Kurier do Czech

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nieustannie staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, właśnie dlatego rozszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o przesyłki do Czech. Możliwość wysłania paczki do Czech umożliwiają takie renomowane firmy jak UPS, DPD, GLS czy FedEx.

Paczka kurierem DPD

Standardowy czas dostarczenia to od 3-4 dni roboczych.
Długość krawędzi paczki nie może przekroczyć 175 cm.
Cena tego typu paczki to zaczyna się od  48,41zł.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce cennik.

Kurier do Czech UPS standard
Firma UPS znana jest z wysokiej jakości usług.
Możliwość wysłania paczki już od 76,97zł.
Wszystkie szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej www.epaka.pl.

W jaki sposób należy zamówić kuriera?

W celu wysłania swojej paczki do Czech, wystarczy uzupełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek pytań, z przyjemnością udzielimy Państwu  wszelkich niezbędnych odpowiedzi poprzez naszą infolinię dostępną na stronie internetowej.

Ile kosztuje wysyłka do Czech?

Kurier do Czech dostarczy Twoją przesyłkę sprawnie, szybko i tanio, odbierając ją najpierw z miejsca i w terminie, które będą dla Ciebie dogodne. Następnie przekaże ją do transportu i upewni się, że dotrze ona prosto do adresata w nienaruszonym stanie. Dzięki temu proces nadania odbywa się całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Jak zlecić wysyłkę? Nie sprawi Ci to najmniejszego problemu - na epaka.pl znajdziesz zakładkę Zamów Kuriera. To właśnie w niej czeka na Ciebie formularz umożliwiający wybór przewoźnika, wykupienie usług dodatkowych i zlecenie odbioru przez firmę. Pamiętaj, że niezbędne jest podanie dokładnych gabarytów paczki - jej długości, szerokości, wysokości i wagi. Na ich podstawie zostaną przedstawione Ci najlepsze oferty naszych partnerów biznesowych. W epaka.pl możesz także opłacić przesyłkę do Czech. Naszych użytkowników zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych materiałów do jej zapakowania, które odbierzesz w jednym z ponad 150 punktów epaka.pl zlokalizowanych w całej Polsce.

Cena kuriera do Czech zaczyna się już od 48,41 zł! Taką ofertę przygotował dla naszych użytkowników przewoźników DPD realizujący doręczenia paczek o długości krawędzi wynoszącej maksymalnie 175 cm. Decydując się na skorzystanie z serwisu firmy, możesz spodziewać się doręczenia w ciągu 3-4 dni roboczych. Kolejną propozycją jest wysyłka realizowana przez kuriera UPS w usłudze standard, który może pochwalić się długą listą zadowolonych klientów. Stawka nadania wynosi nawet 76,79 zł oraz jest uzależniona od rozmiarów paczki i miejsca doręczenia. Przesyłki do Czech, których transport odbywa się najczęściej drogą lądową, możesz wysłać również za pośrednictwem innych przewoźników - GLS i FedEx. Szczegóły oferty każdej firmy kurierskiej znajdziesz w cenniku dostępnym na naszej stronie internetowej.

Terminowe doręczenie przesyłki do Czech

Wysyłka do Czech na epaka.pl to niezawodny sposób na terminowe doręczenie przesyłki. Nasi partnerzy z łatwością dostarczają paczki do takich miast na terenie naszych sąsiadów, jak Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Liberec, Ołomuniec, Hradec Kralove, Czeskie Budziejowice, Uście nad Łabą czy Pardubice. Republika, która graniczy także z Niemcami, Słowacją i Austrią, może pochwalić się 114. największą powierzchnią całkowitą na świecie oraz liczbą ludności wynoszącą ponad 10,5 mln. Na terenie Czech miłośnicy narciarstwa z pewnością nie będą się nudzić - terytorium jest w większości pokryte górami należącymi do Masywu Czeskiego. Gospodarka republiki charakteryzuje się przede wszystkim stabilnością, a poziom PKB jest porównywalny z portugalskim i greckim. Dominuje w niej przemysł, w tym maszynowy, elektroniczny, turystyczny i motoryzacyjny, oraz rolnictwo. Na terenie sąsiedzkiego kraju wydobywa się także węgiel, gaz ziemny i ropę naftową. Zleć wysyłkę do Czech!

Czechy

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Czech. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Czechy na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę