Paczka do Belgii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Wypelnij wszystkie parametry przesyłki, aby zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do naszego szerokiego zakresu usług dołączamy możliwość przesłania paczek zarówno z jak i do Belgii, w niezwykle korzystnych cenach. Przesłanie paczki do Belgii dostępne jest dzięki współpracy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS i FedEx.

Kurier UPS do Belgii
Firma UPS to sprawdzona marka, która odznacza się najwyższą jakością!
W tej firmie koszt przesyłki do Belgii zaczyna się już od 90,82zł!
Więcej szczegółów dostępnych jest w cenniku firmy UPS na naszej stronie.

Paczka kurierem DPD

Przewidywany czas dostarczenia danej przesyłki to od 3 do 4 dni roboczych, przyjmując jako dzień zerowy dzień nadania przesyłki.
Paczka musi mieścić się w wymiarach 175x300 cm, a jej koszt rozpoczyna się już od 59,78.
Wszystkie informacje dostępne są w cenniku DPD.

Jak zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera jest niezwykle proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera dostępnego na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nadanie przesyłki do Belgii jest bardzo szybkie.

W przypadku pytań, wystarczy skorzystać z naszej infolinii dostępnej na stronie.

Ile kosztuje przesyłka do Belgii?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Belgii? W epaka.pl cena nadania paczki do tego europejskiego kraju zaczyna się już od 50,86 zł. Wysyłka może odbyć się za pomocą jednego z czterech przewoźników - UPS, DPD, GLS i FedEx, a rzeczywisty koszt doręczenia jest uzależniony od indywidualnego cennika każdej z firm. Transport paczek odbywa się drogą lądową lub powietrzną przy zachowaniu ich maksymalnego bezpieczeństwa. Wybierając ofertę UPS, stawiasz przede wszystkim na wieloletnie doświadczenie i zaufanie tysięcy klientów na całym świecie. Dostawa przesyłki do Belgii za pośrednictwem przewoźnika kosztuje od 90,82 zł. Jej czas doręczenia jest uzależniony od serwisu, na który się zdecydujesz. W ofercie jednego z liderów w branży logistyczno-spedycyjnej znajdziesz takie usługi, jak UPS Express Plus, Express, Worldwide Express Freight czy UPS Worldwide Express Freight Midday, które umożliwiają dostawę w ciągu 1-3 dni roboczych do godziny 9:00, 10:30, 12:00 lub do końca dnia. Przewoźnik umożliwia także wysyłkę do Belgii w serwisie standardowym.

Kolejną propozycją dostępną na epaka.pl jest kurier DPD, czyli Dynamic Parcel Distribution, oferujący czas dostarczenia paczki do Belgii wynoszący od 3 do 4 dni roboczych. Jako dzień zerowy przyjmuje się termin jej nadania. Firma umożliwia przewóz towarów w cenie od 59,78 zł, jednak maksymalne wymiary opakowania nie mogą przekroczyć 175x300 cm. W ofercie przewoźnika znajdziesz zarówno standardowy, jak i ekspresowy serwis międzynarodowy. Pierwsza usługa obejmuje darmowe ubezpieczenie przesyłki do kwoty 1000 zł (klienci mają także możliwość wykupienia dodatkowej ochrony, jeśli w pakunku znajdują się cenne przedmioty). W przypadku jej ekspresowego odpowiednika zyskujesz wyższą kwotę ubezpieczenia i kopię potwierdzenia doręczenia. Popularny kurier do Belgii umożliwia także wybór szeregu dodatkowych usług - od zlecenia odbioru, do kopii dokumentu przewozowego. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi cennikami wybranych przewoźników znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Nadawaj paczki do Belgii za pośrednictwem epaka.pl

Zlecenie nadania przesyłek do Belgii na naszej platformie wysyłkowej jest niezwykle proste, a sam formularz intuicyjny i bezproblemowy w wypełnieniu. Zarówno zamówienie kuriera, jak i opłacenie paczki odbywa się przez internet. Po uzupełnieniu danych na temat nadawcy i adresata oraz gabarytów opakowania możesz zapłacić za nadanie online lub zamówić fakturę z 7-dniowym terminem płatności. Co więcej, na epaka.pl znajdziesz narzędzie do śledzenia drogi przesyłki do odbiorcy. Wystarczy tylko jej numer, który znajdziesz na wygenerowanym liście przewozowym. Po jego wpisaniu sprawdzisz, na jakim etapie doręczenia znajduje się nadana paczka. Decydując się na wysyłkę do Belgii na naszej stronie, możesz również skorzystać z jej automatyzacji. Opcję tę polecamy w szczególności sklepom internetowym i przedsiębiorstwom, które dostarczają towar do różnych krajów na świecie. Połączenie Twojego programu obsługi sprzedaży z naszych sprawi, że nadanie paczek stanie się jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Wysyłka do Belgii - jednego z najlepiej rozwiniętych krajów europejskich

Doręczenie paczki do Belgii to obecnie łatwy i szybki proces. Państwo federacyjne, które leży w zachodniej części Europy, to 136. największy kraj na świecie, zajmujący 77 miejsce pod względem całkowitej liczby ludności. Wśród jego sąsiadów znalazła się Holandia, Niemcy, Luksemburg i Francja. Kraj posiada także dostęp do Morza Północnego. Najpopularniejsze miasta Królestwa to oczywiście Bruksela, Antwerpia, Gandawa, Charleroi, Liege, Brugia i Namur. Jak prezentuje się sytuacja gospodarcza Belgii? Naprawdę imponująco. Państwo jest uważane za jedno z najlepiej rozwiniętych na naszym kontynencie. Zasługą tego jest wysoki poziom PKB, którego prawie 50% stanowią podatki. Na terenie kraju nieustannie rozwijają się liczne gałęzie przemysłu - od maszynowego, przez hutniczy, aż po spożywczy, oraz rolnictwo. Nie bez znaczenia są również dochody z turystyki, wynoszące ponad 11 miliardów dolarów rocznie. Dzięki rozwiniętym sieciom transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego dostarczenie paczek do Belgii odbywa się szybko i bez opóźnień.

Co może zawierać paczka do Belgii?

Wysyłka do Belgii musi spełniać ustalone przez władze Unii Europejskiej warunki. Choć sama przesyłka jest zwolniona z konieczności przejścia kontroli celnej i uiszczenia dodatkowych opłat z nią związanych, to warto pamiętać, że transport paczek jest ściśle monitorowany, a każda z nich może zostać przeszukana przez urzędnika. Jakie w takim razie rzeczy nie mogą się w niej znaleźć? Są to przede wszystkim narkotyki, broń, niebezpieczne substancje (w tym te trujące), futra naturalne, materiały pornograficzne, rośliny, niektóre leki i produkty żywnościowe, wyroby z kości słoniowej czy zwierzęta. W przypadku znalezienia w przesyłce do Belgii wymienionych przedmiotów narażasz się nie tylko na jej cofnięcie i konieczność poniesienia kosztów jej zwrotu, ale także wysoką grzywnę. Na szczęście paczki mogą zawierać także wiele rzeczy, które można przewozić przez granicę, uwzględniając określone przez prawo maksymalne ilości. Wśród nich znajdują się między innymi wyroby tytoniowe i alkoholowe. Przed zamówieniem kuriera do Belgii zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem wybranego przewoźnika.

Zadbaj o właściwe zabezpieczenie paczki do Belgii

Podobnie, jak i w przypadku paczek krajowych, tak i przesyłki międzynarodowe, w tym te do Belgii, powinny zostać odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. Jak już wiesz - wszyscy użytkownicy epaka.pl mogą skorzystać z darmowych materiałów, dzięki którym z łatwością przygotujesz ją do transportu. Zadbanie o właściwą ochronę przedmiotów znajdujących się w kartonie lub kopercie nie tylko ułatwi pracę przewoźnikowi, ale także umożliwi doręczenie ich pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemności i konieczności składania reklamacji u wybranej firmy kurierskiej. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym zadbasz o prawidłowe zabezpieczenie paczek do Belgii.

Pierwszym krokiem jest wybór właściwego opakowania, w którym wyślesz do Belgii towar. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na karton bez widocznych śladów zużycia, w tym zagięć, pęknięć czy dziur, o rozmiarze zbliżonym do wielkości przewożonych przedmiotów. Dzięki temu zapewnisz im stabilność w trakcie transportu. Zachęcamy także do wykorzystania wypełnienia, w szczególności gdy nadawana rzecz jest cenna lub krucha. Może być to zarówno tradycyjna folia bąbelkowa, jak i styropian czy stare, zgniecione w kulki gazety. Po starannym ułożeniu towaru w kartonie niezbędne jest dodatkowe zabezpieczenie go przed otwarciem, zapobiegające przed wysypaniem się zawartości paczki w trakcie przewozu. W tym celu warto owinąć przesyłkę do Belgii kilkukrotnie wytrzymałą taśmą. W przypadku szklanych lub kruchych przedmiotów należy również umieścić stosowne oznaczenie na zewnętrznej części opakowania, dzięki któremu przewoźnik będzie wiedział, aby obchodzić się z nią ze szczególną ostrożnością.

Belgia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Belgii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Belgia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.