Masz pytania? Skontaktuj się z nami! +48 666 999 392 bok@epaka.pl
Zamów kuriera przez telefon: +48 732 480 000
ZAMÓW KURIERA
Epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Kurier do Rosji

Kurier do Rosji


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, systematycznie poszerzamy naszą ofertę. Korzystając z naszych usług ekspresowo wyślesz przesyłki kurierskie do Rosji. Szukasz miejsca, w którym porównasz oferty przewoźników realizujących wysyłkę do Rosji? Trafiłeś pod właściwy adres! Epaka.pl to nowoczesna platforma, na której czekają na Ciebie usługi najlepszych firm kurierskich. Wśród nich nie zabrakło DHL, DPD, UPS, InPost, FedEx, Geis i wielu innych. W celu zagwarantowania satysfakcji z nadania realizowanego za naszym pośrednictwem zadbaliśmy nie tylko o szeroki wybór gigantów logistycznych, ale także o bezpieczeństwo przesyłek podczas przewozu. W tym celu zatrudniliśmy osobę posiadającą certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy. Co więcej, na epaka.pl możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, korzystając z konkurencyjnych stawek. Atrakcyjne ceny są dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym oraz nie wymagają podpisywania umowy, deklaracji miesięcznych zleceń czy wykupienia abonamentu. U nas płacisz tylko za te paczki, które nadajesz. Poznaj szczegóły naszej oferty i sprawdź, ile kosztuje wysyłka do Rosji!

Obliczanie ceny przesyłki z Polski do Rosji

Z: Do:

Wymiary opakowania

x
x
x
x
-kształt-
Standardowe Przesyłka o kształcie prostopadłościanu, zapakowana w karton.
Niestandardowe Nieregularne kształty przesyłki inne niż prostopadłościan lub wymagające ręcznego sortowania.
lub wybierz
Karton Karton (prostopadłościan) bez wystających elementów z pełnym wypełnieniem aby w trakcie transportu nie było możliwości odkształceń.
Inny Wszelkie nieregularne, owalne, okrągłe kształty, wystające elementy.
Tuba Przedmioty w kształcie owalnym, cylindrycznym lub okrągłym.
Foliopak kurierski Przedmioty umieszczone w foliopaku firmowym danego kuriera uznawane są za przesyłki standardowe. Przesyłka nie może wystawać z foliopaku.
Opony Opony mogą być pakowane po 2 sztuki dla FedEx do 70cm, dla Inpost do 15", połączone razem i owinięte folią stretch. W przypadku DHL, DPD, Pocztex24 i Paczka48 po 1 sztuce w paczce. Etykietę należy umieścić na profilu opony, przy pakowaniu pojedynczo należy owinąć taśmą pakową oponę w jednym miejscu w celu umieszczenia na niej etykiety. W razie problemów zapraszamy do poradnika i zapoznania się z opisem pakowania opon dla danego przewoźnika.
Koła i felgi Koła, czyli felgi z oponami pakowane w kształcie owalnym traktowane są jako niestandard. Zapraszamy do zakładki poradnik gdzie pokazujemy jak poprawnie zapakować koła.
Rower Instrukcja pakowania roweru dostępna jest w zakładce poradnik w formie grafiki oraz filmu w którym pokazujemy jak krok po kroku przygotować i zapakować rower.
Części karoserii Dla kuriera DHL części karoserii należy zapakować w karton o kształcie prostopadłościanu. Dla przewoźnika Ambro Express kształt może być nieregularny, ale nadanie jest możliwe tylko w oddziałach epaka.pl.
Standardowe
C6 Wymiary: 11,4cm x 16,2cm x 2cm
DL Wymiary: 11cm x 22cm x 2cm
C5 Wymiary: 16,2cm x 22,9cm x 2cm
B5 Wymiary: 17,6cm x 25cm x 2cm
C4 Wymiary: 22,9cm x 32,4cm x 2cm
B4 Wymiary: 25cm x 35,3cm x 2cm

Oferta dla Ciebie:


Rosja na mapieRosja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Rosji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Cena od: 161,75 zł

Cały czas rozwijamy naszą ofertę. Dlatego umożliwiamy w jej ramach przesyłki do Rosji. Tego typu usługa została włączona do naszej oferty, ze względu na to, że klient jest dla nas najważniejszy. Wiemy jak ważna jest wymiana towarów z Rosją. Dlatego zawsze stoimy naprzeciw oczekiwań naszych klientów, staramy się na nie dynamicznie odpowiadać. Dlatego umożliwiamy szybkie paczki do Rosji z pomocą firmy FedEx.

FedEx Lotniczy, błyskawiczne przesyłki do Rosji

Czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy.
Jest on uzależniony od miejsca doręczenia i adresu nadawcy.
Cena tego typu usługi już od 225,83zł.
Odprawa celna za darmo.
Dokumenty niezbędne do odprawy, do wygenerowania na naszej stronie.
Paczki do Rosji muszą posiadać dołączone dokumenty.
W przypadku wątpliwości lub pytań należy zwrócić się do nas przy pomocy naszej infolinii.
Chętnie Państwu pomożemy.

Przesyłki dla firm wysyłane do Rosji ( poza Sankt Petersburgiem ) posiadają ograniczenia ilościowe i wartościowe:
- istnieje możliwość nadania przesyłki do wartości 200 EUR
- przesyłka nie może zawierać więcej niż 5 szt jednego rodzaju towaru
- w paczce nie może być więcej niż 4 rodzaje towaru po 5 szt z każdego
- maksymalna waga paczki w niektórych rejonach nie może być większa niż 31 kg, szczegółowe informacje możemy sprawdzić poprzez kod pocztowy miejsca doręczenia
- wartość towaru do odprawy jest kalkulowana wg wzoru > wartość towaru z faktury + 3 USD * waga przesyłki = nie więcej niż 200 EUR
- wyłącznie odbiorca może uiścić opłaty celno- podatkowe oraz przygotować dokumenty celne

Przesyłki do osoby prywatnej wysyłane do Rosji, warunki nadania:
-przesyłki wysyłane do odbiorców w Rosji na adresy dostaw które wymagają odprawy celnej w Moskwie mogą zostać odprawione wyłącznie kiedy zawartością są dokumenty.
- w przypadku nadania innej zawartości przesyłka może lecieć kiedy nadawcą jest sklep internetowy zarejestrowany w systemie odpraw celnych w Rosji i realizowana jest usługa E-COMMERCE , czyli sprzedaż działa ze sklepu www

W celu rejestracji przed nadaniem przesyłki niezbędne jest potwierdzenie:
-  adresu strony internetowej sklepu z którego klient nadający sprzedaje swój towar
-  opisu nadawanej  zawartości

WAŻNE jest aby nadawca na liście FedEx , bądź fakturze proforma udostępnił również dane kontaktowe osoby prywatnej w Rosji. W innym przypadku odprawa celna może nie dojść do skutku.

Do informacji niezbędnych nalezą:
 - pełny adres dostawy
- telefon adresata
- adres e-mail adresata  BARDZO WAŻNE

Przed wysyłką nadawca powinien skontaktować się z działem obsługi klienta w Polsce pod numerem 801 002 800 lub 022-211 80 00 w celu podania w/w informacji.
FedEx w Polsce powiadamia placówkę w Rosji którą realizuje proces lokalnie.
Po zakończonym procesie rejestracji pod numerem klienta nadawcy w Polsce pojawi się adnotacja iż firma posiada rejestracje i może nadać przesyłkę.
Dopiero po w/w weryfikacji nadawca ma prawo do wysyłki przedmiotów innych niż dokumenty do odbiorcy prywatnego.
Wyżej wymienione przepisy nie dotyczą lokalizacji w Sankt Petersburgu, gdzie przepisy celne zezwalają na odprawę wszystkich przesyłek do osób prywatnych.

