Masz pytania? Skontaktuj się z nami! +48 666 999 392 bok@epaka.pl
Zamów kuriera przez telefon: +48 732 480 000
ZAMÓW KURIERA
Epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Paczki do Francji

Paczki do Francji


Paczka do Francji lub nadana z Francji do Polski nie musi wcale oznaczać dużego wydatku. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy usługę, jaką są przesyłki kurierskie do Francji – atrakcyjne cenowo, a jednocześnie spełniające wszelkie standardy w zakresie rzetelnego i terminowego dostarczania przesyłek. Znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy opcję wysyłki paczki do i z Francji w sprawny, bezpieczny i możliwie jak najszybszy sposób.

Przesyłki do Francji – z nami zawsze szybko, wygodnie i tanio!

Koszt paczki wysyłanej do lub z Francji zależeć będzie od tego, na jaką opcję dostawy się zdecydujesz, jaką firmę kurierską wybierzesz oraz jaki rodzaj paczki zostanie nadany. Usługi dostawy przesyłek realizują dla nas najbardziej rzetelne i tylko sprawdzone firmy kurierskie, tj. UPS, DPD, GLS, InPost Kurier oraz FedEx. I tak, w przypadku opcji:

Szczegóły dotyczące cen znajdziesz w zakładce CENNIK, natomiast w celu uzyskania innych dokładnych informacji i odpowiedzi na pytania lub wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii.

Jak zamówić kuriera do Francji?

Z Epaka.pl to naprawdę proste. Wystarczy skorzystać z zakładki ZAMÓW KURIERA, jaka znajduje się na naszej stronie i wypełnić odpowiedni formularz.Obliczanie ceny przesyłki z Polski do Francji

Z: Do:

Wymiary opakowania

x
x
x
x
-kształt-
Standardowe Przesyłka o kształcie prostopadłościanu, zapakowana w karton.
Niestandardowe Nieregularne kształty przesyłki inne niż prostopadłościan lub wymagające ręcznego sortowania.
lub wybierz
Karton Karton (prostopadłościan) bez wystających elementów z pełnym wypełnieniem aby w trakcie transportu nie było możliwości odkształceń.
Inny Wszelkie nieregularne, owalne, okrągłe kształty, wystające elementy.
Tuba Przedmioty w kształcie owalnym, cylindrycznym lub okrągłym.
Foliopak kurierski Przedmioty umieszczone w foliopaku firmowym danego kuriera uznawane są za przesyłki standardowe. Przesyłka nie może wystawać z foliopaku.
Opony Opony mogą być pakowane po 2 sztuki dla FedEx do 70cm, dla Inpost do 15", połączone razem i owinięte folią stretch. W przypadku DHL, DPD, Pocztex24 i Paczka48 po 1 sztuce w paczce. Etykietę należy umieścić na profilu opony, przy pakowaniu pojedynczo należy owinąć taśmą pakową oponę w jednym miejscu w celu umieszczenia na niej etykiety. W razie problemów zapraszamy do poradnika i zapoznania się z opisem pakowania opon dla danego przewoźnika.
Koła i felgi Koła, czyli felgi z oponami pakowane w kształcie owalnym traktowane są jako niestandard. Zapraszamy do zakładki poradnik gdzie pokazujemy jak poprawnie zapakować koła.
Rower Instrukcja pakowania roweru dostępna jest w zakładce poradnik w formie grafiki oraz filmu w którym pokazujemy jak krok po kroku przygotować i zapakować rower.
Części karoserii Dla kuriera DHL części karoserii należy zapakować w karton o kształcie prostopadłościanu. Dla przewoźnika Ambro Express kształt może być nieregularny, ale nadanie jest możliwe tylko w oddziałach epaka.pl.
Standardowe
C6 Wymiary: 11,4cm x 16,2cm x 2cm
DL Wymiary: 11cm x 22cm x 2cm
C5 Wymiary: 16,2cm x 22,9cm x 2cm
B5 Wymiary: 17,6cm x 25cm x 2cm
C4 Wymiary: 22,9cm x 32,4cm x 2cm
B4 Wymiary: 25cm x 35,3cm x 2cm

Oferta dla Ciebie:


Francja na mapieFrancja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Francji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Cena od: 61,88 zł

Starając się odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów umożliwiamy wysyłkę paczki do Francji oraz z Francji. Opieramy naszą współpracę o takie renomowane firmy jak UPS, DPD, GLS, InPost Kurier czy Fedex. W ten sposób możemy dostarczyć Państwu usługi, które sprawią, że będą Państwo zadowoleni z szybko dostarczonej przesyłki.

Kurier do Francji GLS
Koszt tego typu usługi zaczyna się już od 78,47zł!
Firma GLS to głównie małe przesyłki do 5kg.
Czas dostarczenia trwa zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce cennik.

InPost Kurier dostarczy Twoją paczkę nawet za 61,88 zł, w przypadku paczki do 1 kg.

FedEx Lotniczy

To najszybszy sposób na dostarczenie paczki do Francji.
Czas dostarczenie to nawet 1 dzień roboczy.
Cena tego typu usługi już od 230,75zł
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie niezbędne dokumenty należy dołączyć do paczki do Francji.
W przypadku pytań należy je zadać przy pomocy naszej infolinii dostępnej na stronie epaka.pl

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Epaka.pl to ponadczasowy zautomatyzowany system informatyczny sprawiający, że proces wysyłki paczki do Francji jest niezwykle łatwy i przyjemny. Atrakcyjne stawki oraz przejrzyste warunki współpracy dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracujemy z najlepszymi spedytorami w kraju i za granicą, w tym między innymi z DPD, DHL, UPS, InPost, Świat Przesyłek, FedEx czy GLS. Na epaka.pl nadać możesz przesyłkę do Francji w postaci koperty, paczki lub palety. Dzięki wynegocjowanym korzystnym warunkom z realizatorami usług ich koszt zaczyna się od 61,88 złotych, a czas dostarczenia jest nie dłuższy niż 4 dni robocze. Proces zamówienia kuriera do Francji jest bardzo intuicyjny i opiera się na zaledwie kilku pytaniach określających osobiste parametry paczki i trasę jej transportu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną.

Postaw na najniższą cenę i najszybszą dostawę przesyłki do Francji

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów i rynku ekspresowe wysyłki międzynarodowe wzbogaciliśmy o kolejne kierunki. Paczki do Francji stały się ważną gałęzią naszej działalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy. Rejestracji zlecenia dokonasz poprzez formularz zgłoszeniowy, w którym należy wypełnić takie pola jak kraj nadania i dostarczenia paczki, jej indywidualne parametry wagi i gabarytów (szerokość, wysokość i długość) oraz określić kształt przesyłki. Na tej podstawie wyliczona zostanie cena i wskazana przy konkretnym spedytorze wraz z planowanym terminem realizacji usługi. Standardowa paczka do 1 kilograma to koszt rzędu 80 złotych w przypadku takich spedytorów jak DPD, UPS czy Świat Przesyłek oraz w granicy 220 złotych przy realizacji FedEx Lotniczy. Wybierając konkretnego realizatora, istnieje również możliwość skorzystania z wariantów dodatkowych.

Ciekawą funkcją, którą często doceniają nasi klienci jest zintegrowany system danych odbiorcy i/lub nadawcy z bazą GUS. W epaka.pl nie ma konieczności ręcznego wprowadzania danych, wystarczy wpisać NIP firmy w odpowiednie pole, a najistotniejsze informacje zaczytują się ze wspomnianej bazy. Dodatkowo epaka.pl można połączyć z największymi i najpopularniejszymi systemami wykorzystywanymi w firmach. Eksport danych odbiorców przesyłek możliwy jest z takich platform jak Allegro, Clickshop, Shoper, iStore.pl, Sklepicom, eShop, Shoplo, Prestashop, Magento, 100sklepów, Sky-shop, IAI Shop oraz wygenerować listę we własnym zakresie w formacie XLS. Wszelkie instrukcje dotyczące przygotowania plików dostępne są z poziomu panelu klienta epaka.pl. Limit ilości zaimportowanych zamówień w jednym pliku wynosi 100, a sam szablon dokumentu otrzymasz od nas za darmo.

Jak poprawnie przygotować paczkę do odbioru przez kuriera do Francji i co można w niej wysłać?

Poprawnie przygotowana paczka gwarantuje pełne zabezpieczenie jej wnętrza i ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami. W epaka.pl dokładamy wszelkich starań, by przesyłki do Francji dostarczane były w nienaruszonym stanie a sama obsługa przebiegała z największą dbałością o detal. Chcąc zapewnić naszym klientom optymalne warunki, stworzyliśmy sklep internetowy z materiałami do pakowania tj. kartony, folie, taśmy oraz przekładki. Obowiązek należytego przygotowania wysyłki do Francji leży po stronie zlecającego. Na początek zadbaj o solidny, dobrej jakości karton, w którym umieścisz swój towar. Zwróć szczególną uwagę na jego odporność na wilgoć i uszkodzenia oraz zalecaną nośność. Drugim istotnym elementem jest rodzaj zastosowanego wypełniacza. Puste pola wewnątrz opakowania kartonowego szczelnie wypełnij materiałem. Sprawdzi się folia bąbelkowa, pianka, papier, tektura lub poduszki powietrzne. Ich zadaniem jest ustabilizowanie produktu i jego ochrona przed uszczerbieniem, wgnieceniem czy zadrapaniem. Etykietę wygenerowaną z systemu lub pobraną z maila naklej na górze paczki oraz w razie potrzeby umieść naklejkę ostrzegawczą.

Zamawiając kuriera do Francji lub jakiegokolwiek innego kraju na świecie zapoznaj się z wytycznymi konkretnego spedytora dotyczącymi produktów objętych zakazem przewozu kurierskiego. Z pewnością będą to produkty nielegalne, szczególnie chronione prawem, niebezpieczne, stwarzające zagrożenie lub posiadające niestandardowe gabaryty znacząco utrudniające transport. W paczce nie możesz umieścić płynnych produktów w szklanych butelkach, w tym alkoholu, farb, kleju, oleju czy substancji żrących, kosmetyków, żywych organizmów oraz zwłok, szczątków ludzkich lub zwierzęcych. Konsekwencje prawne czekają także osoby, które zapakują narkotyki, leki, próbki medyczne lub środki psychotropowe. Wiele firm kurierskich zabrania także wysyłki części samochodowych, sprzętu i materiałów budowlanych, smyczkowych i szarpanych instrumentów muzycznych oraz rzeczy wymagających specjalistycznych badań fitosanitarnych. Zaleca się każdorazowe zapoznanie się z listą opublikowaną przez konkretnego spedytora.

Francja kraj wielu możliwości

Francja to państwo znajdujące się w Europie Zachodniej oraz posiadające zamorskie terytoria na innych kontynentach. Graniczy z takimi państwami jak Belgia, Niemcy, Monako, Andora, Hiszpania, Luksemburg, Włochy czy Szwajcaria. Francja jest krajem o dużym potencjale gospodarczym, niezwykle rozwiniętym w kontekście warunków bytowych. Państwo to zamieszkiwane jest przez 67 196 000 ludzi, z czego Francuzi stanowią nieco ponad 70% populacji. Pozostały procent to różnorodne grupy etniczne między innymi takie jak Kabylowie, Ormianie, Wietnamczycy, Bretończycy czy Włosi. Największym miastem i zarazem stolicą jest Paryż, w ramach którego osiedliło się 2 153 600 mieszkańców, drugim miastem pod względem ludności jest Lyon (466 400 osób) a kolejne to Marsylia, Lille, Tuluza, Bordeaux, Nicea, Nantes, Strasburg i Tulon. Kościół katolicki to największa wspólnota religijna stanowiąca około 60%, zaś aż 28% ludności deklaruje ateizm.

Francja to urokliwy kraj chętnie odwiedzany nie tylko przez zakochanych. Rocznie Paryż i pozostałe miasta przyjmują blisko 75 000 000 turystów chcących zobaczyć Wieżę Eiffla, Mont Saint Michel, francuskie kurorty, zamki i pałace. Najczęściej odwiedzanym muzeum zarówno we Francji, jak i na całym świecie jest Luwr - dawny pałac królewski. Francja to także miejsce, w którym dużą popularnością cieszy się także sport. Główną dyscypliną jest piłka nożna o silnych tradycjach i rozległej historii. Pozostałymi dyscyplinami sportowymi uprawianymi we Francji jest koszykówka, rugby, tenis, wioślarstwo, piłka siatkowa, kolarstwo czy hokej. Liczne nagrody zdobywane na mistrzostwach olimpijskich wzmacniają potrzeby i zainteresowania sportowe. Niezwykle rozwinięty transport wodny i lotniczy stanowią silną gałąź gospodarki, zaś transport kolejowy i publiczny jest z roku na rok usprawniany zgodnie z zapotrzebowaniem danego regionu.

Uniknij wysokich opłat za nadbagaż

Paczki do Francji to nie tylko towary w ramach importu i eksportu. Wiele z nich zawiera bagaż, który potrzebny jest podczas podróży do Paryża, Nantes, Bordeaux czy Montpellier. Jest to niezwykle popularna i korzystna finansowo forma transportu rzeczy osobistych. Mając wykupiony bilet w samolocie jedynie z bagażem podręcznym, pozostałą część niezbędnych przedmiotów można wysłać za pośrednictwem serwisu epaka.pl. Zaplanuj podróż i spakuj dwie walizki, jedną zabierz ze sobą, a drugą odbierze nasz kurier. Niezależnie od tego, w co spakowane zostały rzeczy całość najlepiej umieść w kartonie, a jego wnętrze uzupełnij wypełniaczem. Opakowanie o regularnych kształtach sprawi, że koszt wysyłki będzie niższy niż samej torby owiniętej folią. Będzie ona również o wiele lepiej zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami wynikającymi z załadunku i rozładunku. Jeśli Twoja przesyłka jest bardzo duża, umieść ją w kartonie, a następnie na palecie. Całość najlepiej zabezpieczyć stretchem lub pasami bindującymi.

Dostępni kurierzy

Marketing online zapewnia:  Pozycjonowanie stron internetowych Poznań, skuteczna agencja SEO - Grupa iCEA
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x