Kurier do Nowej Zelandii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasz szeroki zakres usług, obejmuje również przesyłki do Nowej Zelandii. Ten niezwykle piękny kraj jest częstym wyborem wśród naszych klientów. Staramy się zawsze wychodzić naszym klientom na przeciw, dlatego stawiamy na najlepsze firmy. Z tego względu paczki do Nowej Zelandii wysyłamy razem z firmą FedEx, firmą posiadającą świetną renomę na całym świecie.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki Nowa Zelandia

Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 249,94zł.
Dokładna cena przesyłki jest zależna od jej wagi oraz rozmiaru.
Czas dostawy może wynosić nawet tylko 1 dzień roboczy.
Jest to zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Darmowa odprawa celna.
Wszystkie dokumenty potrzebne do odprawy, należy wygenerować na naszej stronie.
Trzeba zadeklarować odpowiednią wartość przesyłki oraz podać niezbędne dane nadawcy.
Dokumenty muszą być dołączone do paczki.
W razie pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy.

Jak zamówić kuriera do Nowej Zelandii?

Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki na naszej stronie. Jest to bardzo proste i zajmuje zaledwie parę chwil.

Jak zamówić kuriera i nadać przesyłki do Nowej Zelandii?

Wysyłka do Nowej Zelandii jest niezwykle prosta. Z myślą o Twoim komforcie przygotowaliśmy intuicyjny formularz, którego wypełnienie zajmuje kilka minut. Czego potrzebujesz, aby zamówić kuriera? Przede wszystkim gabarytów opakowania paczki. Niezbędne jest podanie informacji na temat jej wagi, długości, szerokości i wysokości oraz określenie jej kształtu - standardowego lub niestandardowego. Kolejny krok to wybór przewoźnika i płatnych usług dodatkowych znajdujących się w jego ofercie. Na zakończenie podaj adres swój i odbiorcy, i gotowe! Masz kod rabatowy? Nie zapomnij go wpisać przed potwierdzeniem przesłania formularza. W epaka.pl możesz również opłacić przesyłkę do Nowej Zelandii, wybierając przelew tradycyjny, system płatności online lub fakturę z 7-dniowym terminem zapłaty. Jeśli nie masz materiałów do zapakowania towaru, otrzymasz je od nas za darmo. W celu ich odbioru zapraszamy do jednego z naszych punktów stacjonarnych.

W epaka.pl doskonale wiemy, że ekspresowe doręczenie paczek do Nowej Zelandii to podstawa. Właśnie dlatego serwis międzynarodowy do wyspiarskiego kraju realizuje jedna z najpopularniejszych firm kurierskich - FedEx. Przewoźnik z ponad 25-letnim doświadczeniem i cieszący się renomą w branży logistyczno-spedycyjnej oferuje dostawę nawet w ciągu 1 dnia roboczego w cenie zaczynającej się już od 249,94 zł. W koszt usługi wliczona jest również odprawa celna, której przeprowadzenie wymaga wygenerowania właściwych dokumentów dostępnych na naszej stronie internetowej. Konieczne jest dołączenie uzupełnionych pism do przesyłki, którą kurier przewiezie do Nowej Zelandii. W naszej ofercie nie zabrakło także innych przewoźników, którzy przetransportują Twój pakunek nawet za 170, 23 zł. Aby poznać stawki proponowane przez pozostałych partnerów epaka.pl, wypełnij formularz obliczania ceny.

Paczki do Nowej Zelandii - ekspresowe doręczenie z epaka.pl

epaka.pl dociera do najdalszych zakątków na Ziemi. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysyłki do Nowej Zelandii, czyli wyspiarskiego kraju położonego na Oceanie Spokojnym. Terytorium o populacji liczącej ponad 4,5 mln osób zajmuje 75. miejsce na liście największych państw świata. Na archipelagu znajdują się zarówno obszary górskie, jak i nizinne, dzięki czemu flora i fauna jest niezwykle zróżnicowana. Tereny 7 wysp zamieszkują głównie nietoperze, nielotne ptaki i gady. W przypadku ssaków są to jedynie zwierzęta, które zostały sprowadzone przez mieszkańców. Co ciekawe, Nowa Zelandia jest najbardziej oddalonym od Polski krajem. Wśród jej najpopularniejszych miast znalazły się: Wellington, Auckland, Manukau, Timaru, Hasting, Gisborne, Dunedin, Porirua, New Plymouth czy North Shore. Sytuację gospodarczą można określić jako zróżnicowaną. W kraju hoduje się bydło, uprawia warzywa, owoce i zboża oraz łowi ryby. Z kolei w przemyśle dominuje branża spożywcza, maszynowa, chemiczna, papiernicza i włókiennicza. Transport drogowy, lotniczy i wodny daje niezliczone możliwości doręczenia przesyłki do Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Nowej Zelandii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Nowa Zelandia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę