Kurier do Portugalii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas rozwijamy oferowane przez nas usługi. Przesyłki do Portugalii są jednym z ważnych elementów naszej oferty, dlatego decydujemy się tylko na współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi. Wysyłamy paczki do Portugalii współpracując z takimi firmami jak DPD, GLS, UPS, InPost Kurier czy FedEx

Kurierm InPost swoją przesyłkę wyślesz już za 61,88 zł.

Kurier do Portugalii – GLS
Jest to firma specjalizująca się w małych przesyłkach.
Cena tego typu usługi już od 79,83zł.
Czas dostarczenia przesyłki trwa zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej informacji – w zakładce cennik, na naszej stronie internetowej.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Portugalii

FedEx umożliwia przesyłki do Portugalii w czasie nawet 1 dnia roboczego.
Odpraw celna za darmo.
Cena wysyłki nawet od 200,49zł.
Dokładna cena zależna od wagi oraz rozmiaru przesyłki.
W razie pytań – warto skorzystać z naszej infolinii.

Jak zamówić kuriera do Portugalii?

Jest to proste i zajmuje zaledwie parę chwil. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamawiania kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Koszty nadania przesyłki do Portugalii

W epaka.pl zadbaliśmy o to, aby koszty wysyłki do Portugalii były przystępne, atrakcyjne oraz dostępne i dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki temu cena nadania rozpoczyna się już od 61,88 zł! Taką stawkę oferuje kurier InPost umożliwiający doręczenie na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Usługa Cross Border pozwala na szybki transport, zapewnienie bezpieczeństwa przesyłce i skorzystanie z serwisu door-to-door. Kolejną propozycją dostępną na naszej platformie jest przewóz realizowany za pośrednictwem firmy GLS, specjalizującej się w dostawie małych przesyłek. Koszt wysyłki wynosi nawet 79,83 zł, a czas doręczenia przeważnie waha się w granicach od 3 do 4 dni roboczych. Paczki do Portugalii nadasz także kurierem FedEx Lotniczy, gwarantującym najszybsze przesyłki do słonecznego, europejskiego kraju. Przekazanie ich adresatowi trwa nawet 1 dzień roboczy! W cenie zaczynającej się od 200,49 zł otrzymujesz również darmową odprawę celną. Aby poznać szczegóły oferty przewoźników, odwiedź zakładkę Cennik.

Kurier do Portugalii to jedna z najważniejszych naszych usług. Oprócz dostępu do atrakcyjnych ofert popularnych przewoźników umożliwiamy Ci także nadanie przesyłki całkowicie bez wychodzenia z domu. Dopełnienie wszelkich formalności, w tym wygenerowanie dokumentów do odprawy celnej czy opłacenie wysyłki, odbywa się przez internet. Na epaka.pl znajdziesz krótki formularz zamawiania kuriera, w których możesz wybrać przewoźnika, skorzystać z dostępnych usług dodatkowych i wpisać swój kod rabatowy, jeśli go posiadasz. Zapewniamy także bezpłatne materiały do zapakowania przesyłki do Portugalii dostępne w ponad 150 stacjonarnych punktach zlokalizowanych na terenie całej Polski. W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc na numer infolinii.

Wysyłaj paczki do słonecznej Portugalii

Wysyłka do słonecznej Portugalii to jedna z najchętniej wybieranych usług przez naszych użytkowników. Nic w tym dziwnego - położone w południowo-zachodniej części Europy państwo przyciąga zarówno turystów, jak i osoby, które zostają tam na dłużej. Republika granicząca z Hiszpanią nie może narzekać na brak pogody. Dostęp do Oceanu Atlantyckiego i klimat śródziemnomorski sprawiają, że zimy są tam bardzo łagodne, a lata niezwykle gorące. Wśród najpopularniejszych miast w Portugalii możemy wyróżnić: Lizbonę, będącą jej stolicą, Porto, Vila Nova de Gaia, Amadora, Braga, Almada, Funchal, Coimbra czy Queluz, do których bez problemu docierają kurierzy z paczkami. Gospodarka państwa opiera się przede wszystkim na turystyce - każdego roku odwiedzają je miliony turystów, zostawiając tam nawet ponad 12 mld dolarów. Na terenie kraju wydobywa się także wolfram, piryty, uran i węgiel kamienny. Co ciekawe, około 45% powierzchni republiki to grunty rolne. Na szczęście nie brakuje nieustannie rozbudowywanej sieci komunikacyjnej, pozwalającej na łatwe i sprawne doręczenie paczek do Portugalii.

Portugalia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Portugalii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Portugalia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę