Paczka do Zjednocznych Emiratów Arabskich

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Emiratów Arabskich:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Emiratów Arabskich
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Tanie wysyłki paczki do Emiratów Arabskich
2
Transport przesyłki do Emiratów Arabskich
3
Ile kosztuje paczka do Emiratów Arabskich ?
4
Jaki jest czas doręczenia przesyłki międzynarodowej do Dubaju?
5
Jak nadać paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
6
Opłaty celne do Emiratów Arabskich - jak się przygotować
7
Jak przygotować paczkę do szybkiej wysyłki?
8
Czego nie należy wysyłać do ZEA?
9
Wysyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w pigułce
1. Tanie wysyłki paczki do Emiratów Arabskich

Usługi wysyłkowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz największe miasto Dubaj w ostatnim czasie nie wydaje się już tak odległe jak kiedyś. Coraz częściej podróżujemy w tamte kierunki, ciekawi kultury oraz architektury. Coraz częściej interesuje nas również nadanie przesyłki kurierem w tamte okolice. Paczka do Emiratów Arabskich może zostać wysłana do znajomych, rodziny czy firmy, a nawet wyślemy bagaże osobiste, aby w trakcie podróży nie martwić się o ich bezpieczeństwo.

Przyliżmy więc jak wygląda wysyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i na co warto zwrócić uwagę, aby zamówić kuriera.

2. Transport przesyłki do Emiratów Arabskich

Jakiego kuriera wybrać?

Wysyłka paczki do Emiratów jest w ofercie kilku firm kurierskich, dla których dostawa międzynarodowa to nie problem. Warto wybierać przewoźników, dla których bezpieczeństwo paczki jest najważniejsze.

Warto sprawdzić oferty takich przewoźników na przykład za pośrednictwem serwisu epaka.pl. Jest to platforma, która pozwoli porównać oferty dostawy kurierem wielu przewoźników w jednym miejscu. Takie rozwiązanie pomoże wybrać opcję, która jest najkorzystniejsza według kryteriów takich jak: najtańsze przesyłki, wysyłki ekspresowe czy opcje ekonomiczne.

Jakie firmy kurierskie oferuje epaka.pl do wysyłki paczki do Emiratów?

 • kurier FedEx Economy
 • kurier FedEx Priority
 • kurier DHL Express
 • kurier UPS Lotniczy
3. Ile kosztuje paczka do Emiratów Arabskich ?

Koszt przesyłki do Dubaju jest uzależniony od kilku czynników takich jak parametry (długość, szerokość, wysokość paczki) czy waga przesyłki. Dlatego ważne jest, aby podać rzeczywiste wartości. Wówczas mamy pewność, że koszt przesyłki kurierskiej jest najniższy.

Najtaniej wysłać możemy paczkę za pośrednictwem FedEx Economy. Cena netto przesyłki to wówczas niecałe 157 zł. Kurierzy UPS Lotniczy oraz DHL Express proponują przesyłki nieco powyżej 300 zł. Skąd taka różnica? Cennik zagranicznych przesyłek ekonomicznych jest zdecydowanie tańszy od standardowego czy priorytetowego ale należy pamiętać, że wówczas rezygnujemy na przykład z szybkiego doręczenia paczki. Wybór usługi oraz przewoźnika zależy od tego jakie mamy potrzeby podczas wysyłki.

Serwis epaka.pl daje możliwość porównania ofert wszystkich wymienionych firm kurierskich. Dzięki temu możemy sprawdzić cały wachlarz usług jakie proponują i zweryfikować dlaczego są różnice w cenach.

Po za ceną, widoczna jest również informacja o planowym czasie doręczenia przesyłki do odbiorcy. Jeżeli czas nie jest dla nas ważny, śmiało można wybrać taniego kuriera z wydłużonym czasem oczekiwania na dostarczenie lub ofertę priorytetową, która wiąże się z większymi kosztami.

4. Jaki jest czas doręczenia przesyłki międzynarodowej do Dubaju?

Doskonale wiemy już, że różnica w cenniku paczek może zależeć od czasu jej doręczenia do odbiorcy. Jaki jest w takim razie czas doręczenia przesyłki międzynarodowej?

