokość, szerokość oraz jej wagę. Następnie trzeba podać dane nadawcy oraz odbiorcy. To wystarczy, aby paczka bezpiecznie została doręczona do odbiorcy w Hiszpanii. Na koniec przedź do podsumowania zamówienia i wybierz formę płatności.

Doręczenie paczki do odbiocy w Hiszpanii może potrwać od 2 do 6 dni roboczych w zależności od usługi, kóra zostanie wybrana przez nadawcę. Przesyłki ekonomiczne są najtańsze, ale wówczas musimy liczyć się z tym, że czas doręczenia może być wydłużony. W przypadku paczek priorytetowych, kóre są nie co droższe, mamy pewność że paczka zostanie dostarczona najszybciej jak to możliwe. Kurier DHL Express dostarczy paczkę nawet w 2 dni robocze. Kurier DPD oraz UPS deklarują czas doręczenia w ciągu 4-5 dni roboczych, transport kurierem GLS to 4-6 dni roboczych.

Paczkę do Hiszpanii z epaka.pl wyślesz już od 75,50 zł. Taką cenę proponuje przewoźnik UPS za paczkę do 1 kg. Poprzez epaka.pl możesz również skożystać z usług proponowanych przez kuriera DPD czy DHL. Takie przesyłki to koszt powyżej 100 zł. Warto jednak pamiętać, że finalna kwota przesyłki jest uzależniona od gabarytów przesyłki i adresu, na jaki ma zostać doręczona. Każdą przesyłkę wycenisz na epaka.pl.

Przesyłka powinna być zapakowana w karton prostopadłościenny. Zawartość musi być dobrze zabezpieczona, na przykład folią bąbekową. Całość zaklejamy taśmą klejącą, tak aby karton nie rozkleił się w czasie transportu. Na karton przykejamy etykietę kurierską. Nie musisz paczki owijać dodatkową warstwą stretchu. Taśma powinna być wystarczającym zabezpieczeniem.

Porównaj oferty wysyłek do Hiszpanii w serwisie epaka.pl i wybierz najtańszą. Dzięki możliwości porównania usług oraz przewoźników w jednym miejscu możesz oszczędzić czas oraz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie usługa jest najtańsza i spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Wysyłka paczki do Hiszpanii nie jest objęta odprawą celną. Oznacza to że wysyłanie paczek Polska - Hiszpania nie są objęte dodatkowymi opłatami celnymi i nie ma potrzeby przygotowywania dodatkowych dokumentów.

 

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.