Paczki do Francji

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Starając się odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów umożliwiamy wysyłkę paczki do Francji oraz z Francji. Opieramy naszą współpracę o takie renomowane firmy jak UPS, DPD, GLS, InPost Kurier czy Fedex. W ten sposób możemy dostarczyć Państwu usługi, które sprawią, że będą Państwo zadowoleni z szybko dostarczonej przesyłki.

Kurier do Francji GLS
Koszt tego typu usługi zaczyna się już od 78,47zł!
Firma GLS to głównie małe przesyłki do 5kg.
Czas dostarczenia trwa zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce cennik.

InPost Kurier dostarczy Twoją paczkę nawet za 61,88 zł, w przypadku paczki do 1 kg.

FedEx Lotniczy

To najszybszy sposób na dostarczenie paczki do Francji.
Czas dostarczenie to nawet 1 dzień roboczy.
Cena tego typu usługi już od 230,75zł
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie niezbędne dokumenty należy dołączyć do paczki do Francji.
W przypadku pytań należy je zadać przy pomocy naszej infolinii dostępnej na stronie epaka.pl

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

epaka.pl to ponadczasowy zautomatyzowany system informatyczny sprawiający, że proces wysyłki paczki do Francji jest niezwykle łatwy i przyjemny. Atrakcyjne stawki oraz przejrzyste warunki współpracy dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracujemy z najlepszymi spedytorami w kraju i za granicą, w tym między innymi z DPD, DHL, UPS, InPost, Świat Przesyłek, FedEx czy GLS. Na epaka.pl nadać możesz przesyłkę do Francji w postaci koperty, paczki lub palety. Dzięki wynegocjowanym korzystnym warunkom z realizatorami usług ich koszt zaczyna się od 61,88 złotych, a czas dostarczenia jest nie dłuższy niż 4 dni robocze. Proces zamówienia kuriera do Francji jest bardzo intuicyjny i opiera się na zaledwie kilku pytaniach określających osobiste parametry paczki i trasę jej transportu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną.

Postaw na najniższą cenę i najszybszą dostawę przesyłki do Francji

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów i rynku ekspresowe wysyłki międzynarodowe wzbogaciliśmy o kolejne kierunki. Paczki do Francji stały się ważną gałęzią naszej działalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy. Rejestracji zlecenia dokonasz poprzez formularz zgłoszeniowy, w którym należy wypełnić takie pola jak kraj nadania i dostarczenia paczki, jej indywidualne parametry wagi i gabarytów (szerokość, wysokość i długość) oraz określić kształt przesyłki. Na tej podstawie wyliczona zostanie cena i wskazana przy konkretnym spedytorze wraz z planowanym terminem realizacji usługi. Standardowa paczka do 1 kilograma to koszt rzędu 80 złotych w przypadku takich spedytorów jak DPD, UPS czy Świat Przesyłek oraz w granicy 220 złotych przy realizacji FedEx Lotniczy. Wybierając konkretnego realizatora, istnieje również możliwość skorzystania z wariantów dodatkowych.

Ciekawą funkcją, którą często doceniają nasi klienci jest zintegrowany system danych odbiorcy i/lub nadawcy z bazą GUS. W epaka.pl nie ma konieczności ręcznego wprowadzania danych, wystarczy wpisać NIP firmy w odpowiednie pole, a najistotniejsze informacje zaczytują się ze wspomnianej bazy. Dodatkowo epaka.pl można połączyć z największymi i najpopularniejszymi systemami wykorzystywanymi w firmach. Eksport danych odbiorców przesyłek możliwy jest z takich platform jak Allegro, Clickshop, Shoper, iStore.pl, Sklepicom, eShop, Shoplo, Prestashop, Magento, 100sklepów, Sky-shop, IAI Shop oraz wygenerować listę we własnym zakresie w formacie XLS. Wszelkie instrukcje dotyczące przygotowania plików dostępne są z poziomu panelu klienta epaka.pl. Limit ilości zaimportowanych zamówień w jednym pliku wynosi 100, a sam szablon dokumentu otrzymasz od nas za darmo.

Jak poprawnie przygotować paczkę do odbioru przez kuriera do Francji i co można w niej wysłać?

Poprawnie przygotowana paczka gwarantuje pełne zabezpieczenie jej wnętrza i ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami. W epaka.pl dokładamy wszelkich starań, by przesyłki do Francji dostarczane były w nienaruszonym stanie a sama obsługa przebiegała z największą dbałością o detal. Chcąc zapewnić naszym klientom optymalne warunki, stworzyliśmy sklep internetowy z materiałami do pakowania tj. kartony, folie, taśmy oraz przekładki. Obowiązek należytego przygotowania wysyłki do Francji leży po stronie zlecającego. Na początek zadbaj o solidny, dobrej jakości karton, w którym umieścisz swój towar. Zwróć szczególną uwagę na jego odporność na wilgoć i uszkodzenia oraz zalecaną nośność. Drugim istotnym elementem jest rodzaj zastosowanego wypełniacza. Puste pola wewnątrz opakowania kartonowego szczelnie wypełnij materiałem. Sprawdzi się folia bąbelkowa, pianka, papier, tektura lub poduszki powietrzne. Ich zadaniem jest ustabilizowanie produktu i jego ochrona przed uszczerbieniem, wgnieceniem czy zadrapaniem. Etykietę wygenerowaną z systemu lub pobraną z maila naklej na górze paczki oraz w razie potrzeby umieść naklejkę ostrzegawczą.