FedEx Priority deklaruje, że czas doręczenia paczki przez kuriera do odbiorcy to 1-3 dni robocze natomiast opcja ekonomiczna tego przewoźnika, czyli FedEx Economy to 2-5 dni roboczych. Przewoźnik DHL Express deklaruje podobną dostawę kurierem. Szybkie paczki kurier doręczy w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku kuriera UPS Lotniczy również jest podobnie. Przesyłka do ZEA standardowo powinna zostać dostarczona do 3 dni roboczych.

Jak widać mimo dalekiej odległości między Polską za Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi szybkie wysyłki są możliwe.

 

 

5. Jak nadać paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Proces nadania przesyłki do ZEA może być prosty i szybki. Serwis epaka.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom i ułatwia cały proces nadania paczki tak, aby dla każdego było to proste i intuicyjne.

Wystarczy na stronie epaka.pl wypełnić formularz "Zamów kuriera". Należy wpisać dokładne dane przesyłki, którą chcemy nadać - parametry oraz wagę. Wybieramy kraj docelowy, czyli Zjednoczone Emiraty Arabskie i wybieramy jedną z proponowanych ofert.

W następnych krokach należy uzupełnić wszelkie dane nadawcy oraz odbiorcy oraz przejść do kroku "usługi dodatkowe". Jest to bardzo ważny krok, którego nie należy pomijać ze względu na dane, które są potrzebne do wygenerowania odpowiednich dokumentów do odprawy celnej.

Zgodnie z formularzem należy wpisać dokładną zawartość przesyłki, ilość sztuk danej rzeczy, wagę oraz dokładną wartość. Jeżeli w paczce znajduje się więcej niż jedna rzecz - podaj je wszystkie klikając opcję "dodaj przedmiot".

Należy zaznaczyć zgodę dotyczącą zapoznania się z przepisami celnymi, a następnie wybrać przeznaczenie przesyłki, czyli powód, dla którego ją wysyłamy. Możemy wybrać z pośród wielu opcji w tym powody prywatne jak i handlowe.

Po przejściu do podsumowania i opłaceniu zlecenia epaka.pl wygeneruje wszystkie potrzebne dokumenty oraz etykietę kurierską, które będą niezbędne przy przygotowaniu paczki i oddaniu jej kurierowi.

6. Opłaty celne do Emiratów Arabskich - jak się przygotować

Jeżeli chcemy wysłać paczki po za Unię Europejska musimy liczyć się z większymi formalnościami ze względu na odprawy celne, które są nieuniknione.

Wysokość cła jest uzależniona od wartości paczki oraz od jej wymiarów i wagi. Właśnie dlatego tak ważne jest podanie prawdziwych danych dotyczących zawartości przesyłki. Dzięki temu wysokość cła nie będzie zawyżona lub paczka nie zostanie objęta opłatą celną, jeżeli jej wartość jest niewielka, czyli nie przekroczy wartości 150 euro (około 700zł).

Standardem jest to, że opłatą celną obciążony jest odbiorca przesyłki na podstawie wystawionej faktury. Jeżeli jednak chcemy, aby opłata celna leżała po stronie nadawcy wystarczy dołączyć do kompletu dokumentów tak zwany dokument LOA (Letter of Authorization).

Serwis epaka.pl pozwala na to, aby przepisy celne były zrozumiałe i nie komplikowały procesu wysyłki paczki. Zwykle po za nadaniem standardowej przesyłki potrzebne są dokumenty takie jak Faktura Proforma czy dokument LOA. Nadając przesyłkę przez platformę epaka.pl możesz liczyć na pomoc w generowani wszystkich potrzebnych dokumentów do odprawy celnej. Jedyne co musisz zrobić to wydrukować je oraz załączyć do przesyłki wraz z etykietą.

Pamiętaj: jeżeli opłata celna ma zostać opłacona przez nadawcę, a nie odbiorcę - potrzebujesz dokumentu LOA. Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail z Biurem Obsługi Klienta epaka.pl. Konsultant wygeneruje dedykowany dokument dla Twojej przesyłki.

7. Jak przygotować paczkę do szybkiej wysyłki?

Bezpieczny transport jest niezwykle ważny przy przesyłkach międzynarodowych. Taka paczka przebywa dziesiątki tysięcy kilometrów w różnych środkach komunikacji. Dlatego tak ważne jest, aby przesyłka była dobrze zabezpieczona.

Do bezpiecznej wysyłki potrzeby jest dobrej jakości karton prostopadłościenny. Dopasuj jego wielkość do zawartości, którą chcesz wysłać. Zabezpiecz wysyłane przedmioty i wypełnij puste przestrzenie folią bąbelkową lub zwykłymi gazetami lub innym wypełniaczem. Zawartość przesyłki nie powinna przemieszczać się w kartonie. Ostatnim krokiem jest zaklejenie kartonu taśmą klejącą. Należy to zrobić dokładnie, tak aby karton nie rozkleił się podczas transportu.

Gdy paczka jest już zapakowana wystarczy nakleić na nią wydrukowaną etykietę oraz dokumenty potrzebne do odprawy celnej. Etykietę przyklej tak aby wszystkie dane oraz kod kreskowy były widoczne dla kuriera. Dokumenty zapakuj w kopertę lub koszulkę na dokumenty i przyklej do paczki tak, aby nie odkleiły się ona w czasie transportu przesyłek.

8. Czego nie należy wysyłać do ZEA?

Każda firma kurierska oraz każdy kraj posiada sztywne zasady dotyczące importu i eksportu przesyłek. Aby przygotować paczkę, która bez problemu zostanie dostarczona do odbiorcy w Dubaju lub w innej części Emiratów Arabskich należy pamiętać, że nie powinny się w niej znajdować przede wszystkim:

 • wyroby tytoniowe,
 • alkohole,
 • środki odurzające oraz leki,
 • dokumenty takie jak dowód osobisty czy paszport,
 • pieniądze,
 • produkty spożywcze łatwo psujące się i wymagające szczególnych warunków,
 • produktów odzwierzęcych.

Aby upewnić się czy dany produkt jest dopuszczony do importu i eksportu warto sprawdzić regulamin przewoźnika, który będzie realizował usługę.

9. Wysyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w pigułce

Paczka do ZEA: Wysłanie paczki do Emiratów jest możliwe za pośrednictwem epaka.pl, która oferuje wysyłkę kurierem UPS, FedEx oraz DHL Express.

Koszt przesyłki do Emiratów Arabskich: Tania paczka do ZEA jest możliwa. Koszt przesyłki jest uzależniony od parametrów oraz wagi przesyłki. Ceny zaczynają się już od 157zł. Dokładną cenę można sprawdzić porównując oferty na epaka.pl.

Czas doręczenia przesyłki: Większość firm kurierskich oferujących wysyłki do ZEA deklaruje czas doręczenia w ciągu 1-3 dni roboczych. W przypadku przesyłek ekonomicznych czas doręczenia może wydłużyć się do 5 dni roboczych.

Jak zamówić kuriera: Wystarczy odwiedzić serwis epaka.pl, który intuicyjnie za pomocą formularza "Zamów kuriera" przeprowadzi nadawcę przez cały proces nadania przesyłki.

Opłaty celne do Emiratów Arabskich: Przepisy celne nie muszą być skomplikowane jeżeli wybierze się odpowiednią usługę. Serwis epaka.pl wygeneruje wszystkie dokumenty za Ciebie.

Jak przygotować paczkę: Najlepsze przesyłki to te zapakowane w karton prostopadłościenny. Zawartość powinna być dokładnie zabezpieczona, tak aby nie przemieszczała się w kartonie.

Śledzenie przesyłki: Śledzenie przesyłki jest możliwe. Dzięki tej opcji możesz sprawdzić dokładny status swojej przesyłki oraz oszacować termin jej doręczenia.

Emiraty Arabskie - informacje ogólne

 • Nazwa: Zjednoczone Emiraty Arabskie (arab. ‏الإمارات العربية المتحدة‎)
 • Stolica: Abu Zabi
 • Ludność: około 10 milionów
 • Język: arabski (język angielski jest powszechnie używany)
 • Waluta: dirham arabski (AED)
 • Ustrój polityczny: federacja monarchii konstytucyjnych
 • Religia: islam (dominująca), chrześcijaństwo, hinduizm
 • Położenie: na Półwyspie Arabskim, nad Zatoką Perską i Omańską
 • Klimat: suchy, pustynny
 • Najwyższy szczyt: Jabal Jais (1910 m n.p.m.)
 • Najdłuższa rzeka: Wadi al-Qawr (250 km)
 • Popularne kierunki: Dubaj, Abu Zabi, Szardża, Fujairah
 • Atrakcje: nowoczesne miasta, luksusowe hotele, sztuczne wyspy, pustynia, plaże

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Emiratów Arabskich

najczęściej zadawane pytania

Wysyłka paczki do Emiratów Arabskich jest prosta. Jedynie o czym należy pamiętać to odprawa celna, którą musi przejść pacza. Nadając paczkę do Dubaju przez platformę epaka.pl wystarczy wypełnić formularz, podając najpotrzebniejsze dane - wymiary przesyłki, adres nadawcy oraz odbiorcy paczki, informacje o zawartości przesyłki. Po sfinalizowaniu zamówienia system sam wygeneruje wszystkie potrzebne dokumenty potrzebne do wysyłki paczki do Emiratów Arabskich.

Średni czas doręczenia paczki to około 1-5 dni w zależności od oferty, która została wybrana przez nadawcę. Jeżeli wybierzemy opcję ekonomiczną, proponowaną na przykład przez kuriera FedEx Economy, czas oczekiwania na paczkę to 2-5 dni roboczych. Przesyłki priorytetowe proponowane przez Kuriera FedEx Priority i DHL Express do czas dostawy paczki w ciągu 1-3 dni roboczych.

W serwisie epaka.pl paczkę do Emiratów Arabskich wyślemy do 1 kg wyślemy już za około 157 zł kurierem FedEx Economy. Za przesyłki priorytetowe proponowane między innymi przez kuriera DHL Express czy kuriera UPS Lotniczy do 1 kg zapłacimy powyżej 300 zł. Jednak należy pamiętać, że koszt przesyłki do Dubaju jest uzależniony od wymiarów oraz wagi paczki.

Wysyłana zawartość powinna być zapakowana w mocny karton prostopadłościenny. Wysyłane elementy dokładnie zabezpieczamy folią bąbelkową, a puste przestrzenie wypełniamy dodatkowo, aby zawartość nie przemieszczała się podczas transportu paczek do Emiratów Arabskich. Karton zaklejamy taśmą, tak aby się nie rozkleił. Na tak przygotowaną paczkę przyklejamy dokumenty celne zapakowane w kopertę lub koszulkę na dokumenty oraz etykietę kurierską. Karton nie musi być owinięty folią stretch. Taśma jest wystarczającym zabezpieczeniem.

Przesyłki do Emiratów Arabskich są objęte odprawą celną. Oznacza to, że do paczki muszą być dołączone dodatkowe dokumenty celne, na podstawie których paczka przejdzie odprawę, a na odbiorcę paczki zostanie nałożona opłata celna. Serwis epaka.pl ułatwia procez odprawy celnej. Podczas nadawania paczki, wystarczy dokładnie wypełnić formularz, a system sam wygeneruje wszystkie dokumenty, które są niezbędne do przejścia odprawy celnej.

 

Warto porównywać oferty firm kurierskich, aby znaleźć taką, która spełnia nasze oczekiwania. Serwis epaka.pl pozwala oszczędzić czas i generuje oferty przewoźników kurierskich w jednym miejscu. Wystarczy wpisać wymiary przesyłki - długość, wysokość, szerokość oraz wagę przesyłki. System sam pokaże oferty wszystkich firm kurierskich, które oferują wysyłkę paczki do Emiratów Arabskich. Mając te oferty w jednym miejscu, mamy pewność, że wybieramy najtańszą wysyłkę do Dubaju.

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.