Masz pytania? Skontaktuj się z nami! +48 666 999 392 bok@epaka.pl
Zamów kuriera przez telefon: +48 732 480 000
ZAMÓW KURIERA
Epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Paczki do Hiszpanii

Paczki do Hiszpanii


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, systematycznie poszerzamy naszą ofertę. Korzystając z naszych usług ekspresowo wyślesz przesyłki kurierskie do Hiszpanii. Od wielu lat Hiszpania jest jednym z najczęściej i najchętniej odwiedzanych krajów w okresie wakacyjnym. Słoneczna, malownicza, a z uwagi na dostęp do morza z niemal wszystkich stron zapewnia doskonałe warunki wypoczynkowe. Otaczające ją wyspy, takie jak Baleary czy Wyspy Kanaryjskie, służą jako miejsca wprost stworzone do kapitalnego odpoczynku. W Hiszpanii przebywa bardzo duża liczba Polaków, którzy zakładają tam rodziny lub wyjeżdżają do sezonowej pracy zarobkowej. Polscy turyści zawierają tam nowe znajomości, często przeradzające się w prawdziwą przyjaźń, którą dzieli jednak duża odległość. Nie powinien dziwić więc fakt, iż klienci epaka.pl tak często nadają paczki do Hiszpanii. Wysyłają w nich prezenty dla zamieszkałych tam krewnych, produkty dostępne jedynie w naszym kraju ojczystym, czy też podarunki dla przyjaciół oraz rodziny. Wydawać by się mogło, że kurier do Hiszpanii musi być odpowiednio drogi. Nic bardziej błędnego, aczkolwiek jedynie w przypadku jedynego w swoim rodzaju portalu epaka.pl.

Obliczanie ceny przesyłki z Polski do Hiszpanii

Z: Do:

Wymiary opakowania

x
x
x
x
-kształt-
Standardowe Przesyłka o kształcie prostopadłościanu, zapakowana w karton.
Niestandardowe Nieregularne kształty przesyłki inne niż prostopadłościan lub wymagające ręcznego sortowania.
lub wybierz
Karton Karton (prostopadłościan) bez wystających elementów z pełnym wypełnieniem aby w trakcie transportu nie było możliwości odkształceń.
Inny Wszelkie nieregularne, owalne, okrągłe kształty, wystające elementy.
Tuba Przedmioty w kształcie owalnym, cylindrycznym lub okrągłym.
Foliopak kurierski Przedmioty umieszczone w foliopaku firmowym danego kuriera uznawane są za przesyłki standardowe. Przesyłka nie może wystawać z foliopaku.
Opony Opony mogą być pakowane po 2 sztuki dla FedEx do 70cm, dla Inpost do 15", połączone razem i owinięte folią stretch. W przypadku DHL, DPD, Pocztex24 i Paczka48 po 1 sztuce w paczce. Etykietę należy umieścić na profilu opony, przy pakowaniu pojedynczo należy owinąć taśmą pakową oponę w jednym miejscu w celu umieszczenia na niej etykiety. W razie problemów zapraszamy do poradnika i zapoznania się z opisem pakowania opon dla danego przewoźnika.
Koła i felgi Koła, czyli felgi z oponami pakowane w kształcie owalnym traktowane są jako niestandard. Zapraszamy do zakładki poradnik gdzie pokazujemy jak poprawnie zapakować koła.
Rower Instrukcja pakowania roweru dostępna jest w zakładce poradnik w formie grafiki oraz filmu w którym pokazujemy jak krok po kroku przygotować i zapakować rower.
Części karoserii Dla kuriera DHL części karoserii należy zapakować w karton o kształcie prostopadłościanu. Dla przewoźnika Ambro Express kształt może być nieregularny, ale nadanie jest możliwe tylko w oddziałach epaka.pl.
Standardowe
C6 Wymiary: 11,4cm x 16,2cm x 2cm
DL Wymiary: 11cm x 22cm x 2cm
C5 Wymiary: 16,2cm x 22,9cm x 2cm
B5 Wymiary: 17,6cm x 25cm x 2cm
C4 Wymiary: 22,9cm x 32,4cm x 2cm
B4 Wymiary: 25cm x 35,3cm x 2cm

Oferta dla Ciebie:


Hiszpania na mapieHiszpania

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Hiszpanii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Cena od: 61,88 zł

Dla nas to klient jest zawsze najważniejszy. Z tego powodu dajemy mu możliwość wysłania paczki do Hiszpanii na wiele sposobów. Współpracujemy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS, InPost czy FedEx. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie przesyłki do Hiszpanii zostaną doręczone szybko oraz bezproblemowo.

Kurierem InPost swoją przesyłkę wyślesz już od 61,88zł.

Kurier do Hiszpanii GLS

Firma GLS to głównie małe przesyłki do 5kg.
Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 92zł.
Czas dostarczenia trwa zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej epaka.pl

FedEx Lotniczy

Jest to niezwykle szybki sposób na dostarczenie przesyłki do Hiszpanii.
Czas dostarczenia to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Odprawa celna jest darmowa.
Należy dołączyć odpowiednie dokumenty niezbędne do odprawy celnej.
W przypadku pytań, można skorzystać z udostępnionej przez nas infolinii.
Cena usług zaczyna się już od 230,75zł.

W jaki sposób można zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie internetowej.

Dlaczego epaka.pl?

Na portalu epaka.pl nadasz bez najmniejszych problemów zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Oferujemy usługi najlepszych firm spedycyjnych, takich jak DHL, FedEx, czy UPS, które docierają w praktycznie każdy zakątek świata. Dzięki nam wysyłka do Hiszpanii będzie nie tylko łatwiejsza, ale wręcz pozbawiona jakiegokolwiek ryzyka. Oferujemy bowiem najwyższy poziom obsługi, zapewniany przez naszych pracowników, jak i pełne bezpieczeństwo dla transakcji płatniczych. Nie spoczywamy jednak na laurach. Stale poszukujemy możliwości poprawy naszych usług i szkolimy zarówno naszą kadrę, jak i poprawiamy oferty kurierskie. Z firmami spedycyjnymi współpracujemy na zasadzie regularnych umów biznesowych, dzięki czemu mogliśmy zaoferować naszym klientom najkorzystniejsze warunki. Platforma epaka.pl cieszy się także dużą popularnością wśród osób starszych, gdyż korzysta się z niej wygodnie i w sposób intuicyjny, nawet podczas nadawania paczki do Hiszpanii.

W celu złożenia zamówienia wystarczy wprowadzić najistotniejsze informacje, w tym wagę oraz wymiary zewnętrzne przesyłki, a także wybrać jej kształt oraz miejsce docelowe. Poprawne uzupełnienie danych pozwoli na natychmiastowe udostępnienie oferty kurierów, którzy podejmą się obsługi wysyłanej przez Ciebie paczki do Hiszpanii. Na późniejszym etapie, już po wybraniu odpowiedniej firmy kurierskiej, będziesz mógł dobrać usługi dodatkowe. Wśród nich warto wymienić opcję ubezpieczenia, która zapewnia pokrycie ewentualnych kosztów wynikających z zaginięcia lub zniszczenia paczki. Zleconą przesyłkę do Hiszpanii możesz nadać na dwa sposoby. Pierwszym jest przekazanie paczki do jednego z naszych punktów, dostępnych w praktycznie każdym mieście w Polsce. Drugą opcją jest usługa dodatkowa, polegająca na odebraniu paczki z rąk własnych przez kuriera w Twoim miejscu zamieszkania. Elastyczność naszych usług pozwala na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Jaki kurier do Hiszpanii

Oferta firm kurierskich jest bardzo bogata i dobrze jest poznać ją jeszcze przed nadaniem paczki do Hiszpanii. Warto podczas składania zamówienia przejrzeć zasady i opcje dodatkowe każdej firmy i na tej podstawie zadecydować o wyborze. Platforma epaka.pl udostępnia “Oferty dla Ciebie” najważniejszych firm spedycyjnych, które cieszą się dużym uznaniem na rynku usług kurierskich. Z tego też powodu, niezależnie od Twojego wyboru, możesz być pewien doskonałej obsługi i dotrzymania umówionego terminu dostawy. Wszystkie ze współpracujących z nami firm są bowiem dobrze na rynku znane i oferują wysoki standard swoich usług. Przyjrzyj się także opcjom dodatkowym. To one stanowią o różnicach pomiędzy firmami kurierskimi.

Cudowne Alicante, słoneczna i upalna Malaga, czy mistyczna Barcelona to tylko trzy z dziesiątek miejsc docelowych w Hiszpanii. Wszystkie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród okazjonalnych wczasowiczów, jak i wśród turystów, którzy chętnie tam wracają. Śródziemnomorski klimat docenią osoby aktywne, które mogą spróbować swoich sił na desce surfingowej lub podczas nurkowania, a klimat Oceanu Atlantyckiego spodoba się amatorom powiewu saharyjskiej bryzy. Co ciekawe, w hiszpańskich miejscowościach znajdziemy tysiące szczęśliwych Polaków, którzy ułożyli sobie tam życie i czerpią z niego garściami. W tym sensie, wysłanie paczki do Hiszpanii staje się także sposobem na wzmocnienie więzi rodzinnych. W końcu każdy czasami oczekuje od swoich rodzin z polski małego - lub całkiem dużego - podarunku. Z nami gabaryty paczki nie grają roli!

Wysyłka do Hiszpanii

Ze względu na to, że Hiszpania posiada świetną infrastrukturę dróg i lotnisk, kurier do Hiszpanii jest stosunkowo niedrogim przedsięwzięciem. Główne lotniska zapewniają doskonały przepływ zarówno turystów, jak i paczek kurierskich, a dziesiątki centrów logistycznych poszczególnych firm spedycyjnych zapewniają szybkie i sprawne sortowanie paczek. Hiszpania jest jednym z większych węzłów spedycyjnych w Europie. Z tego względu, wysłaną paczkę do Hiszpanii adresat może otrzymać przeważnie w przeciągu jednego tygodnia. To znakomity wynik, biorąc pod uwagę dużą odległość do pokonania. Firma FedEx, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wymagających natychmiastowej dostawy, oferuje opcję “FedEx lotniczy”. Ta forma nadania przesyłki do Hiszpanii pozwala jej dotrzeć na miejsce już w przeciągu 24 godzin! Jest to opcja polecana dla osób, którym szczególnie zależy na czasie.

Jak pakować paczki do Hiszpanii

Warto także zwrócić uwagę na sposób pakowania. Jest to bowiem bardzo istotny element całego procesu wysyłki. Wysyłany przedmiot powinno umieścić się w twardym i szczelnym kartonie, który zapewni ochronę zawartości przed uszkodzeniami. Całą pustą przestrzeń wewnątrz paczki do Hiszpanii koniecznie uzupełnij wypełniaczem. Dobrze sprawdza się w tym celu specjalna pianka w małych “chrupkach”, styropian, zwinięte strony gazet, bądź specjalne worki z zamkniętym wewnątrz powietrzem. Zapewnią one wzorową ochronę zawartości przesyłek do Hiszpanii. Z zewnątrz, warto całe pudełko owinąć folią stretch, która dodatkowo usztywnia paczkę, jak i zmniejsza jej podatność na działanie wilgoci czy bardzo mocnego słońca. W końcowym etapie powinno się folię dodatkowo zabezpieczyć, np. poprzez sklejenie jej dużą ilością taśmy klejącej. Dobrym zamiennikiem takiego rodzaju pakowania są także foliopaki, czyli bardzo mocne koperty wykonane z wytrzymałej folii. Te działania sprawią, że wysłane paczki do Hiszpanii dotrą do adresata w doskonałym i niezmienionym stanie.

Skorzystaj z wiedzy epaka.pl!

Nasza firma epaka.pl już od lat stanowi niedościgniony wzór na rynku usług kurierskich. Poprawiamy ciągle naszą ofertę i szkolimy pracowników, przez co oferowane przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo precyzyjnie dobieramy dostępne przez naszą platformę firmy kurierskie i wybieramy je na podstawie zdobytego w branży doświadczenia oraz opinii klientów. Pozwala nam to na zapewnienie doskonałej terminowości usług, takich jak błyskawiczna wysyłka do Hiszpanii. Co więcej, asystenci pracujący w dziesiątkach punktów obsługi w całej Polsce z chęcią udzielą wszelkich informacji i pomogą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Nasza platforma jest także w pełni samowystarczalna. Za jej pośrednictwem dopełnisz wszelkich formalności związanych z nadaniem paczki do Hiszpanii. Zlecisz jej odbiór oraz wpiszesz wszelkie dane, wybierzesz odpowiednie usługi dodatkowe, a także zapoznasz się z profesjonalnymi radami naszej firmy. Strona działa intuicyjnie i pokazuje zawsze aktualne ceny. Z platformą epaka.pl zamówienie kuriera do Hiszpanii nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze. Poznaj koniecznie nasz system nadawania przesyłek i wysyłaj paczki do Hiszpanii tanio, a zarazem bardzo szybko. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Dostępni kurierzy

Marketing online zapewnia:  Pozycjonowanie stron internetowych Poznań, skuteczna agencja SEO - Grupa iCEA
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x