Zamawiając kuriera do Francji lub jakiegokolwiek innego kraju na świecie zapoznaj się z wytycznymi konkretnego spedytora dotyczącymi produktów objętych zakazem przewozu kurierskiego. Z pewnością będą to produkty nielegalne, szczególnie chronione prawem, niebezpieczne, stwarzające zagrożenie lub posiadające niestandardowe gabaryty znacząco utrudniające transport. W paczce nie możesz umieścić płynnych produktów w szklanych butelkach, w tym alkoholu, farb, kleju, oleju czy substancji żrących, kosmetyków, żywych organizmów oraz zwłok, szczątków ludzkich lub zwierzęcych. Konsekwencje prawne czekają także osoby, które zapakują narkotyki, leki, próbki medyczne lub środki psychotropowe. Wiele firm kurierskich zabrania także wysyłki części samochodowych, sprzętu i materiałów budowlanych, smyczkowych i szarpanych instrumentów muzycznych oraz rzeczy wymagających specjalistycznych badań fitosanitarnych. Zaleca się każdorazowe zapoznanie się z listą opublikowaną przez konkretnego spedytora.

Francja kraj wielu możliwości

Francja to państwo znajdujące się w Europie Zachodniej oraz posiadające zamorskie terytoria na innych kontynentach. Graniczy z takimi państwami jak Belgia, Niemcy, Monako, Andora, Hiszpania, Luksemburg, Włochy czy Szwajcaria. Francja jest krajem o dużym potencjale gospodarczym, niezwykle rozwiniętym w kontekście warunków bytowych. Państwo to zamieszkiwane jest przez 67 196 000 ludzi, z czego Francuzi stanowią nieco ponad 70% populacji. Pozostały procent to różnorodne grupy etniczne między innymi takie jak Kabylowie, Ormianie, Wietnamczycy, Bretończycy czy Włosi. Największym miastem i zarazem stolicą jest Paryż, w ramach którego osiedliło się 2 153 600 mieszkańców, drugim miastem pod względem ludności jest Lyon (466 400 osób) a kolejne to Marsylia, Lille, Tuluza, Bordeaux, Nicea, Nantes, Strasburg i Tulon. Kościół katolicki to największa wspólnota religijna stanowiąca około 60%, zaś aż 28% ludności deklaruje ateizm.

Francja to urokliwy kraj chętnie odwiedzany nie tylko przez zakochanych. Rocznie Paryż i pozostałe miasta przyjmują blisko 75 000 000 turystów chcących zobaczyć Wieżę Eiffla, Mont Saint Michel, francuskie kurorty, zamki i pałace. Najczęściej odwiedzanym muzeum zarówno we Francji, jak i na całym świecie jest Luwr - dawny pałac królewski. Francja to także miejsce, w którym dużą popularnością cieszy się także sport. Główną dyscypliną jest piłka nożna o silnych tradycjach i rozległej historii. Pozostałymi dyscyplinami sportowymi uprawianymi we Francji jest koszykówka, rugby, tenis, wioślarstwo, piłka siatkowa, kolarstwo czy hokej. Liczne nagrody zdobywane na mistrzostwach olimpijskich wzmacniają potrzeby i zainteresowania sportowe. Niezwykle rozwinięty transport wodny i lotniczy stanowią silną gałąź gospodarki, zaś transport kolejowy i publiczny jest z roku na rok usprawniany zgodnie z zapotrzebowaniem danego regionu.

Uniknij wysokich opłat za nadbagaż

Paczki do Francji to nie tylko towary w ramach importu i eksportu. Wiele z nich zawiera bagaż, który potrzebny jest podczas podróży do Paryża, Nantes, Bordeaux czy Montpellier. Jest to niezwykle popularna i korzystna finansowo forma transportu rzeczy osobistych. Mając wykupiony bilet w samolocie jedynie z bagażem podręcznym, pozostałą część niezbędnych przedmiotów można wysłać za pośrednictwem serwisu epaka.pl. Zaplanuj podróż i spakuj dwie walizki, jedną zabierz ze sobą, a drugą odbierze nasz kurier. Niezależnie od tego, w co spakowane zostały rzeczy całość najlepiej umieść w kartonie, a jego wnętrze uzupełnij wypełniaczem. Opakowanie o regularnych kształtach sprawi, że koszt wysyłki będzie niższy niż samej torby owiniętej folią. Będzie ona również o wiele lepiej zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami wynikającymi z załadunku i rozładunku. Jeśli Twoja przesyłka jest bardzo duża, umieść ją w kartonie, a następnie na palecie. Całość najlepiej zabezpieczyć stretchem lub pasami bindującymi.

Francja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Francji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Francja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne

Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne

Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne

Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.