Jak zamówić kuriera do Rosji?

Jest to niezwykle proste, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, wypełnić dane zamówić kuriera i nadać paczkę

Szybkie doręczenie przesyłki do Rosji

W epaka.pl nie osiadamy na laurach, regularnie rozszerzając dostępną ofertę o nowe kraje. Jedną z możliwości, jakie daje Ci nasza platforma, jest nadanie przesyłek do Rosji - największego państwa na całym świecie. Ekspresowa wysyłka odbywa się transportem lotniczym lub drogowym, a jej czas realizacji wynosi maksymalnie kilka dni roboczych. Za tak szybki i sprawny zapłacisz już 161,75 zł! Jak zamówić kuriera na epaka.pl? To niezwykle proste - wystarczy, że wypełnisz dostępny formularz, aby przewoźnik odebrał paczkę i dostarczył ją prosto pod wskazany adres. W trakcie jego uzupełniania niezbędne jest podanie wymiarów przesyłki i jej wagi oraz wskazanie firmy, z której usług chciałbyś skorzystać. Możesz także zdecydować się na dodatkowe udogodnienia dostępne w ofercie danego kuriera. Po zakończeniu z łatwością opłacisz nadanie i wygenerujesz list przewozowy, na którym znajdziesz numer do śledzenia przesyłki do Rosji.

Wysyłka kopert, paczek i palet do Rosji jeszcze nigdy nie była tak tania i prosta. Wiedząc, jak ważna jest szybkość doręczenia, umożliwiamy Ci skorzystanie z usługi FedEx Lotniczy realizowanej przez przewoźnika z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży logistyczno-spedycyjnej. W zależności od miejsca dostawy i adresu nadawcy przesyłka może zostać przekazana odbiorcy nawet w ciągu 1 dnia roboczego! Cena wysyłki zaczyna się już od 225,83 zł, jednak na ostateczny koszt nadania mają wpływ przede wszystkim gabaryty paczki. Przypominamy, że transport do Rosji musi przejść odprawę celną, która w przypadku FedExu jest darmowa. W celu zapewnienia sprawnej i bezproblemowej kontroli wygeneruj niezbędne dokumenty na naszej stronie internetowej, a następnie dołącz je do pakunku. Masz pytanie na temat wysyłki paczki do Rosji? Skontaktuj się z nami!

Wysyłka do popularnych miast w Rosji

Kurier do Rosji to jedna z flagowych usług epaka.pl. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy, bez problemu doręczają przesyłki do takich miast, jak Moskwa, Petersburg, Nowosybirsk, Jekaterynburg, Niżny Nowogród, Kazań, Czelabińsk, Omsk, Samara, Ufa, Perm czy Wołgograd. Republika federacyjna leżąca na dwóch kontynentach - w Europie i Azji - jest największym krajem na świecie. Pod względem liczby ludności zajmuje aż 6. miejsce. Rosja może pochwalić się znakomicie rozwiniętą gospodarką, dzięki której PKB wynosi ponad 1719 mld. Imperium graniczące z 14 państwami obejmuje aż 11 stref czasowych i ma dostęp do Morza Bałtyckiego, Czarnego, Kaspijskiego czy Beringa. Do głównych towarów eksportowych republiki można zaliczyć przede wszystkim gaz ziemny, ropę naftową, węgiel kamienny, metale, drewno oraz broń i maszyny, które są dostarczane do Holandii, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Chin czy Białorusi. Co więcej, liczne porty morskie, np. w Kaliningradzie i Petersburgu, lotniska oraz drogi i linie kolejowe sprawiają, że kurierzy docierają do Rosji niezwykle szybko i realizują doręczenia nawet w ciągu kilku dni roboczych.

Dostępni kurierzy

Marketing online zapewnia:  Pozycjonowanie stron internetowych Poznań, skuteczna agencja SEO - Grupa iCEA
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x